Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nhPKKbN.jpg

dokładka od cupry w cabrio? co sądzicie?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

nhPKKbN.jpg

dokładka od cupry w cabrio? co sądzicie?

jestem na tak :wink:

Opublikowano

w niebieskim powinno dobrze wyglądać jak będą grille i kratki S4 + gwint ;)

Opublikowano

:hi::wink:

Opublikowano

w niebieskim powinno dobrze wyglądać jak będą grille i kratki S4 + gwint ;)

Jak będzie gwint to po co Ci ta brzydka dokładka...
Opublikowano

mi się ta dokładka zawsze podobała.

Opublikowano

Siemata Ludziska...

te świeta bedą drogie bo drugiego dnia świat jadąc samochodem ujrzałem błysk :facepalm: i to nie była gwiazda betlejemska :decayed:

Opublikowano

Teraz ma ją co drugi... :kwasny:

Opublikowano

Chłopy jaki przychodzą gumy do montowania osłony na silnik ?

Opublikowano

Chłopy jaki przychodzą gumy do montowania osłony na silnik ?

3x taka

http://www.ecstuning.com/News/ES7018/

+ jeśli masz AVF taka 1szt

http://www.ecstuning.com/ES261425/

Edytowane przez turzol

Opublikowano

:hi: jak wygląda sprawa z tylnym zawieszeniem w sedanie? Coś mi powoli zaczyna pływać.. dużo jest tam rzeczy do wymiany? Co by trzeba było kupić żeby wymienić całe kompletne tylne zawieszenie? Z przodu to kupuję cały komplet i wymieniam, a na tyle nie wiem jak to ugryźć...

Opublikowano

:hi: jak wygląda sprawa z tylnym zawieszeniem w sedanie? Coś mi powoli zaczyna pływać.. dużo jest tam rzeczy do wymiany? Co by trzeba było kupić żeby wymienić całe kompletne tylne zawieszenie? Z przodu to kupuję cały komplet i wymieniam, a na tyle nie wiem jak to ugryźć...

Jest dużo tego. I nie wszystkie występują w zamienniku:kwasny: są 2 górne wahacze i 1 dolny. Te od górnego są tuleje drugi się cały wymienia. Dolnego tulei natomiast nie widziałem

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

:hi: jak wygląda sprawa z tylnym zawieszeniem w sedanie? Coś mi powoli zaczyna pływać.. dużo jest tam rzeczy do wymiany? Co by trzeba było kupić żeby wymienić całe kompletne tylne zawieszenie? Z przodu to kupuję cały komplet i wymieniam, a na tyle nie wiem jak to ugryźć...

Jest dużo tego. I nie wszystkie występują w zamienniku:kwasny: są 2 górne wahacze i 1 dolny. Te od górnego są tuleje drugi się cały wymienia. Dolnego tulei natomiast nie widziałem

Tapnięte z SGS5

Czyli dwa górne są do wymiany i jest to dostępne, tak? A dolny pewnie tylko ASO....:/ Powiedz mi jak wygląda to cenowo? Komplet na tył wraz z stabilizatorami. Będę u Ciebie brał cały przód to i może tył ogarnę za jednym strzałem:D

Opublikowano

Maska otworzona, płyn dolany, palec rozebany jest ok. :grin: Lecimy do serwisu po nową linkę uchwyt i też po te gumy pod osłonę jadę bo już się rozsypują.

Opublikowano

Jak pływa to przyjrzyj się amorkom. Tylna zawiecha w Audi jest niezniszczalna praktycznie.

U mnie pływał jak wjechałem na nierówność przy większych prędkosciach, po wymianie amorków, odbojów i górnych mocowań jak ręką odjął.

Opublikowano

Jak pływa to przyjrzyj się amorkom. Tylna zawiecha w Audi jest niezniszczalna praktycznie.

U mnie pływał jak wjechałem na nierówność przy większych prędkosciach, po wymianie amorków, odbojów i górnych mocowań jak ręką odjął.

Racja, pewnie amorki wylane jak auto pływa.
Opublikowano

Dzięki Artur :) będę chciał wymienić sprężyny na trochę niższe to może i odrazu amory założę nowe i wtedy możę będzie okey :wink: zna się ktoś na doborze odpowiednich sprężyn? Mam zawieszenie 1BE, przód 0JG klasa wag 7, tył 0YG klasa wag 7. Chcę żeby przód siadł o jakieś 1 - 1.5cm niżej niż jest teraz noi żeby tył stał na równi z przodem... mam jeszcze w bagaju butle LPG i koło zapasowe. Teraz jak siadają dwie osoby z tyłu to d*pa tak siada że pół koła nie widać :facepalm:

Opublikowano

Szukam czarnego home linka. Ktos cos??

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Miałby ktoś foto lotki A4 B7 zamontowanej na klapie z B6? chodzi mi o wygląd światła stop

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.