Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: Dzieńdobry
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ile cm ma seryjne A4 b6 od ziemi do nadkola? :decayed:

kjUDN7.jpg

Przy 1BA powinno byc 68cm :facepalm:

No to grubo zszedłem, a to +/- na połowie gwintu

Ile cm ma seryjne A4 b6 od ziemi do nadkola? :decayed:

kjUDN7.jpg

Jutro Ci zmerze i możesz się załamać. widać prawie całą gumę a u mnie tylko ciut :decayed: Obciera przy skręcie?

Synek mysle ze mamy tak samo 7kd6nR.png

Kooozy! :wink:

Opublikowano

Wadę co tam masz za małe hamulce :P

Osz Ty jak smiesz :polew: :polew: Nie wyprzedza Cie tył przy hamowaniu? :decayed:

Opublikowano

:hi:

Wandej maskę sobie popraw, chyba że to stare zdj ;)

Opublikowano

:hi:

Wandej maskę sobie popraw, chyba że to stare zdj ;)

JUż jest wszystko ogarniętę zdjęcie z wiosny :wink:

Tylko zostało mi zespolenie zderzaka na bokach :wink:

Opublikowano

No to ok w takim razie ;) A felga faktycznie fajna :)

Opublikowano

Na żywo lepiej wygląda znacznie :kox: :kox:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Wandej maskę ustaw z błotnikiem ;)

Sent from my телефон

Kilka postów wcześniej już pisałem że ustawione wszystko :wink:

Opublikowano

Wadę co tam masz za małe hamulce :P

Osz Ty jak smiesz :polew: :polew: Nie wyprzedza Cie tył przy hamowaniu? :decayed:

wszystko jest jak najbardziej git :decayed:

Opublikowano

Pany czy głośniki basowe bose z drzwi są rozbieralne?Chodzi mi konkretnie o starszy typ z końcówką A. odkręciłem śrubki którymi głośnik jest przykręcony do tej plastikowej obudowy ale dalej ani drgnie.

Opublikowano

Wadę co tam masz za małe hamulce :P

Osz Ty jak smiesz :polew: :polew: Nie wyprzedza Cie tył przy hamowaniu? :decayed:

wszystko jest jak najbardziej git :decayed:

Dev says że najlepsza kombinacja to 320/300 :kox:

Opublikowano

będę miał za jakiś czas 345 / 300 :wink:

Opublikowano

będę miał za jakiś czas 345 / 300 :wink:

Blaszek od esy brakuje :decayed: W sumie mógłby to ktoś wytworzyć? Artur Ty chyba grzebałeś coś w tej materii? Blaszka w kazdym 320mm jest tylko bez trochę inna ale to by przykleił do niej emblemat esss :naughty:

Opublikowano

Pany czy głośniki basowe bose z drzwi są rozbieralne?Chodzi mi konkretnie o starszy typ z końcówką A. odkręciłem śrubki którymi głośnik jest przykręcony do tej plastikowej obudowy ale dalej ani drgnie.

Oczywiście że są rozbieralne sprawdź czy odkręciłeś 3 śrubki i spróbuj mocniej pociągnąć bo się zassały :lol:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

będę miał za jakiś czas 345 / 300 :wink:

Blaszek od esy brakuje :decayed: W sumie mógłby to ktoś wytworzyć? Artur Ty chyba grzebałeś coś w tej materii? Blaszka w kazdym 320mm jest tylko bez trochę inna ale to by przykleił do niej emblemat esss :naughty:

no blaszki by się przydały bo kozacko to wygląda z nimi :)

Wandej a Ty nie chcesz lustra z kompasem ? Bo leży u mnie i zawadza

Opublikowano

Jasne ze chce. Na pw dane do wysyłki:decayed: Rozkrecam firme i mi nie w glowie lustra. A po za tym myślę cały czas czy nie wziac zestawu po q od jawora:whistling: Lusterko mnie w zime nie popchnie w zaspie:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

spoko, tak pytam, leży i się kurzy oddał bym po kosztach ;)

Opublikowano

Pany czy głośniki basowe bose z drzwi są rozbieralne?Chodzi mi konkretnie o starszy typ z końcówką A. odkręciłem śrubki którymi głośnik jest przykręcony do tej plastikowej obudowy ale dalej ani drgnie.

Oczywiście że są rozbieralne sprawdź czy odkręciłeś 3 śrubki i spróbuj mocniej pociągnąć bo się zassały :lol:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Nie no śrubki odkręcone. Widocznie zwulkanizował się z tym gumowym kołnierzem. Jutro zrobię drugie podejście.

Opublikowano

mam pytanie. zdzieranie opon po wewnetrznej stronie. czy to maoga byc lozyska ? czy raczej bardziej wahacze ----- pacjent Tico :polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.