Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dlaczego bardzo często zdarza mi się tak, że wejdę w ogłoszenie w dziale sprzedaży a temat ledwo otwarty już jest oznaczony jako zamknięty? to jakiś błąd forum czy mam coś nie tak ustawione?

Nowe Forum tak ma, że od 50 czy 100 postów można pisać dopiero...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem, że trzeba mieć 100 żeby móc założyć temat w dziale sprzedam ale zawsze można było napisać w temacie, a teraz nie zawsze mogę, bo właśnie pokazuje, że już jest zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska co jest potrzebne żeby w pełni działały spryskiwacze reflektorów jak w oryginale? Wrzucam to do fury bez spryskiwaczy. I to samo pytanie w stosunku do samopoziomowania, co dokładnie poza czujnikami (odnośnie tego to chyba był jakiś temat na forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska co jest potrzebne żeby w pełni działały spryskiwacze reflektorów jak w oryginale? Wrzucam to do fury bez spryskiwaczy. I to samo pytanie w stosunku do samopoziomowania, co dokładnie poza czujnikami (odnośnie tego to chyba był jakiś temat na forum)

Ad.1 zbiornik z pompką, kilka drutów pociągnąć i kodować.

Ad.2 sterownik, druty, kodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska co jest potrzebne żeby w pełni działały spryskiwacze reflektorów jak w oryginale? Wrzucam to do fury bez spryskiwaczy. I to samo pytanie w stosunku do samopoziomowania, co dokładnie poza czujnikami (odnośnie tego to chyba był jakiś temat na forum)

Ad.1 zbiornik z pompką, kilka drutów pociągnąć i kodować.

Ad.2 sterownik, druty, kodowanie.

1.gdzie te druty trzeba ciągnąć tak ogólnie tylko, gdzieś pod manetke od sprysków?

2.gdzie jest sterownik pod samopoziom?

Nie każdy MCE obsługuje spryskiwacze lamp.

Mam moduł w wersji high jakiś ostatni wypust, wszystkomający chyba:D Edytowane przez RicS3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do xenonow potrzebne sa czujniki do poziomowania przod i tyl.modul swiatel i kabelki

do spryskow tak jak wyzej pisza i nie trzeba kodowac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do xenonow potrzebne sa czujniki do poziomowania przod i tyl.modul swiatel i kabelki

do spryskow tak jak wyzej pisza i nie trzeba kodowac :wink:

Jakiś dodatkowy moduł potrzeba pod samopoziom? Czy chodzi o ten pod kierownicą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez masz w warsztacie caly watek o dolozeniu samopoziomu. Wszystko tam jest napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pod kierownica tylko modul swiatel znajduje sie za schowkiem pasazera .przejzyj watek z xenonami tam jest wszystko co trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez masz w warsztacie caly watek o dolozeniu samopoziomu. Wszystko tam jest napisane.

nie pod kierownica tylko modul swiatel znajduje sie za schowkiem pasazera .przejzyj watek z xenonami tam jest wszystko co trzeba

Dzięki chłopaki:)

A jeszcze pytanko, samopoziom podejdzie z angola do naszych? Może i głupie pytanie ale wolę zapytać

Edytowane przez RicS3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poratujcie. Okazało się wg wyposażenia, że i ja powinienem posiadać taki moduł (U2A), ale rzecz jasna on nie działał (4B0 919 145 A). Kupiłem moduł 8K0 919 145 A i go zamontowałem. Niestety, od wczoraj we Wrocławiu antenka mi się nie pojawiła. Po zmianie modułu odłączany był akumulator, wyciągany bezpiecznik nr 15, ustawiany zegar na 2:58 oraz zmieniałem kodowanie na chwilę, by od razu przywrócić w licznikach na 31001. Niestety, palmy jak nie było, tak nie ma, co jeszcze sprawdzić? A może coś źle robię?

Nowy modul kupiles czy jakis szrot z allegro?

Nic nie trzeba ustawiac na 2.58 czy jakies inne cuda. Ja kupilem nowke modul zamontowałem, zamknalem auto i po 10 minutach palemka sie pokazała.

Używkę allegro, bo w Aso powiedzieli mi 220 zeta. No cóż, wyciągnę ten moduł i oddam. Dozbieram na nówkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poratujcie. Okazało się wg wyposażenia, że i ja powinienem posiadać taki moduł (U2A), ale rzecz jasna on nie działał (4B0 919 145 A). Kupiłem moduł 8K0 919 145 A i go zamontowałem. Niestety, od wczoraj we Wrocławiu antenka mi się nie pojawiła. Po zmianie modułu odłączany był akumulator, wyciągany bezpiecznik nr 15, ustawiany zegar na 2:58 oraz zmieniałem kodowanie na chwilę, by od razu przywrócić w licznikach na 31001. Niestety, palmy jak nie było, tak nie ma, co jeszcze sprawdzić? A może coś źle robię?

Nowy modul kupiles czy jakis szrot z allegro?

Nic nie trzeba ustawiac na 2.58 czy jakies inne cuda. Ja kupilem nowke modul zamontowałem, zamknalem auto i po 10 minutach palemka sie pokazała.

Używkę allegro, bo w Aso powiedzieli mi 220 zeta. No cóż, wyciągnę ten moduł i oddam. Dozbieram na nówkę.

Ja placilem chyba 180zl w aso vw w motorpolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwiara licznik z manuala będzie pasował do automatu?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

to to samo przecież

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A samemu w warunkach domowych kodowanie zmienię?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

tak:

GWS24230JBV_prof.jpg

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...