Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Te klapy us są paskudne:bag:

chyba Twoja jest paskudna :grin::decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moja jest zwykła i bardzo ją lubię:decayed:

Opublikowano
Moja jest zwykła i bardzo ją lubię:decayed:

tak jak i cała reszta :grin::wink:

Opublikowano

Pany, macie na sprzedaż zdeś do przodu s-line pod spryski bez PDC do B6 ki?

Opublikowano
Pany, macie na sprzedaż zdeś do przodu s-line pod spryski bez PDC do B6 ki?

strasznie długo takiego szukałem, był na forum ciut uszkodzony za 700zł i wisiał dosyć długo i zastanawiałem się dlaczego on jeszcze wisi :whistling: ja za swojego dałem tysiaka :whistling: nie jest to taka prosta sprawa żeby taki kupić :wink:

Opublikowano
Moja jest zwykła i bardzo ją lubię:decayed:

tak jak i cała reszta :grin::wink:

jak chcesz ta klape, to uderz mi na pw, jutro ogarne bo ide zakutasic i spac :wink:

Opublikowano
Moja jest zwykła i bardzo ją lubię:decayed:

tak jak i cała reszta :grin::wink:

jak chcesz ta klape, to uderz mi na pw, jutro ogarne bo ide zakutasic i spac :wink:

jutro dam znać :wink:

Opublikowano
Pany, macie na sprzedaż zdeś do przodu s-line pod spryski bez PDC do B6 ki?

strasznie długo takiego szukałem, był na forum ciut uszkodzony za 700zł i wisiał dosyć długo i zastanawiałem się dlaczego on jeszcze wisi :whistling: ja za swojego dałem tysiaka :whistling: nie jest to taka prosta sprawa żeby taki kupić :wink:

Ja jeszcze w sobotę mogłem kupić za 750 z KW, ale czaiłem się za długo i poszedł wczoraj na giełdzie gdzies:facepalm:

Teraz wisi w chó..., ale nie pod xenon. Może samą górę pod s-line i xenon ktoś ma?

Opublikowano

to dobra kasa byłą :wink: ja będę miał górę pod pdc i xenon ale zwykłą, jak lakiernik mi pomaluje mojego s-line :decayed:

Opublikowano

Zwykłej niestety nie potrzebuje, poszukam jeszcze może coś ogarnę. parcia nie mam:kwasny:

Opublikowano

jak bym coś trafił to Ci podrzucę :wink:

Opublikowano

:hi:

jeszcze z 10 lat i będzie można krajowe auta kupować :decayed:

https://www.historiapojazdu.gov.pl/historia-pojazdu-web/index.xhtml

Opublikowano
jak bym coś trafił to Ci podrzucę :wink:

OK, dzięki wielkie:hi:

Opublikowano
:wink:
Opublikowano

chłopaki a jaki to problem za grosze kupic górę zwykłą pod xenon i dorezać pod dokładkę sline :P taki fajny poradnik jest, że nie trzeba stosować dodatkowych śrub opasek aby pieknie trzymał się na górnej zwykłej części zderzaka :wink:

Opublikowano

RNSik założony, heble zmienione, oliwa też więc spoko dzień. :decayed:

Opublikowano

a foty jakies już wrzuciłeś? klocków nie sfajczyłeś na dzieńdobry? :grin:

Opublikowano

ma ktos z Was nr tel do jubego ? potrzebuje gtb22 :)

Opublikowano

Fotke mam tylko radia nie miałem czasu późno wróciłem i muszę się jeszcze spakować na poranny wyjazd. Najgorsze jest to że nie zakodowałem jeszcze vagiem radia bo kabel nie doszedł ale działa ok wszystko.

Opublikowano

ma ktoś ledy w pozycjach od tomnika??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.