Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

nie ma ktoś na sell zderzaka tylnego b6 sline sedan?:decayed:

pod PDC ?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

nie ma ktoś na sell zderzaka tylnego b6 sline sedan?:decayed:

pod PDC ?

rozważe :wink:

Opublikowano
:hi:

nie ma ktoś na sell zderzaka tylnego b6 sline sedan?:decayed:

Szukaj s4 :wink:

Opublikowano
:hi:

nie ma ktoś na sell zderzaka tylnego b6 sline sedan?:decayed:

Ostatnio widziałem taki na forum za 400zł bodajże:przebiegly:

Opublikowano
:hi:

nie ma ktoś na sell zderzaka tylnego b6 sline sedan?:decayed:

Ostatnio widziałem taki na forum za 400zł bodajże:przebiegly:

taaa była promocja od siemiana i pamiętam kto na ten zdesio szarpnął się :whistling: .... ale to nie byłem ja, żeby nie było :hi:

Opublikowano
:hi:

nie ma ktoś na sell zderzaka tylnego b6 sline sedan?:decayed:

Ostatnio widziałem taki na forum za 400zł bodajże:przebiegly:

taaa była promocja od siemiana i pamiętam kto na ten zdesio szarpnął się :whistling: .... ale to nie byłem ja, żeby nie było :hi:

Chcesz fotke z garażu?:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Panowie kto jeździ i jak ma to rozwiązane a mianowicie chodzi o światła dzienne w halogenach? :wink:

Opublikowano
Panowie kto jeździ i jak ma to rozwiązane a mianowicie chodzi o światła dzienne w halogenach? :wink:

ja mam w halo...

1. pozycja pierwsza kluczyka palą się halo

2. przełączam na pozycje - świeci się pozycja i halo,

3. przełączam na mijania- świecą się mijania i pozycja a gaśnie halo

Opublikowano
Panowie kto jeździ i jak ma to rozwiązane a mianowicie chodzi o światła dzienne w halogenach? :wink:

robisz kodowanie w mce na kanade i masz halo po zaplonie. niestety z pozycją, ale włącznika nie ruszasz. możesz też osłabić natężenie w którymś kanale bodajże regulacja 50-100%.

Opublikowano
:hi:

nie ma ktoś na sell zderzaka tylnego b6 sline sedan?:decayed:

Jak ja znajde

pod pdc to mozesz miec moj:wink:

Opublikowano

Fanta a po co Ty się spuszczasz czy ma być pdc czy nie? Przeca górę zostawiasz od swojego:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Pany ogląda kto mecza , ale Hiszpany dostają baty :facepalm:

Opublikowano

Dziady-należy im się. Nic nie grają.

Opublikowano

powiem tak OLAC MECZE:thumbdown:

Opublikowano

Macir jakis namiar link gdzie mozna obejrzec mecz na zywo? Bo nie moge przed tv siedziec jestem w robocie i na smartfonie bym obejrzal mecz hiszpanow jak dostaja w tylki

Opublikowano

Nie mam. Dzisiaj w,domu leżę.

Jedziemy 2gą połowę.

Opublikowano
Macir jakis namiar link gdzie mozna obejrzec mecz na zywo? Bo nie moge przed tv siedziec jestem w robocie i na smartfonie bym obejrzal mecz hiszpanow jak dostaja w tylki

w pracy sie pracuje a nie oglada mecze:decayed:kiedys ci podesle filmik jak ja pracuje:polew:

Opublikowano
powiem tak OLAC MECZE:thumbdown:

Dotarł sztynks?:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
powiem tak OLAC MECZE:thumbdown:

Dotarł sztynks?:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

dotarl siusiaku:decayed:mam nadzieje ze jakos zareklamujesz sie i dozuciles jakies gowno do zestawu za ta kase:decayed::polew::polew:

Opublikowano
powiem tak OLAC MECZE:thumbdown:

Sa lepsze przyjemniejsze ;)

Sent from my телефон

lubie tooo:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.