Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poduszka z A4 B7 s-line podejdzie do kierownicy A4 B7, nie s-line tylko normalnej, ale też 3-ramiennej? Czy jest jakaś różnica między kierownicą s-line, a "normalną"?

Ty to cały jesteś poduszka s-line :grin:

Chodziło mi o poduszkę z kierownicy s-linowej... Skąd mam wiedzieć czy jest jakaś różnica między poduchą z kierownicy s-line, a normalną? Nie jestem tak wszechwiedzący jak Ty więc wolałem się upewnić. Także komentarz z Twojej strony był już zbędny... :facepalm:

Bart-S dzięki za odpowiedź :hi:

Opublikowano

No i na co Ci to było Hammer? :grin:

Opublikowano

No i na co Ci to było Hammer? :grin:

Spłynęło jak po kaczce :grin:

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

Cwiara czemu nie meldujesz że w Sylwka będziesz :ph34r::drunk::decayed:

Opublikowano

Przecież pisałem Ci w Twoim temacie i na łocapie. Więc o godz 00:00 odśpiewamy Ci Wladymira :polew:

Opublikowano

O godzinie zero to już będziesz nie przytomny tak jak ostatnio :grin: ale spoko robimy klubowego spota i wbijemy się do Kłysia na apartament bo będzie z Tomkiem (gąbką) :naughty::drunk::drunk::drunk::drunk::dziura:

Edytowane przez wladi

Opublikowano

o prosze :decayed: Kto jeszcze będzie? :)

Opublikowano

To się okaże ale będzie wesoło wierz mi :decayed::police::boobs::baseball::banan2::travolta::thumbup:

Opublikowano

Widzę Rafała :decayed::grin:

Opublikowano

Widzę Rafała :decayed::grin:

Łapy łapy cztery łapy...... :polew:

Opublikowano

Bartku oliwe do multi masz jeszcze do odsprzedania? ;)

Skrzynia olej bierze?:decayed:

Tapnięte z SGS5

Pany jak zdemontować oparcie tylnej kanapy?

Opublikowano

Bartku oliwe do multi masz jeszcze do odsprzedania? ;)

Skrzynia olej bierze? :decayed:

Tapnięte z SGS5

Pany jak zdemontować oparcie tylnej kanapy?

zagłówki musisz wyjąć jak nie składana

Edytowane przez Bielun22

Opublikowano

Bartku oliwe do multi masz jeszcze do odsprzedania? ;)

Skrzynia olej bierze? :decayed:

Tapnięte z SGS5

Pany jak zdemontować oparcie tylnej kanapy?

motyka szrpnij i po problemie :decayed:

Edytowane przez tomcrack27

Opublikowano

panowie szukam jednej felgi a dokładnie bębna 6,25 x19 na 40 srubek czyli rh/artec itp.Moze byc cała felga rant ,bęben itp.Moze ktoś ma,albo gdzies widzał np. artec turbo p,crossline itp

Opublikowano

Bartku oliwe do multi masz jeszcze do odsprzedania? ;)

Skrzynia olej bierze? :decayed:

Tapnięte z SGS5

Pany jak zdemontować oparcie tylnej kanapy?

motyka szrpnij i po problemie :decayed:

:ssij: yebnij se motyka w szybe :decayed:

Cwiara moderujesz dział sprzedam? mam petenta do warna :decayed:

Opublikowano

panowie,wejdzie do sedana podsufitka,chodzi mi o przewiezienie,mam na oku czarna,tylko musze po nia jechac :)

Opublikowano

O godzinie zero to już będziesz nie przytomny tak jak ostatnio :grin: ale spoko robimy klubowego spota i wbijemy się do Kłysia na apartament bo będzie z Tomkiem (gąbką) :naughty::drunk::drunk::drunk::drunk::dziura:

zapraszam w me skromne progi :grin: ej a gdzie w ogole jest jakis watek na forum

Opublikowano



Tak na dobranoc. :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.