Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma numeru w etce jako część zamienna nawet. Na osłonkę z A3 się zapina dolna osłonka, nie wiem jak na cabrio, bo tamta jest sporo krótsza.

Odmaluj sobie lustro na folii do szyb przyciemniającej i ładuj na szybę, żeby zakryć tunel :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jozek mocowania inne wiesz moze? bo plastik to maly szczegol

Wewnętrzne, czy zewnętrzne? Wewnętrzne ma krótszą osłonkę górną, która jest nie do kupienia. Zewnętrzne ma inny trójkąt mocujący i nie pasuje do zwykłej a4 :wink:

osłonkę kupisz w ASO :wink:

Opublikowano

Masz numer może?

Opublikowano
Ty grasz w kosza ? :shock3:
Zdziwiony co :decayed: dwa lata temu 3 liga:wink:

ździebko kopara mi opadłą :shock3::decayed:

Opublikowano
Ty grasz w kosza ? :shock3:
Zdziwiony co :decayed: dwa lata temu 3 liga:wink:

ździebko kopara mi opadłą :shock3::decayed:

No widzisz młody kiedyś się grało teraz już czasu brak niestety:wink:
Opublikowano
Ty grasz w kosza ? :shock3:
Zdziwiony co :decayed: dwa lata temu 3 liga:wink:

ździebko kopara mi opadłą :shock3::decayed:

No widzisz młody kiedyś się grało teraz już czasu brak niestety:wink:

No proszę, ja to w piłkę kopaną trochę gram :wink:

ale niestety kontuzja złamanej kości śródstopia mi się odnowiła i jest lipa :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Opublikowano
Ty grasz w kosza ? :shock3:
Zdziwiony co :decayed: dwa lata temu 3 liga:wink:

Zbiórka, ja i Kevin(Kevin 120kg) 180cm- zerwany staw skokowy koniec kariery :doh:

Władimir Swój Chop

Opublikowano
Ty grasz w kosza ? :shock3:
Zdziwiony co :decayed: dwa lata temu 3 liga:wink:

ździebko kopara mi opadłą :shock3::decayed:

No widzisz młody kiedyś się grało teraz już czasu brak niestety:wink:

No proszę, ja to w piłkę kopaną trochę gram :wink:

ale niestety kontuzja złamanej kości śródstopia mi się odnowiła i jest lipa :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Ja też ostatnio regularnie:kox: Trzymam wagę chociaż w normie przez te mecze:decayed:

Opublikowano
jak się zajrzy to się widzi :decayed:

To nie zaglądaj:decayed:

o to to to :decayed: takiej podpowiedzi oczekiwałem :decayed:

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

Ty grasz w kosza ? :shock3:
Zdziwiony co :decayed: dwa lata temu 3 liga:wink:

ździebko kopara mi opadłą :shock3::decayed:

No widzisz młody kiedyś się grało teraz już czasu brak niestety:wink:

No proszę, ja to w piłkę kopaną trochę gram :wink:

ale niestety kontuzja złamanej kości śródstopia mi się odnowiła i jest lipa :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

o proszę ja kiedyś owijałem bandażem tak grubo że nie musiałem wiązać predatorów :D

ale po strzale z daleka przez 3 minuty szukałem stopy :D

Opublikowano

i mial zaganiacza po kolana:decayed:a teraz nie:polew:

Opublikowano

nooo

Ty grasz w kosza ? :shock3:
Zdziwiony co :decayed: dwa lata temu 3 liga:wink:

ździebko kopara mi opadłą :shock3::decayed:

w poprzednim wcieleniu był murzynem :polew::polew:

Nooo ale laga mi do tej pory została:polew::polew::polew::polew:
Opublikowano
nooo
Ty grasz w kosza ? :shock3:
Zdziwiony co :decayed: dwa lata temu 3 liga:wink:

ździebko kopara mi opadłą :shock3::decayed:

w poprzednim wcieleniu był murzynem :polew::polew:

Nooo ale laga mi do tej pory została:polew::polew::polew::polew:

Chyba w tylku:grin:

Opublikowano
nooo
Ty grasz w kosza ? :shock3:
Zdziwiony co :decayed: dwa lata temu 3 liga:wink:

ździebko kopara mi opadłą :shock3::decayed:

w poprzednim wcieleniu był murzynem :polew::polew:

Nooo ale laga mi do tej pory została:polew::polew::polew::polew:

Chyba w tylku:grin:

Jestem samowystarczalny bo mogę go sobie zawinąć na około d*py:polew::polew::polew: Beniek jedziesz na OEM-a:naughty: będziesz bity i ruch....ny kolejność sobie wybierz:polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

Pany potrzebuję poznać grubość wałka,drążka gałki zmiany biegów :decayed:

Opublikowano
Pany potrzebuję poznać grubość wałka,drążka gałki zmiany biegów :decayed:

czyżbyś prawo jazdy zdawał? :naughty: słyszałem, że na testach w pytaniach są tego typu rzeczy :polew:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:siema:

I po urlopie :( cale wakacje w robocie ale lipa :/

Opublikowano
nooo
Ty grasz w kosza ? :shock3:
Zdziwiony co :decayed: dwa lata temu 3 liga:wink:

ździebko kopara mi opadłą :shock3::decayed:

w poprzednim wcieleniu był murzynem :polew::polew:

Nooo ale laga mi do tej pory została:polew::polew::polew::polew:

Chyba w tylku:grin:

Jestem samowystarczalny bo mogę go sobie zawinąć na około d*py:polew::polew::polew: Beniek jedziesz na OEM-a:naughty: będziesz bity i ruch....ny kolejność sobie wybierz:polew::polew::polew::polew::polew:

Ostre pornoo Wladi:kox:

Opublikowano

Z rana takie tematy:polew:

:siema: Pany.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.