Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Józek a Ty już od fryzjera i makijażystki wróciłeś? :grin::grin::grin:

Jestem w trakcie trwałej :decayed:

:facepalm: przecież masz numer telefonu w podpisie

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/130216-rezanie-bixenonu/

Ty już mi tu nie facepalmuj bo sam czasami pytasz o pierdoły które są na forum :facepalm:

wyluzuj trochę chłopie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Pany! wymieniłem tą nieszczęsną żarówkę w schowku i dalej ciemność.. gdzie szukać problemu? który to ewentualnie bezpiecznik? bo po Niemieckiemu to ja nie za bardzo szprecham, a instrukcję mam w takowym języku..

Sprawdz czy wylacznik dziala - jest on na tym silowniku od schowka - sciagnij boczna zaslepke i zobaczysz kostke taka sama jak do tej lampki

Strzał w dziesiątkę! Jak się okazało, siłownik chodzi bardzo powoli i nasadka jest pęknięta z jednej strony.. teraz tylko muszę to zrobić/wymienić. Dzięki Panowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie orientuje się któryś czy silnik AVJ i AWT różnią się od siebie ? wiem tylko, że AVJ jest z Audi, a AWT z VW. W dalszym ciągu szukam silnika do siebie i jest opcja właśnie tego AWT z Passata z 2004R tylko czy podejdzie P&P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józek a Ty już od fryzjera i makijażystki wróciłeś? :grin::grin::grin:

Jestem w trakcie trwałej :decayed:

:facepalm: przecież masz numer telefonu w podpisie

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/130216-rezanie-bixenonu/

Ty już mi tu nie facepalmuj bo sam czasami pytasz o pierdoły które są na forum :facepalm:

wyluzuj trochę chłopie

A gdzie trwałą robisz?:decayed:

Tapnięte z SGS5

:hi:

Panowie orientuje się któryś czy silnik AVJ i AWT różnią się od siebie ? wiem tylko, że AVJ jest z Audi, a AWT z VW. W dalszym ciągu szukam silnika do siebie i jest opcja właśnie tego AWT z Passata z 2004R tylko czy podejdzie P&P ?

Widziałem b6 z taką przekłada. Nie chciało coś jechać. A właściciel mówił ze termostat inny jest na pewno bo mieli problem z podlaczeniem

Tapnięte z SGS5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to gdzie? w kostnicy [emoji14]olew: [emoji14]olew: [emoji14]olew:

Padlem[emoji14]olew:

Ale na uj trwała na jedną imprezę:decayed:

Tapnięte z SGS5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie orientuje się któryś czy silnik AVJ i AWT różnią się od siebie ? wiem tylko, że AVJ jest z Audi, a AWT z VW. W dalszym ciągu szukam silnika do siebie i jest opcja właśnie tego AWT z Passata z 2004R tylko czy podejdzie P&P ?

AWT ma kuzyn w A6 C5. Nie tak dawno robił kapę tego silnika u Hornetha. Edytowane przez turzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie orientuje się któryś czy silnik AVJ i AWT różnią się od siebie ? wiem tylko, że AVJ jest z Audi, a AWT z VW. W dalszym ciągu szukam silnika do siebie i jest opcja właśnie tego AWT z Passata z 2004R tylko czy podejdzie P&P ?

Słupek powinien być ten sam, trzeba nr porównać w etce. Osprzęt zostawisz swój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany :hi:

blenda klapy (tam gdzie jest przycisk otwierania klapy bagażnika i lampki pod tablice rej.) są takie same jak do sedana i do avanta >?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, z tego co porównywałem to to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwego Nowego Roku dla Was! Życzę podejmowania samych ałusznych decyzji i optymizmu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bo później się nie dopcham......wszystkiego najlepszego na ten Nowy Rok dla Was i Waszych dupowozów :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebistej zabawy i chlania do samego rana Panie i Panowie!! Dziękuję, dobranoc:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: no to do roboty siuuuup a Wy tam trzeźwiejta [emoji14] Spełnienia Marzeń w Nowym Roku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pany wszystkiego najlepszego w Nowym Roku , jak najmniej usterek w Naszych wozidelkach i jak najwiecej krecenia bezpiecznych kilometrow.

Jakby ktos byl zaiteresowany to mam na sprzedaz komplet sprzegla od AWXa po przebiegu okolo 30 tys.km. + ori rozrusznik od AWXa Naprawde w super stanie, jest na sprzedaz gdyz jestem po swapie skrzyni na HCF. Jak cos to pisac na pw , moge podeslac zdjecia.

Jeszcze raz wszystkiego dobrego dla wszystkich Audi maniakow ;-)

Edytowane przez marcin9680
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...