Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rychu jak dla mnie gra nie warta świeczki bo kumpel ma ori bose w aucie,niby to gra fajnie, ale i tak do zestawu wufer dołożył i dopiero teraz to gra :naughty:


o quwa

Opublikowano

Rychu jak dla mnie gra nie warta świeczki bo kumpel ma ori bose w aucie,niby to gra fajnie, ale i tak do zestawu wufer dołożył i dopiero teraz to gra :naughty:

o quwa
No oki ucho dzięki za info ja z moich grajkow jestem zadowolony tak czy tak ale myślałem ze zmianą to tylko P&P a jeśli nie i trzeba kable ciągnąć to to mam gdzieś.
Opublikowano

jeśli nie chcesz aby przód był zasilany ze wzmaka to tylko trzeba wtyczkę zmienić :wink:

pv poleciało, naciągnę kumpla na spota to sam się przekonasz o czym mówię :D

Opublikowano

8JX18 ET43 to są z A4 ? felgi s-line [/size]

Parametry A4.

Szukaj z ET 30 i 8.5J. Fajnie się pasują. Choć nie każda opona dobrze się ułoży. Ja mam 225/40 wszystkie bridgestone tylko dwóch modeli i każda para inaczej leży.

dzięki, myślałem właśnie na zimę żeby zapodać s-liny w 18 :wink:

Ja tez wczoraj kupiłem s5 o takich samych parametrach ;)

W IC? :naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

a jak :decayed:

Opublikowano

Pany zmieniarka która była podpięta pod concert II będzie działała pod rns-e?

Opublikowano

Bedzie. Ja miałem zmieniarke pod chorusem i teraz z rns-e tez dziala.

Opublikowano

M0utasP.jpg

Opublikowano

07039e6382fb2070a38e654be1938846.jpg

Taczka :decayed:

Opublikowano

Mam pytanko ,felgi stalowe 16 wejdą na 320 z przodu ?

Opublikowano

Mam pytanko ,felgi stalowe 16 wejdą na 320 z przodu ?

pod zacisk b7 c6 nie

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Panowie czy VCDS lite w ogóle ogarnia jakieś kodowania lub tp? Czy to tylko taka podstawa jest?

Co byscie polecali do obslugi a4?

Opublikowano

Panowie czy VCDS lite w ogóle ogarnia jakieś kodowania lub tp? Czy to tylko taka podstawa jest?

Co byscie polecali do obslugi a4?

ogarniesz wszystko poza sprawdzeniem przebiegu z edc

Opublikowano

Hmm, a jakiś inny kabelek, czy wystarczy zwykły pod OBD II? Chciałem dzisiaj na próbe porobić jakieś zmiany tj. ryglowanie drzwi, zmniejszenie jasności postojówek etc i jakbym nie miał jakiegoś okienka.....może coś źle robię, albo mam złe ustawienia?

Bloki pomiarowe są, robiłem nastawy klimy, po wymianie silniczków i wszystko poszło ok, ale problem z jakimiś kodowaniami długimi, czy coś w tym stylu

Opublikowano

ja działam kablem za 20zł, zwyklym pod obdII z linią K. Długie kodowanie w A4 B6 nie działa, a kodowania lecisz w sekcji recode (tam masz też podpowiedzi)

Opublikowano

Rozumiem, czyli źle się kierowałem czytając na necie jakieś opisy z kodowaniami. Znasz może jakiś link, który by dotyczył kodowań na vcds lite do A4B6?

Mogło by to ułatwić mi sprawę.

Opublikowano

Podpowie ktoś jak vcds-em wyzerować "service" bo świeci mi się na fisie.

Opublikowano

Który to w się ścigał b6 z b7 co w wiadomosciach nagrali?:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Haha ładnie przelecieli. To była A6C6 z B7 chyba.......

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.