Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek ciężko powiedzieć,ponoć wcześniej nie świeciły,i nawet kabla nie da się podpiąć bo ktoś kombinował z gniazdem:facepalm:

Trzeba podpiąć vaga i sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Tomek ciężko powiedzieć,ponoć wcześniej nie świeciły,i nawet kabla nie da się podpiąć bo ktoś kombinował z gniazdem:facepalm:

Trzeba podpiąć vaga i sprawdzić

wiem

tylko Tomi_91 musi najpierw dowiedzieć się co i jak z gnizdkiem żeby kompa podpiąć:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by ktoś był zainteresowany to jutro Mike z Wheeler Dealer będzie na Żeraniu sprzedawal :

Bede sprzedawal mojego Fiata 126 jutro na gieldzie samochodowej na Zeraniu w Warszawie! Wszystkich zainteresowanych zlozeniem oferty zapraszam jutro o 11 rano. Do zobaczenia jutro!

I'll be Selling my Fiat 126 at the car fair in Zeran in Warsaw. if you want to make an offer come and see me at 11am, see you tomorrow.

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=W_EZB1SMe9c

to tez dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba muszę na gaz odłożyć kasę, bo coś pali jak smok wawelski otatnio :decayed: 200km zrobiłem, zalałem do pełna a weszło wachy za 97 zł, a jeżdżę do roboty takimi drogami, że więcej niż 80 m/h nie pojedzie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to akurat film z moim kumplem i z jego autem :naughty:

przekaz koledze ze ma sporo fantazji:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się naciąga. Ewentualnie naciśnij stop na full i wtedy ręczny na max, puść stop i opuść ręczny. Jakoś tak.

PO PROSTU JAK LINKA LUŹNA TO PRZESKOCZY O ZĄBEK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic inaczej? Gdzies z tylu czy cos? Bo strasznie do gory musze ciagnac reczny

---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:39 ----------

Tzn bylo wszystko ok a dzis podjezdzam i strasznie wysoko trzeba go podciagnac :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic inaczej? Gdzies z tylu czy cos? Bo strasznie do gory musze ciagnac reczny

---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:39 ----------

Tzn bylo wszystko ok a dzis podjezdzam i strasznie wysoko trzeba go podciagnac :/

Józek ja tak miałem ręczny szedł do samej góry,rozebrałem zacisk okazało się ,że seger wyskoczył i nie blokował mechanizmu ,włożyłem seger i wszystko wróciło do normy,ściśnij ręką mechanizm przy zacisku u mnie z lewej strony nie stawiał oporu ,ściskałem go bez problemu z prawej prawie wcale nie mogłem go ścisnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to by sie moglo zgadzac, tylko powiedz mi gdzie ten seger i gdzie on sie znajduje dokladnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...