Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Ludziska czy ktoś ma może zdjęcie albo wie jak wygląda pamięć flesh z Rns-e Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Czy ktoś od nas montował nie ori webasto w B7?

B7 ? To to samo co b6, a co potrzebujesz wiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie problem polega na tym że chciałbym się dowiedzieć czy klimatron w B7 może inaczej być połączony z magistrala Can... niż w B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Siema ludziska, mam dwa pytanka....

1. Chcąc zmienić 1BV na 1BE, co muszę wymienić?

Sprężyny, czy amorki?

2. Do wymiany linek ręcznego ściągam tunel, czy dojdę od strony tylnej popielniczki i podłokietnika?

Z góry prosze ja Was dziękuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja szukam tylnego zdesia do b6 avant na dwa kominy z pdc, s-line czy s4 ladniejszy ? i powiedzcie po ile to chodzi ?

Edytowane przez lukjar7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzes jutro rano podrzuce Ci ceny bo akurat mam wolne:hi:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzes jutro rano podrzuce Ci ceny bo akurat mam wolne:hi:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Spoko, nie pali sie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie doradzcie. Mam pakiet s line i musze cos z przednim zderzakiem zrobic bo ma dokladke do podklejenia i nie ma listwy dolnej gornego zderzaka i boje sie ze jak pomaluje to kratki boczne i srodkowa nie beda dobrze trzymac. Ta listwa co idzie pod dolnym grillem do halogenow jest istotna zeby trzymala w dolnej czesci grill i boczne kratki? Bawic sie w wymiane zderzaka z s4? Czy leiej s line zostawiac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panyy jak kur...de usunąć te zyabane napisy na tapicerce boczka drzwi co podpisują na szrotach jakiś zyebany zyeb podpisał oczywiście na górnej części a4 b7 jakiś białym markerem czy chu wie czym.. no a teraz wodą nie schodzi a boję się dowalić coś zebym nie starł tapicerki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej a jeszcze pytanie. http://olx.pl/oferta/zderzak-przedni-audi-a4-s-line-pdc-i-spryskiwacze-CID5-ID71Cjn.html#1c086964fa%C2'> zdjecie zapozyczone nie mam tej dolnej listwy bo taki juz zderzak dostalem i bez tej listwy bedzie wszystko ladnie trzymalo dokladka kratki boczne i srodkowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie doradzcie. Mam pakiet s line i musze cos z przednim zderzakiem zrobic bo ma dokladke do podklejenia i nie ma listwy dolnej gornego zderzaka i boje sie ze jak pomaluje to kratki boczne i srodkowa nie beda dobrze trzymac. Ta listwa co idzie pod dolnym grillem do halogenow jest istotna zeby trzymala w dolnej czesci grill i boczne kratki? Bawic sie w wymiane zderzaka z s4? Czy leiej s line zostawiac?

zostań przy sline, boczne będą się trzymać, środkowa nie bardzo będziesz musiał podkleić :wink:

Rafał już cztery zderzaki przerabiałem ze zwykłych na sline i żaden z właścicieli nie narzeka

Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...