Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak juz to sie pije debowe mocne siusiaki:grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jak juz to sie pije debowe mocne siusiaki:grin:

ejjj nooo ja też chcem dębowe :P :p :P :p

Opublikowano
jak juz to sie pije debowe mocne siusiaki:grin:

ejjj nooo ja też chcem dębowe :P :p :P :p

a co za problem panie:wink:dawaj do stavanger to sie napijemy:decayed:ja mam urlop

Opublikowano

ja tam jestem po 4 zuberkach, trzeba jakos podbudowac sie na zblizajace sie 8 dni pracy :decayed: no i Adi rozbebeszona stoi in the garage :facepalm:

Opublikowano
jak juz to sie pije debowe mocne siusiaki:grin:

ejjj nooo ja też chcem dębowe :P :p :P :p

a co za problem panie:wink:dawaj do stavanger to sie napijemy:decayed:ja mam urlop

Panie 19-20 lipeca prawdopodobnie bede na prekustulena sie ja wybierać ;) ;) ale trzeba jeszcze lotke na klape przylepić( już ze 3 tyg . lezy na kominku i czeka na wjazd ;) ,zeby byl lepszy docisk na zakretach hahahaahha

Opublikowano

A ja dzisiaj rozpracowałem we 3 beczke Heinekena:decayed::decayed:

Opublikowano
A ja dzisiaj rozpracowałem we 3 beczke Heinekena:decayed::decayed:

no i co medal chcesz? :decayed:

Opublikowano
A ja dzisiaj rozpracowałem we 3 beczke Heinekena:decayed::decayed:

no i co medal chcesz? :decayed:

no wlasnie:grin:

Opublikowano
nie w miare tak tylko okazja jakich mało.... normalnie chodza po 500 w góre

Kupiłem, najwyżej odsprzedam jak mi się nie spodoba.

Opublikowano
jak juz to sie pije debowe mocne siusiaki:grin:

ejjj nooo ja też chcem dębowe :P :p :P :p

a co za problem panie:wink:dawaj do stavanger to sie napijemy:decayed:ja mam urlop

Panie 19-20 lipeca prawdopodobnie bede na prekustulena sie ja wybierać ;) ;) ale trzeba jeszcze lotke na klape przylepić( już ze 3 tyg . lezy na kominku i czeka na wjazd ;) ,zeby byl lepszy docisk na zakretach hahahaahha

to wpadaj i mozna jakiegos grilla odwalic u mnie:wink:

Opublikowano
A ja dzisiaj rozpracowałem we 3 beczke Heinekena:decayed::decayed:

no i co medal chcesz? :decayed:

no wlasnie:grin:

Ty znowu zaczynasz:decayed:

Opozycja się kuhwa zebrała emigranci jeden z drugim:decayed:

Opublikowano

te tee teee paniczu, ja w puolszy :banan:

Opublikowano
A ja dzisiaj rozpracowałem we 3 beczke Heinekena:decayed::decayed:

no i co medal chcesz? :decayed:

no wlasnie:grin:

Ty znowu zaczynasz:decayed:

Opozycja się kuhwa zebrała emigranci jeden z drugim:decayed:

jeszcze trafisz na mnie andrzeju:decayed:

Opublikowano
jak juz to sie pije debowe mocne siusiaki:grin:

ejjj nooo ja też chcem dębowe :P :p :P :p

a co za problem panie:wink:dawaj do stavanger to sie napijemy:decayed:ja mam urlop

Panie 19-20 lipeca prawdopodobnie bede na prekustulena sie ja wybierać ;) ;) ale trzeba jeszcze lotke na klape przylepić( już ze 3 tyg . lezy na kominku i czeka na wjazd ;) ,zeby byl lepszy docisk na zakretach hahahaahha

to wpadaj i mozna jakiegos grilla odwalic u mnie:wink:

THX za zaproszenie ale jesteś pewny kogo sobie na glowe chcesz sprowadzić :P :p :P hahahahhaah :sesese:

Opublikowano

zmienisz zdanie jak wpadniesz:grin:

Opublikowano
nie w miare tak tylko okazja jakich mało.... normalnie chodza po 500 w góre

Kupiłem, najwyżej odsprzedam jak mi się nie spodoba.

to ja od Ciebie odkupie za 250 :wink:
Opublikowano
zmienisz zdanie jak wpadniesz:grin:

helvete :yeah: , to teraz musze sie zastanowić ;) Jeszcze mi fanty z fury poodkręcasz :bicz2:

Opublikowano

Dzień dobry wieczór :hi::decayed:

Opublikowano
zmienisz zdanie jak wpadniesz:grin:

a ja mam nadziej ze sie napijemy w BT :decayed:

Opublikowano

yo yo ciekierap !!! ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.