Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja nie mam opcji drożej bo i tak 500 poleci na 50/131 :eek::thumbup:

Nie mogłeś wyjsc i go zastrzelić?:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ja nie mam opcji drożej bo i tak 500 poleci na 50/131 :eek::thumbup:

jak od hitlera Ci przychodzi ze wskazaniem kierownika burdelu to masz na drugiej stronie kfita opcje bez wskazywania za pincet - to po jeruna Ci dycha, skoro można bz? :grin:

Opublikowano

Ale Rafi powiedział że nie mam przyjmować:decayed:

Opublikowano
Ale Rafi powiedział że nie mam przyjmować:decayed:

ale chyba od niego:decayed:

Opublikowano
Ale Rafi powiedział że nie mam przyjmować:decayed:

ale chyba od niego:decayed:

Też:grin:
Opublikowano

:hi:

siemusia

co panowie myślicie o takim obklejeniu folia , dobrze zrobione i fajny kolorek :kox:

$_58.JPG

$_58.JPG

$_58.JPG

Opublikowano

u mnie już przód zmęczony od kamyków i powoli szykuję się do malowania i tak się zastanawiam czy nie dać do obklejenia . Są u mnie w mieście dwie ekipy co robią takie cuda za cenę malowania

Opublikowano

Akurat ten kolor średnio mi się podoba w macie...

Opublikowano
u mnie już przód zmęczony od kamyków i powoli szykuję się do malowania i tak się zastanawiam czy nie dać do obklejenia . Są u mnie w mieście dwie ekipy co robią takie cuda za cenę malowania

Tylko Ty nie masz eresa b7:whistling:

Opublikowano

w tym kolorze wg mnie bardziej połysk pasuje ,no i na b6 troszkę będzie inaczej to wyglądało

Opublikowano

:hi:

Wygląda świetnie - widziałem na żywo podobny kolor - co prawda na Touranie, ale też robił robotę :wink:

Sam bym chętnie taki kolorek przytulił :decayed:

Opublikowano
u mnie już przód zmęczony od kamyków i powoli szykuję się do malowania i tak się zastanawiam czy nie dać do obklejenia . Są u mnie w mieście dwie ekipy co robią takie cuda za cenę malowania

Tylko Ty nie masz eresa b7:whistling:

oj tam , pare wiader szpachli pod folie się zarzuci i będzie jakaś rzeźba ala rs :decayed:

Opublikowano
Ja nie mam opcji drożej bo i tak 500 poleci na 50/131 :eek::thumbup:

to zgłoś, że jechał jakiś obcokrajowiec z rodziny ;) punkty fee, mandat zostanie :hi:

Opublikowano
Ale Rafi powiedział że nie mam przyjmować:decayed:

ile razy ja to pisałem wszędzie gdzie się da, że kutasa na to się już kładzie, chyba, że od łbów pokroju Rafiego przyjdzie kfit - tym już się d*py nie podciera :grin: ale skoro się uparłeś i wypytujesz co z tym zrobić, to Cie nakręcam dalej - oj Wladi, dosłownie jakbyś chciał kutasić pierwszy raz i dopytujesz ile zakrętów możesz napotkać :grin:

Opublikowano

Pierdzieli się wam allegro ? tzn strony nie wskakują po kolei, jak wpisze A4 B6 wyskakują mi A6 C6 :facepalm:

Opublikowano
Pierdzieli się wam allegro ? tzn strony nie wskakują po kolei, jak wpisze A4 B6 wyskakują mi A6 C6 :facepalm:

mam to :kwasny:samo

Opublikowano

mikaszi jesteś pewien, że chcesz folie? widziałeś jak u siemiana na nadkolach schodzi? jak już chcesz to malnij elementy, które twoim zdaniem są zmęczone i - ja na twoim miejscu- pomyśl o bezbarwnej foli jak już chcesz się w to bawić

Opublikowano
Pierdzieli się wam allegro ? tzn strony nie wskakują po kolei, jak wpisze A4 B6 wyskakują mi A6 C6 :facepalm:

mam to :kwasny:samo

audi a4 | eBay

:decayed:

Opublikowano

Wiem Kaju już co z tym zrobić jutro piszę odmowę przyjęcia mandatu:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.