Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Pany czy dolna ramka grila s-line jest też jako czorna czy tylko chrom?

Bitte :wink:

8E0 807 647 D 01C - Grill środkowy do spojlera przedniego zderzaka (kratka czerń satynowa, ramka chrom)

8E0 807 647 E 5PV - Grill środkowy do spojlera przedniego zderzaka (cały czarny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Pany czy dolna ramka grila s-line jest też jako czorna czy tylko chrom?

Bitte :wink:

8E0 807 647 D 01C - Grill środkowy do spojlera przedniego zderzaka (kratka czerń satynowa, ramka chrom)

8E0 807 647 E 5PV - Grill środkowy do spojlera przedniego zderzaka (cały czarny)

:thumbup1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam poczekam aż wszyscy wyprzedają się ze swoich klubowych B6 i wtedy zgłoszę się do B6D aby to jakos pociągnąc i utrzymać :decayed: i będzie taka 18letnia sztuka wśród Waszych B8 :yeee:. A tak na serio chociaż bardzo bym chciał zjechać w sierpniu na zjazd i w końcu opić nie jeden trunek z Waszym udziałem, to fundusze nie pozwolą, w sierpniu żona ma termin, no i załatwiam kredyt właśnie na mieszkanie w programie MDM wiec liiiipa :kwasny: a tu kasy nie ma by oddać furke dla mechaniora by ogarnął kilka tematów głównie przy engine :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty oszukisto ćfikaj te 40% (czyt. przelew:decayed:) i dawaj adres, bo wysył czeka przyszykowany :punish: potem jak wejdziesz w kolejke, to miesiąc będziesz czekał :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty oszukisto ćfikaj te 40% (czyt. przelew:decayed:) i dawaj adres, bo wysył czeka przyszykowany :punish: potem jak wejdziesz w kolejke, to miesiąc będziesz czekał :grin:

Kurfa kajosław zapomniałem na śmierc:doh: Zara robie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja musze Wam powiedzieć że jednak żałuje, że nie poszedłem w 19 cali :kwasny:

i dzisiaj zajawiłem się luftem... i tak jak miałem już nic nie rezać tak widzę, że chyba pójdę torem - Nie sprzedam, będę robił.. Airride mader faker musi być :kox::kox::kox: bo straszna koza na tym gwincie

btw

kto mi opedorli dokładkę sline na przód w przyzwoitej klubowej cenie :decayed: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dlugo czeka sie na odp z B6D? :)

Ja jestem ze, to nic że nie ma mnie w komisji ale i tak mam najwięcej do powiedzenia :kox:

:lol1::guma::hahaha::grzywa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju no i reszta speców wiecie coś może na temat przepalających się lampek w licznikach w B5tkach? siostra pisała mi, że już tylko jedna lampeczka świeci w jej B5 z 1996 dieselku i podczas jazdy nocą jest lipa na liczniku. idzie to jakos samemu ogarnac? tzn zakupic lampki i wymienic czy jakis inny powod jest takiego stanu rzeczy? pytam tu bo kilku z Was przesiadło się z B5 na B6 i temat może być wam znany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurfa kajosław zapomniałem na śmierc:doh: Zara robie

Od razu do miecza klękaj :grin:

kto mi opjerdoli kolbe za sline na przód w przyzwoitej klubowej cenie :decayed: ??

Wladi jest na etacie :grin:

jak dlugo czeka sie na odp z B6D? :)

Ja jestem ze, to nic że nie ma mnie w komisji ale i tak mam najwięcej do powiedzenia :kox:

:lol1::guma::hahaha::grzywa:

paczcie go jaki fifarafa :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja musze Wam powiedzieć że jednak żałuje, że nie poszedłem w 19 cali :kwasny:

i dzisiaj zajawiłem się luftem... i tak jak miałem już nic nie rezać tak widzę, że chyba pójdę torem - Nie sprzedam, będę robił.. Airride mader faker musi być :kox::kox::kox: bo straszna koza na tym gwincie

btw

kto mi opedorli dokładkę sline na przód w przyzwoitej klubowej cenie :decayed: ??

Wrzucałem dzisiaj link przód za czysta a tyl bez wydechód za 360 cały zdes:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju no i reszta speców wiecie coś może na temat przepalających się lampek w licznikach w B5tkach? siostra pisała mi, że już tylko jedna lampeczka świeci w jej B5 z 1996 dieselku i podczas jazdy nocą jest lipa na liczniku. idzie to jakos samemu ogarnac? tzn zakupic lampki i wymienic czy jakis inny powod jest takiego stanu rzeczy? pytam tu bo kilku z Was przesiadło się z B5 na B6 i temat może być wam znany.

ma licznik na żarówkach, więc to żadna nowość, jak zgasną wszystkie i wymiana nic nie daje, to wtedy się trzeba martwić i szukać licznika, bo ścieżki na płycie poprzepalane, ale tak, to kupujesz 8 albo 10 żarówek (nie pamiętam jakie, zapytaj u nas w Battalionie) i sam to ogarniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...