B6 DIVISION

• wladi

• kaju

Top użytkownicy w tym temacie

który to tak płakał chyba we wtorek, że ułamała się mu klameczka w podłokietniku i szuka takiej z amelinium? daje linka:

Podziękować :hi:

:bry:

---------- Post dopisany at 10:39 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

:bry: no to dzis do szpitala

Powodzenia :wink:

Ja przy moim pierwszym 3dni przed i 3 po nie trzeźwiałem

Miszka nie doczytales, u Tomka znow poslizg i teraz w niedziele ma znow jechac ;) takze z gratulacjami jeszcze trzeba troszke poczekac :)

---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

Miszka to ty kupiles ta siatke? Bo chcialem linka zapodac tu Tobie ale patrze, ze ktos szarpnal sie na nia dzis :)

---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ----------

Znowu na bezrobociu :grin::decayed:

jak masz troche gratow na mody odlozonych to na szczescie jeszcze bez tragedii ;)

Audi Oryginalna siatka do bagażnika 8E5 861 869 (4286547553) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Znowu na bezrobociu :grin::decayed:

E tam, 2 zderzaki i tyle, a kto i za to co pomaluje? :grin:

W tym kraju nie ma perspektyw i przyszłości..

Oj nie ma nie ma, ja jestem w mundurowce 8 rok wiec tylko to mnie trzyma tu i szkoda to rzucac po tylu latach, ale gdybym mial dalej bujac sie po prywaciarzach (a nie mialem do nich szczescia) to juz dawno bylbym w NL a wtedy mialbym mega rakiete jezeli chodzi o audice tj. na max wypasie... Takze powodzenia, moze szybko cos wpadnie ;)

Wandaj dzięki za klocuchy :decayed:

No właśnie miałem pytac czy doszły:hi: Teraz to dopiero dasz w piz.e :kox:

Wandaj dzięki za klocuchy :decayed:

No właśnie miałem pytac czy doszły:hi: Teraz to dopiero dasz w piz.e :kox:

Najpierw Premierki dojadę :decayed:

:thumbup1:

A Ty nawet nie próbuj pisać że kupiłeś nowe heble i nie ja Ci je sprzedałem:whistling:

:thumbup1:

Mam swoich dostawców siusiaku:decayed:

Sa ciekawe trackery tzn zamkniete strony torrentowe gdzie sa i mega predkosci i swiezynki i w najlepszej mozliwej jakosci i zawsze wiesz co sciagasz ;) ja w poniedzialki juz z rana moge ogladac Gre o Tron, szkoda ze ponad rok temu zamkneli mozliwosc zaproszenia ale jak znow pojawi sie taka mozliwosc to moge kogos wciagnac w ten tracker

Jak coś to na cinemamovies.pl mam 1 zapro oddam w dobre ręce :decayed:

:thumbup1: