Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry z rana:decayed:

Panowie mam pytanie czy na silnik 1, 8T 163PS przebieg 270tys to dużo? Na co w ogóle zwracać uwage przy kupnie? Chodzi mi głównie o silnik :hi:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Strzała :hi:

Opublikowano
Szczała :hi:

f kszokach :kox:

Opublikowano

Powitać Prezesów:hi:

Opublikowano
To ładnie musiałeś tankować:drunk::decayed:

wladi tankuje od piatku i w sobote dotrwalem do 4 rano,a dzis tj po weselu i meczyku padlem po 2ej. zaraz ide do sklepu po broo aby doladowac sie na koniec weekendu ;)

---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ----------

:siema:

co do przyjęć do Divisionu to powiem tak:

1. pare osób jest przyjetych ale nie miałem kiedy sie tym zająć...

2. nowe zgłoszenia rozpatrze w najbliższym czasie (tzn. komisja rozpatrzy)

3. ptrzepraszam ale miałem bardzo maloo czasu :decayed:

no i ja nie mam pytań hehe ;) czekam na wiazke BoSe i wtedy za jednym zamachem poprowadze wiazke pod tylna elektryke i muzyke ;)

aaa ktos przyciemnial szyby folia ostatnimi czasy? sa takie co z zewnatrz nie widac wnetrza a od srodka widac co za autem np podczas manewru cofania?

Opublikowano

na poczatku jest troche dziwnie ale idzie sie przyzwyczaic do ciemnych szybek:wink:

Opublikowano

No ok ale czy sa jakies rodzaje tej folii tj. W technologii cos jak obklejane autobusy z zewnatrz nic nie widac procz reklamy ale od srodka wszystko widac co na zewnatrz

Opublikowano
No ok ale czy sa jakies rodzaje tej folii tj. W technologii cos jak obklejane autobusy z zewnatrz nic nie widac procz reklamy ale od srodka wszystko widac co na zewnatrz

w elku tak jak sie jedzie na szeligi jest zaklad dobry co sciemnia (polecam) jedz do nich oni ci juz doradza

Opublikowano

Aaaa w poblizu obwodnicy stacjw statoil itp joo? No to podjade tam w wakacje ;)

Opublikowano

dokladnie:wink:

Opublikowano
To ładnie musiałeś tankować:drunk::decayed:

wladi tankuje od piatku i w sobote dotrwalem do 4 rano,a dzis tj po weselu i meczyku padlem po 2ej. zaraz ide do sklepu po broo aby doladowac sie na koniec weekendu ;)

---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ----------

:siema:

co do przyjęć do Divisionu to powiem tak:

1. pare osób jest przyjetych ale nie miałem kiedy sie tym zająć...

2. nowe zgłoszenia rozpatrze w najbliższym czasie (tzn. komisja rozpatrzy)

3. ptrzepraszam ale miałem bardzo maloo czasu :decayed:

no i ja nie mam pytań hehe ;) czekam na wiazke BoSe i wtedy za jednym zamachem poprowadze wiazke pod tylna elektryke i muzyke ;)

aaa ktos przyciemnial szyby folia ostatnimi czasy? sa takie co z zewnatrz nie widac wnetrza a od srodka widac co za autem np podczas manewru cofania?

na tym polega przyciemnianie szyb

ze srodka wiadac ladnie ciut ciemniej niz bez wiadomo.

ja dalem tylko70% i jestem bardzo zadowolony

smola to nie dla mnie

Opublikowano

Przycemnianie to koszt ok 500zl? Czy mniej? Wiem ze jest roznica w sedanie i avancie

Opublikowano

avant wszystkie szyby kosztowało mnie 550zł

Opublikowano

ja wolę roletki ,oklejenie połowy auta średnio mi się podoba

Opublikowano
ja wolę roletki ,oklejenie połowy auta średnio mi się podoba

dlatego ja mam całe :decayed:

Opublikowano

naklejeczka

db61.jpg

---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ----------

ja wolę roletki ,oklejenie połowy auta średnio mi się podoba

dlatego ja mam całe :decayed:

chodzi mi o przód ,może dowód polecieć

Opublikowano

przód też mam, jak się to robi z głową to nic nie poleci :wink:

Opublikowano

chłopaki ile sobie życzą mechaniory za wymiane kompletu wachaczy w B5/B6?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.