Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Naklejka z tabelą ciśnień powinna być z lewej strony ,z prawej airbag,albo mi się wydaje albo decha z góry jest szara ,a wszystko poniżej czarne

Edytowane przez greg2505

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czyli odradzacie zainteresowanie tym autem?
Na tą listwę zwróciłem uwagę, ale maski z błotnikiem nie zauważyłem.
Grzane siedzenia i tempomat sobie dołożę, a resztę to zobaczę czy bym dokładał.
Budżet na samo auto to 20k zł, więc może coś lepszego wynajdę :wink:

Opublikowano

9f8130406d8f82a02a99a8e4bdb024f0.jpg

tak wygląda ori eu strona.

Opublikowano

Panowie potrzebny nr zacisków pod tarcze 320 chyba że ty Waldek masz jakiś ładny komplet

Mordo wpisz na allegro zacisk a6 c6. Ostatnio po 50zl/szt znalazlem:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Panowie potrzebny nr zacisków pod tarcze 320 chyba że ty Waldek masz jakiś ładny komplet

Mordo wpisz na allegro zacisk a6 c6. Ostatnio po 50zl/szt znalazlem:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

I z tego co kojarzę to one w całości są nie trzeba jarzma?

A zamówiłem na ten tył jarzma powinno być jutro z hurtowni 85zl za sztukę.

Czyli odradzacie zainteresowanie tym autem?

Na tą listwę zwróciłem uwagę, ale maski z błotnikiem nie zauważyłem.

Grzane siedzenia i tempomat sobie dołożę, a resztę to zobaczę czy bym dokładał.

Budżet na samo auto to 20k zł, więc może coś lepszego wynajdę :wink:

Wyślij mi na pw VIN z tego auta to Ci dokładnie sprawdzę co to za auto i jaka produkcja [emoji2]
Opublikowano

Panowie potrzebny nr zacisków pod tarcze 320 chyba że ty Waldek masz jakiś ładny komplet

Mordo wpisz na allegro zacisk a6 c6. Ostatnio po 50zl/szt znalazlem:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

I z tego co kojarzę to one w całości są nie trzeba jarzma?

A zamówiłem na ten tył jarzma powinno być jutro z hurtowni 85zl za sztukę.

Czyli odradzacie zainteresowanie tym autem?

Na tą listwę zwróciłem uwagę, ale maski z błotnikiem nie zauważyłem.

Grzane siedzenia i tempomat sobie dołożę, a resztę to zobaczę czy bym dokładał.

Budżet na samo auto to 20k zł, więc może coś lepszego wynajdę :wink:

Wyślij mi na pw VIN z tego auta to Ci dokładnie sprawdzę co to za auto i jaka produkcja [emoji2]
No przeważnie są z jarzmami:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Oki to dziś będę szukał.

Chyba ze ty cos znajdziesz to podeślij linka na pw

Opublikowano

Panowie potrzebny nr zacisków pod tarcze 320 chyba że ty Waldek masz jakiś ładny komplet

Mordo wpisz na allegro zacisk a6 c6. Ostatnio po 50zl/szt znalazlem:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

I z tego co kojarzę to one w całości są nie trzeba jarzma?

A zamówiłem na ten tył jarzma powinno być jutro z hurtowni 85zl za sztukę.

Czyli odradzacie zainteresowanie tym autem?

Na tą listwę zwróciłem uwagę, ale maski z błotnikiem nie zauważyłem.

Grzane siedzenia i tempomat sobie dołożę, a resztę to zobaczę czy bym dokładał.

Budżet na samo auto to 20k zł, więc może coś lepszego wynajdę :wink:

Wyślij mi na pw VIN z tego auta to Ci dokładnie sprawdzę co to za auto i jaka produkcja [emoji2]

Ok, dzięki. Jak tylko sprzedający mi go wyśle, to od razu go Ci napiszę :D

Opublikowano
I to jest kompletnie nic więcej nie musze do tego kupić prócz tarcz i klocków.

Tak. Oczywiście klocki i tarcze nabędziesz u mnie w zastrzaszająco niskiej cenie :decayed:

Opublikowano

Co do tego auta to fotele sporty mi tu nie pasują do reszty.

A po szybkim przeglądnięciu aut z alle to faktycznie przynajmniej do 2003 wlepa była od pasażera.

Opublikowano
I to jest kompletnie nic więcej nie musze do tego kupić prócz tarcz i klocków.

Tak. Oczywiście klocki i tarcze nabędziesz u mnie w zastrzaszająco niskiej cenie :decayed:
Oki załatwię zaciski a później będę pisał. Możesz na pw napisać mi ile z klocki i tarcze
Opublikowano

Tomek to z b7? :slina:

Opublikowano

Nie, to z TTRS ale będzie u mnie w B7 :decayed:

Przy moich małych kołach to bym musiał same zaciski włożyć bez tarcz
Opublikowano

Nie, to z TTRS ale będzie u mnie w B7 :decayed:

Przy moich małych kołach to bym musiał same zaciski włożyć bez tarcz

Nic tylko zmienić koła :decayed:

Opublikowano

Nie, to z TTRS ale będzie u mnie w B7 :decayed:

Przy moich małych kołach to bym musiał same zaciski włożyć bez tarcz

Nic tylko zmienić koła :decayed:
No tak szukam jakiś 17 i tak na zime
Opublikowano

Te zaciski to miazga. Kolorek mega indywidualny.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.