Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok :) Czyli do Sierpnia :)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam jeden zarnik do opchniecia ,d1s ori montowany w aso, swieci ladnie na biało ile za to mozna wziąć ? :)

Opublikowano

Jednego to ciężko sprzedać bo żarniki wymienia się parami:whistling:

Opublikowano

Ja wymieniłem 2 ale sa specjaliści co kupują jeden:)

Opublikowano
Do następnego zlotu:decayed:

Może i ja będę klubowiczem od sierpnia:przebiegly:

Opublikowano
Do następnego zlotu:decayed:

Może i ja będę klubowiczem od sierpnia:przebiegly:

zagadam z prezesem, żebyś nowicjusza miał

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------

albo newbie :grin:

Opublikowano
Do następnego zlotu:decayed:

Może i ja będę klubowiczem od sierpnia:przebiegly:

to zalezy ile wódy zabierzesz :decayed:

Albo ile gwintu opie...li:polew::polew::polew:
Opublikowano
Do następnego zlotu:decayed:

Może i ja będę klubowiczem od sierpnia:przebiegly:

to zalezy ile wódy zabierzesz :decayed:

Tyle co mogę wypić x3:decayed:

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------

Do następnego zlotu:decayed:

Może i ja będę klubowiczem od sierpnia:przebiegly:

to zalezy ile wódy zabierzesz :decayed:

Albo ile gwintu opie...li:polew::polew::polew:

Ty za to ponoć masz kolbę pierwszeństwa do każdej gałki:decayed:

Opublikowano

Coś się mylisz w zeznaniach bo albo kolbę albo gałkę.....parówo:polew: ale i tak gwint będziesz miał skręcony jako nowy klubowicz:grin::grin::grin:

Opublikowano
Coś się mylisz w zeznaniach bo albo kolbę albo gałkę.....parówo:polew: ale i tak gwint będziesz miał skręcony jako nowy klubowicz:grin::grin::grin:

Phi:przebiegly:

Opublikowano
Pany czy dolna ramka grila s-line jest też jako czorna czy tylko chrom?

Bitte :wink:

8E0 807 647 D 01C - Grill środkowy do spojlera przedniego zderzaka (kratka czerń satynowa, ramka chrom)

8E0 807 647 E 5PV - Grill środkowy do spojlera przedniego zderzaka (cały czarny)

Opublikowano
Pany czy dolna ramka grila s-line jest też jako czorna czy tylko chrom?

Bitte :wink:

8E0 807 647 D 01C - Grill środkowy do spojlera przedniego zderzaka (kratka czerń satynowa, ramka chrom)

8E0 807 647 E 5PV - Grill środkowy do spojlera przedniego zderzaka (cały czarny)

:thumbup1:
Opublikowano

Kto pamięta?

:banan:

Opublikowano

o matko król dyskotek w liceum :)

Opublikowano
o matko król dyskotek w liceum :)

:grin: dokładnie

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

nooo ładnie dzisiaj gracie :naughty:

Opublikowano

ja tam poczekam aż wszyscy wyprzedają się ze swoich klubowych B6 i wtedy zgłoszę się do B6D aby to jakos pociągnąc i utrzymać :decayed: i będzie taka 18letnia sztuka wśród Waszych B8 :yeee:. A tak na serio chociaż bardzo bym chciał zjechać w sierpniu na zjazd i w końcu opić nie jeden trunek z Waszym udziałem, to fundusze nie pozwolą, w sierpniu żona ma termin, no i załatwiam kredyt właśnie na mieszkanie w programie MDM wiec liiiipa :kwasny: a tu kasy nie ma by oddać furke dla mechaniora by ogarnął kilka tematów głównie przy engine :facepalm:

Opublikowano

Opublikowano

Opublikowano

Tego nie zapomnę z Aftera na Sunrise....miazga:slina::dancing::travolta:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.