Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Początek dnia udany :kox:

zakutasiłeś? :naughty: wiadoma sprawa, że kto z rana popieprzy to ma dzień lepszy :brzydkibanan:

Nie, to nie to :decayed:

Opublikowano
:hi: Początek dnia udany :kox:

zakutasiłeś? :naughty: wiadoma sprawa, że kto z rana popieprzy to ma dzień lepszy :brzydkibanan:

Nie, to nie to :decayed:

no wiesz co? żeby z rana skórą ruszać :grin: trzeba mieć ludzi od tego :grin:

---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 10:57 ----------

Pytanie. Ma ktoś schemat którędy idą kable od czujnika otwarcia maski? Wisko mi prześrutowało, zostały mi odcinki 10cm kabli przy zamku maski, ale dalej pod autem nic totalnie nie widzę... :facepalm:

Opublikowano
:hi: Początek dnia udany :kox:

zakutasiłeś? :naughty: wiadoma sprawa, że kto z rana popieprzy to ma dzień lepszy :brzydkibanan:

Nie, to nie to :decayed:

no wiesz co? żeby z rana skórą ruszać :grin: trzeba mieć ludzi od tego :grin:

To też nie to :grin:

Kupiłem coś fajnego do auta :decayed: a teraz kończę mękę ze zmianą MCE :wink:

Opublikowano

Ktos nie wiem kto czarna B6 w sedanie na forumowych tablicach byl dzis w Ełku na Mazurach chyba podpadl bo do Komendy Policji udal sie ;) czasu nie bylo bo bym podszedl i zagadal

Opublikowano

Pytanie. Ma ktoś schemat którędy idą kable od czujnika otwarcia maski? Wisko mi prześrutowało, zostały mi odcinki 10cm kabli przy zamku maski, ale dalej pod autem nic totalnie nie widzę... :facepalm:

Wiązka od czujnika otwarcia maski ma swą wtyczkę gdzieś pod lewą lampą ;). Trzeba ją wyjąć i możliwe że też trzeba będzie się pozbyć podstawki pod tę lampę i wtedy już znajdziesz.

Opublikowano

Pytanie. Ma ktoś schemat którędy idą kable od czujnika otwarcia maski? Wisko mi prześrutowało, zostały mi odcinki 10cm kabli przy zamku maski, ale dalej pod autem nic totalnie nie widzę... :facepalm:

Wiązka od czujnika otwarcia maski ma swą wtyczkę gdzieś pod lewą lampą ;). Trzeba ją wyjąć i możliwe że też trzeba będzie się pozbyć podstawki pod tę lampę i wtedy już znajdziesz.

lewa lampa out i pod ślizgiem, tak? tylko jakim cudem wiskoza to prześrutowała :doh: po pasie przednim widziałem, że na dół idą jakieś blaszki i pasowałoby, żeby właśnie tam to leciało, ale dzięki za info , idę zerknąć:hi:

Opublikowano

Czy zwykłym kablem Viaken KKl (czy jakoś tak) można kasować błędy air bag?

Opublikowano
Czy zwykłym kablem Viaken KKl (czy jakoś tak) można kasować błędy air bag?

Nie jestem pewien ale chyba nie.VCDS napewno.

Opublikowano

Dzieki Krzychu raz jeszcze za ogromna pomoc przy ogarnieciu hebli, daj znaka jutro z tym oparciem to jak cos zapadlbym kolo 17-18ej ;) zrobilem jazde testowa i jest GiTT,

Opublikowano

Gdzieś kiedyś czytałem że można przez to uwalić kabel albo w co nie wierzę poduszki mogą wystrzelić.. w sumie to chcę bład skasować w passacie znajomego także mała strata :decayed: ale nie wiem czy się brać za to czy odpuścić. Zawsze jak skanuje swoje auto to poduszki mam odhaczone.

Opublikowano

Jak mi zwykly kabel i VCDS Lite nie ogarnie bledow airbagow to poczekam chyba do zimy na ich kasacje :D chyba ze po odlaczeniu aku, wyjeciu foteli, podlaczeniu aku bez siedzisk a nastepnie ich podlaczenie nie spowoduje bledow?

Opublikowano

U niego jest takie coś że kiedyś wystrzeliła mu w siedzeniu kierowcy. Lada dzień ma dostać inną no i teraz problem skasowania błędu. Próbować moim kablem czy jechać gdzieś i zapłacić. A może jak podepnie dobrą to błąd sam zniknie?

Opublikowano
Dzieki Krzychu raz jeszcze za ogromna pomoc przy ogarnieciu hebli, daj znaka jutro z tym oparciem to jak cos zapadlbym kolo 17-18ej ;) zrobilem jazde testowa i jest GiTT,

Nie ma problemu,starałem sie :wink:

Sprawdze tylko jakie to fotele i sie odezwę :hi:

Opublikowano

VPWH4KH.jpg

komu ? do 18 stopi jak co

Opublikowano

wtyczka jest pomiedzy wiatrakiem klimy a wentylatorem, od dolu

Opublikowano

:siema:

---------- Post dopisany at 06:26 ---------- Poprzedni post napisany at 06:19 ----------

ze zdjęć naprawdę jest lalka! :slina:no i sedanik

Opublikowano
:siema::a4fan:
Opublikowano
:bry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.