Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Tom to trzymam kciuki oby szybko poszło:-)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
Witam

Tom to trzymam kciuki oby szybko poszło:-)

dzieki:wink:

Opublikowano
To git ;) wpadne chyba popiz*owac taka maszyna :) a co tam Monia na to ? :P

hehe pogratulowała ale nie chce nawet słyszeć ze jade po moto :polew:

Jak jakieś graty potrzeba to zapraszam :)

czym handlujesz??

białe, zielone, pixy :grin:

Do tego jeszcze spirit i cigarety:kox:

Marcin się w płaszczu opala:polew:

No a jak inaczej??:kox:

Siema Lordy z rana.

---------- Post dopisany at 07:44 ---------- Poprzedni post napisany at 07:43 ----------

:bry: no to dzis do szpitala

Co Ci??

Opublikowano

Jemu nic, ale czas by jego córa na świat przyszła :-)

Opublikowano

Siemanko śmietanko :thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano
:hi: 3mam kciuki Tomek, moja ma na 22sierpnia termin ;)
Opublikowano

Tomek pozdrow swoja pania i zycze szybkich narodzin:wink:

Opublikowano
:hi: Tomek to pisz kiedy alko kupowac i bedziemy pic przed kompem :)
Opublikowano

No i d*pa musimy czekać do niedzieli:kwasny:

Opublikowano

:siema:

:kawa:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
który to tak płakał chyba we wtorek, że ułamała się mu klameczka w podłokietniku i szuka takiej z amelinium? daje linka:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/przycisk-klapka-podlokietnika-wykonany-aluminium-327165/

Podziękować :hi:

:bry:

---------- Post dopisany at 10:39 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

:bry: no to dzis do szpitala

Powodzenia :wink:

Ja przy moim pierwszym 3dni przed i 3 po nie trzeźwiałem

Opublikowano

Znowu na bezrobociu :grin::decayed:

Opublikowano

Miszka nie doczytales, u Tomka znow poslizg i teraz w niedziele ma znow jechac ;) takze z gratulacjami jeszcze trzeba troszke poczekac :)

---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

Miszka to ty kupiles ta siatke? Bo chcialem linka zapodac tu Tobie ale patrze, ze ktos szarpnal sie na nia dzis :)

http://www.allegro.pl/audi-oryginalna-siatka-do-bagaznika-8e5-861-869-i4286547553.html

---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ----------

Znowu na bezrobociu :grin::decayed:

jak masz troche gratow na mody odlozonych to na szczescie jeszcze bez tragedii ;)

Opublikowano
Miszka nie doczytales, u Tomka znow poslizg i teraz w niedziele ma znow jechac ;) takze z gratulacjami jeszcze trzeba troszke poczekac :)

---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

Miszka to ty kupiles ta siatke? Bo chcialem linka zapodac tu Tobie ale patrze, ze ktos szarpnal sie na nia dzis :)

Audi Oryginalna siatka do bagażnika 8E5 861 869 (4286547553) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ----------

Znowu na bezrobociu :grin::decayed:

jak masz troche gratow na mody odlozonych to na szczescie jeszcze bez tragedii ;)

E tam, 2 zderzaki i tyle, a kto i za to co pomaluje? :grin:

W tym kraju nie ma perspektyw i przyszłości..

Opublikowano

Oj nie ma nie ma, ja jestem w mundurowce 8 rok wiec tylko to mnie trzyma tu i szkoda to rzucac po tylu latach, ale gdybym mial dalej bujac sie po prywaciarzach (a nie mialem do nich szczescia) to juz dawno bylbym w NL a wtedy mialbym mega rakiete jezeli chodzi o audice tj. na max wypasie... Takze powodzenia, moze szybko cos wpadnie ;)

Opublikowano
Wandaj dzięki za klocuchy :decayed:

No właśnie miałem pytac czy doszły:hi: Teraz to dopiero dasz w piz.e :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.