Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
To jest zwykły zdeś? zderzak przód AUDI A4 B6 MAŁYSZ ORYGINAŁ 2003 (4374673735) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ----------

Daniel przyjedz do mnie w sierpniu to porezamy :wink:

---------- Post dopisany at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ----------

Darek to o to chodzi

2 piny

8 pinow

http://s28.postimg.org/6pupovoc9/3_B0972732.jpg

http://s28.postimg.org/ewrau73sp/3_B0972734.jpg

Tak to o nie mi chodziło, Dzięki:wink: jeszcze potrzebuje numerek tej zielonej która idzie od fotela w podłoge..

dolna czesc ci juz podlalem 2 numerk iskladasz w jedna calosc tylko gore teraz dorwac

Dzięki Andrej wszystko już mam:wink: kupuje wtyczki i kończe podgrzewanie foteli i kanapy:decayed:

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

Wandej pytałem się koleszki o oklejenie furki i powiedział, że będzie to kosztować jakieś 400zł razem już z folią:decayed: oddajesz furę i tego samego dnia odbierasz oklejoną:naughty: Ja będę miał oklejoną w sierpniu:kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
To jest zwykły zdeś? zderzak przód AUDI A4 B6 MAŁYSZ ORYGINAŁ 2003 (4374673735) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ----------

Daniel przyjedz do mnie w sierpniu to porezamy :wink:

---------- Post dopisany at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ----------

Darek to o to chodzi

2 piny

8 pinow

http://s28.postimg.org/6pupovoc9/3_B0972732.jpg

http://s28.postimg.org/ewrau73sp/3_B0972734.jpg

Tak to o nie mi chodziło, Dzięki:wink: jeszcze potrzebuje numerek tej zielonej która idzie od fotela w podłoge..

dolna czesc ci juz podlalem 2 numerk iskladasz w jedna calosc tylko gore teraz dorwac

Dzięki Andrej wszystko już mam:wink: kupuje wtyczki i kończe podgrzewanie foteli i kanapy:decayed:

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

Wandej pytałem się koleszki o oklejenie furki i powiedział, że będzie to kosztować jakieś 400zł razem już z folią:decayed: oddajesz furę i tego samego dnia odbierasz oklejoną:naughty: Ja będę miał oklejoną w sierpniu:kox:

PJERDOLISZ!? Z folią!? :shock3:

Opublikowano
To jest zwykły zdeś? zderzak przód AUDI A4 B6 MAŁYSZ ORYGINAŁ 2003 (4374673735) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ----------

Daniel przyjedz do mnie w sierpniu to porezamy :wink:

---------- Post dopisany at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ----------

Darek to o to chodzi

2 piny

8 pinow

http://s28.postimg.org/6pupovoc9/3_B0972732.jpg

http://s28.postimg.org/ewrau73sp/3_B0972734.jpg

Tak to o nie mi chodziło, Dzięki:wink: jeszcze potrzebuje numerek tej zielonej która idzie od fotela w podłoge..

dolna czesc ci juz podlalem 2 numerk iskladasz w jedna calosc tylko gore teraz dorwac

Dzięki Andrej wszystko już mam:wink: kupuje wtyczki i kończe podgrzewanie foteli i kanapy:decayed:

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

Wandej pytałem się koleszki o oklejenie furki i powiedział, że będzie to kosztować jakieś 400zł razem już z folią:decayed: oddajesz furę i tego samego dnia odbierasz oklejoną:naughty: Ja będę miał oklejoną w sierpniu:kox:

PJERDOLISZ!? Z folią!? :shock3:

TAK:kox: śmieszne pieniądze a robi to naprawdę super!:slina: zobaczysz foto w sierpniu mojej oklejonej:whistling:

Opublikowano

Do sierpnia to ja chce swoją też okleić jak za taki hajs to robi. Poszło PW

Opublikowano

Ale mówimy o szybach oczywiście:whistling: nie o całym aucie.

Opublikowano

Oklejanie auta folia to 2-3k :decayed:

Opublikowano

Ha-ha-ha Kaju zagolopejszon sie :)

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

U mnie jakies picset zlociszy koszt

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Jutro będzie wiadomo jaka będzie cena za oklejenie całego auta :decayed:

Opublikowano

Sedan a Avant to zawsze roznica na niekorzysc Avanta of course, no i czy mowa o wszystkich procz czolowej czy rowniez bez bocznych przednich.

Opublikowano

Cena 400zł jest za sedana wszystkie szybki prócz czołowej:decayed: wiadomo, że karawan będzie troszkę droższy:whistling: jutro będę wiedział ile bierze za oklejenie całej budy:whistling:

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

Ta cena już jest z folią:wink:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi: Początek dnia udany :kox:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi: Początek dnia udany :kox:

zakutasiłeś? :naughty: wiadoma sprawa, że kto z rana popieprzy to ma dzień lepszy :brzydkibanan:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.