Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gus-psyche-popcorn.gif

Kaju wygląda tak samo tylko folia bobmelkowa zagryza:decayed:

Tapnięte z SGS5

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siadam do pierwszego wątku. możecie nastawić popcorn :wink:

Trzy dni pózniej ... :grin:

Opublikowano

siadam do pierwszego wątku. możecie nastawić popcorn :wink:

Dobrze jak by było tak jak na starym forum że na każdej stronie będzie u góry skład DB6 :whistling:

Opublikowano

Na starym forum w podwieszonym wątku pierwszy post na każdej stronie się powtarzał, nie tylko w dyw. Ustawić to może tylko prezes.

Opublikowano

No to niech ustawia...jakiś problem w tym jest?

Opublikowano

Dokładnie niech ustawi to jak może ;)

Opublikowano

Kaju dobrze Ci idzie :kox: oby tak dalej

Opublikowano

Dodkładnie :kox: Kaju zamiast wahacze i hamulce to wrzuć częsci zamienne :wink: Jak będzie na każdej stronie na górze będzie stary dobry Division :kox:

Opublikowano

pany czy poduchy tył od a6 pasują do a4?

mam lewa

8E0 880 441 A

a mogę kupić

4F0 880 441 B

nie będzie różnicy ? będzie to działać

Opublikowano

Kaju jeszcze nicki by się przydały...

Opublikowano

niestety jest to na chwilę obecną nie do obejścia. rozmawiałem z Prezesem, potrzebny jest do tego dodatek dla forum, który kosztuję kilka stówek, ale ma to na uwadze i może za jakiś czas się to pojawi. ja na chwilę obecną zrobiłem wszystko, co miałem zrobić, reszta już w rękach Prezesa :wink: mam nadzieję, że się podoba :wink: Wandej, już zmieniam :hi:


Kaju jeszcze nicki by się przydały...

nicki odpadają, bo byłby rozpierdol jak poprzednio. każde zdjęcie jest odnośnikiem do tematu o aucie :wink:

Opublikowano

Zrobione. Jest tak jak chcieliście czy coś jeszcze miało być? Kaju rzuć okiem :hi:

Opublikowano

Zrobione. Jest tak jak chcieliście czy coś jeszcze miało być? Kaju rzuć okiem :hi:

Wszystko jest już tak, jak być powinno, dzięki śliczne za pomoc, czekamy z resztą chłopaków na "lepszy dzień", w którym powróci pierwszy post u góry :wink:

Panowie, ogarnięte, mam nadzieję, że teraz jest już wszystko OK i działa jak należy, możecie sprawdzać, wchodzić w odnośniki ukryte w fotkach - po kliknięciu w fotkę powinno Was oddelegować do tematu o aucie, gdyby coś było nie tak - uderzajcie na PW, postaramy się szybko naprawić :wink:

Opublikowano

Bieniek ile taka przyjemność? Może być pw

Opublikowano

Na gotowe ze wszystkim 1000zl.

Przerobka,zarniki,soczewki,przetwornice.

Opublikowano

Na gotowe ze wszystkim 1000zl.

Przerobka,zarniki,soczewki,przetwornice.

to git cena :good: dużo auto jeździ? napisz co jakiś czas, jak się ten zestaw sprawuje i mniej więcej jak to wygląda kilometrowo.

Opublikowano

Czy duzo?? 30tys rocznie. Wczesniej ojciec miał 1.9. Ale słabizna nawet po sofcie. Teraz jest 2.5 w automacie i jest git.

Sent from my iPhone using Tapatalk

I tras raczej nie robi. To auto dla rolnika :))

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

I tras raczej nie robi. To auto dla rolnika :))

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.