Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany chce ktoś PDC na tył? sterownik 8Z0 z końcówką A, wiązkę do czujników i wiązkę zasilania? oddam za 220zł z KW :wink:

Spadaj akwizytorze nikt tego nie chce. Jest za drogie i na pewno nie dziala:decayed:

Tapnięte z SGS5

paczta bohatera, 5 dni byłem jak warzywko i już się panoszy jakby dawno nie miał nic ciepłego w buzi :decayed: klękaj tu zaraz do miecza i wracaj do szeregu :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany chce ktoś PDC na tył? sterownik 8Z0 z końcówką A, wiązkę do czujników i wiązkę zasilania? oddam za 220zł z KW :wink:

Spadaj akwizytorze nikt tego nie chce. Jest za drogie i na pewno nie dziala:decayed:

Tapnięte z SGS5

paczta bohatera, 5 dni byłem jak warzywko i już się panoszy jakby dawno nie miał nic ciepłego w buzi :decayed: klękaj tu zaraz do miecza i wracaj do szeregu :grin:
Przyjechali kumple z Afryki i Cię tak urządzili? :decayed:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

nie, pjoneczek Twojego pokroju z szeregów się wyłonił, bo miał pojechane :grin:

Opublikowano

Panowie bo mnie holera zaraz weźmie . Wymieniłem ten czujnik50155c41e2c199002a131977f5a355c8.jpgna ten prosto z aso 03db87d0cd053738f176f992ad689263.jpg i nadal nie da się usunąć błedu 00526 brake light switch f 36-00 open circuit :/

Opublikowano

A wciskales ten tloczek podczas montażu?

Opublikowano

Yyyyyy jakto? :)

Opublikowano

Yyyyyy jakto? :)

Napisz jak go wymieniales
Opublikowano

Jest jeszcze opcja taka że nawet jak nie jest ten czujnik wsadzony i naciskam hamulec to błąd da się usunąć ,po puszczeniu błąd powraca .

Yyyyyy jakto? :)

Napisz jak go wymieniales
Przekręciłem w lewo stary i wyjołem . Wsadziłem nowy przekręciłem w prawo i podpiołem . Tłoczek pracuje normalnie .
Opublikowano

Wandej coś dla Ciebie cały komplet :kox:

http://allegro.pl/el...4898116394.html<br/>

Kupuj a kable się ogarnie :wink:

Naciapane z Zetki

Święta idą uspokojenie sie:decayed: musze dać prawa lampę jednak trochę w gore:wink:

Tapnięte z SGS5

Tym bardziej pod choinkę sobie kupisz :-) za nisko ale i tak pewnie trawę wczoraj popaliłeś w rowach :grin: może w weekend się ogarnie ten samopoziom :-P

Naciapane z Zetki

Opublikowano

No to ok, gdybyś majstrowal przy tloczku to wtedy go można wyrzucić od razu

Opublikowano

Ten czujnik jak sie ktos postara to mozna uyebac przysamym wkladaniu go ;)

Panowie wymienial ktos poduche silnika ta od strony kierowcy (ta z wtyczką) ? Ostatnio jak bylem pod autem to zauwazylem, ze sie poci i wydobywa sie z niej jakis czerwono-bordowy olej/plyn - czy to oznacza, ze nadszedl jej koniec? No i po co przy niej jest wpieta ta kostka z wtyczką? W razie czego na jaka polecacie wymienic?

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Ale co w nim do zepsucia :) . Ważne że błąd nadal jest :/ .

Opublikowano

nie, pjoneczek Twojego pokroju z szeregów się wyłonił, bo miał pojechane :grin:

Hi five mordo:kox:

Darek melduje się w weekend z vcdsem:kox:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

A jak by się przepaliła żarówka stopu to może ten błąd wyskoczyć? :)

Dodam że stop klapy działa prawidłowo .

Edytowane przez bongod

Opublikowano

nie, pjoneczek Twojego pokroju z szeregów się wyłonił, bo miał pojechane :grin:

Hi five mordo:kox:

Darek melduje się w weekend z vcdsem:kox:

Tapnięte z SGS5

Zapraszam :hi:

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Jak tak sobie poczytałem o tym błędzie to ludzie mają zapalone dwie kontrolki na desce abs i esp ja mam tylko esp . Zerkne te żarówy dla świętego spokoju :) .

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Ten czujnik jak sie ktos postara to mozna uyebac przysamym wkladaniu go ;)

Panowie wymienial ktos poduche silnika ta od strony kierowcy (ta z wtyczką) ? Ostatnio jak bylem pod autem to zauwazylem, ze sie poci i wydobywa sie z niej jakis czerwono-bordowy olej/plyn - czy to oznacza, ze nadszedl jej koniec? No i po co przy niej jest wpieta ta kostka z wtyczką? W razie czego na jaka polecacie wymienic?

Jak puściła olej to juz po niej , wtyczka jest do sygnalizacji błędu jak juz całkiem będzie sucha , jak wymieniac to tylko na ori AVON ( ok 450 zł )

Opublikowano

Miałem też ten błąd ,pomogła zmiana żarówki w lampie,a też podmieniałem czujnik

Opublikowano

Miałem też ten błąd ,pomogła zmiana żarówki w lampie,a też podmieniałem czujnik

Dobrze że nie kosztował majątku :) .
Opublikowano

I tak będzie za niedługo ze strzeli razem z dźwignia. Ja się tak naciałem dzien przed oddaniem auta do serwisu. Na szczęście tam dali rade jakoś otworzyć maskę i wymienili KPL linka i rączką na nowe.

Włąśnie tego się boje. Dużo zachodu jest z wymianą linki nie wiesz? Akurat za tydz jadę do PL to bym sobie wymienił.

A i pany zakupiłem te ramiona aero. Jakie pióra polecacie? Oszukista?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.