Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A które wtyczki dają ten problem te pod siedziskiem fotela czy w podłodze?

pod siedzeniem

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dokladnie pod fotelem a nie w podlodze

Opublikowano

ja dopiero dzis odnalazlem ta pod fotelem i wypierdzielilem bo juz mnie wkurzala

Opublikowano

Kurfa znowu mi drut pękł w fotelu:facepalm:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Widzę że prywaciarzom się powodzi, mam rozwiązanie na twój problem - dieta :decayed:
Schudlem właśnie ostatnio:decayed: Tylko 92kg wsze a było już 97:decayed:

Domin Ty masz jakiś patent zrobiony z tym drutem chyba co? Nawin co i jak:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Kurfa znowu mi drut pękł w fotelu:facepalm:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Widzę że prywaciarzom się powodzi, mam rozwiązanie na twój problem - dieta :decayed:
Schudlem właśnie ostatnio:decayed: Tylko 92kg wsze a było już 97:decayed:

Domin Ty masz jakiś patent zrobiony z tym drutem chyba co? Nawin co i jak:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

wazysz 92 chyba z odważnikami w kieszeni ;)

Sent from my Iphone 6

chciałeś powiedzieć z pustakiem za majtkami :grin:

Opublikowano

Kurfa znowu mi drut pękł w fotelu:facepalm:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Widzę że prywaciarzom się powodzi, mam rozwiązanie na twój problem - dieta :decayed:
Schudlem właśnie ostatnio:decayed: Tylko 92kg wsze a było już 97:decayed:

Domin Ty masz jakiś patent zrobiony z tym drutem chyba co? Nawin co i jak:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

wazysz 92 chyba z odważnikami w kieszeni ;)

Sent from my Iphone 6

wiesz mięśnie waza:decayed: Jeszcze tylko kilka kg tkanki tłuszczowej zostało i będzie idealna waga czyli 87.

Bielun raczej cały oem pamietam i nie przypominam sobie abyśmy byli w takiej sytuacji:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Kurfa znowu mi drut pękł w fotelu:facepalm:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Widzę że prywaciarzom się powodzi, mam rozwiązanie na twój problem - dieta :decayed:
Schudlem właśnie ostatnio:decayed: Tylko 92kg wsze a było już 97:decayed:

Domin Ty masz jakiś patent zrobiony z tym drutem chyba co? Nawin co i jak:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

wazysz 92 chyba z odważnikami w kieszeni ;)

Sent from my Iphone 6

wiesz mięśnie waza:decayed: Jeszcze tylko kilka kg tkanki tłuszczowej zostało i będzie idealna waga czyli 87.

Bielun raczej cały oem pamietam i nie przypominam sobie abyśmy byli w takiej sytuacji:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

miesnie waza :grin: gdzies widzialem te twoje miesnie :grin:

Opublikowano

U Ciebie to tatuaze z 5kg ważą:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

U Ciebie to tatuaze z 5kg ważą :decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

no i dlatego mam ladna wage siusiaku :P

Opublikowano

na druta niema patenta :grin::grin: robisz drugi np z kratki od grila i naprzód :P

oczywiście urwał mi od razu mocowanie oparcia:facepalm: Grile teraz nie uzywane to można zapodac:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Pany mam pytanie. Do tej pory mialem zderzak gora ze zwyklej a4 pod spryski. Kupilem ori zderzak s line i mam pytanie czy zaslepki i spryski podejda pod zderzak s line sa takie same ?

Opublikowano

Pany mam pytanie. Do tej pory mialem zderzak gora ze zwyklej a4 pod spryski. Kupilem ori zderzak s line i mam pytanie czy zaslepki i spryski podejda pod zderzak s line sa takie same ?

Nie dam sobie głowy uciąć ale raczej podejda
Opublikowano

takie same :wink:

Opublikowano

nieprawda :P

z tego co kojarze mają inne slizgi czyli te mocowania sprysków , reszta to samo :P

ja mowilem o zaslepkach :P:decayed:

Opublikowano

Jaką taśmę (nr) potrzebuje żeby włożyć kierownice s-line z b7?

Opublikowano

Jaką taśmę (nr) potrzebuje żeby włożyć kierownice s-line z b7?

klejącą, mam w ofercie na bardzo mocnym kleju i ciężko zrywalnym nośniku - zapraszam na PW, konkurencyjne ceny :hi::decayed:
Opublikowano

Jaką taśmę (nr) potrzebuje żeby włożyć kierownice s-line z b7?

4E0-953-541 z końcówką A, B lub E

Jaką taśmę (nr) potrzebuje żeby włożyć kierownice s-line z b7?

klejącą, mam w ofercie na bardzo mocnym kleju i ciężko zrywalnym nośniku - zapraszam na PW, konkurencyjne ceny :hi::decayed:

:facepalm::grin:

Edytowane przez Bielun22

Opublikowano

nie wpierdalaj sie i idź zatrzasnąć kluczyki w bagażniku :decayed:

Opublikowano

nie wpierdalaj sie i idź zatrzasnąć kluczyki w bagażniku :decayed:

E master krzywka :grin:

Opublikowano

A Ty tą taśmą idż sobie wszystkie otwory zaklej .... łącznie z odbytem :buhaha::buhaha:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.