Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przy dokładaniu Quattro potrzeba z tyłu zmieniać amortyzatory i springi ?

amory i springi ośka=q, ale na pewno wskoczysz na inną klasę wagową więc trochę się jednak siądzie bardziej auto z tyłu

nowka

http://allegro.pl/nowa-kierownica-audi-rs4-a4-8e-lamborghini-i4940760399.html

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wladi, zderzak s4 cabrio ma inną dokładkę..

Opublikowano

Jakis admin by mógł uaktualnić opis w dziale stylizacja o ten numer...

Opublikowano

Pany warto chłodnice zasłaniać jakimś kartonem teraz przy mrozach bo wczoraj jak jechałem z Rawy to w trasie temp silnika mi spadła parę razy poniżej 90.

Opublikowano

Wiem, ze forum audi ale pare osob moze ma znajomych z czesciami do e60?

Opublikowano

pany :hi:

jakich pinów i przekrój kabelków musze kupic na allegro by dolozyc info stacji na FISie z radia concert II ? wiem, że musze dołożyć 2 kabelki z radia do licznika...

czy to prawda, że concert II z b7 obsluguje sterowanie z kiery a concert II z b6 nie oblusguje sterowania z kiery ?

Opublikowano

pw :)

Opublikowano

Możecie się zalogować na /sendit.pl ? Bo ja mam od dłuższego czasu problem i nie idzie :kwasny:

Opublikowano

Możecie się zalogować na /sendit.pl ? Bo ja mam od dłuższego czasu problem i nie idzie :kwasny:

przed momentem dosłownie 2 paczki nadałem

Opublikowano

92iJWkG.jpg

taki coś mi wyskakuje i nie mogę się zalogować :kwasny::kwasny::kwasny:

Opublikowano

chcesz to moge zrobic taki kabelek z pinami

tak bardzo chce zebyś mi zrobił tą wiązke... Ty juz wiesz do czego :P

92iJWkG.jpg

taki coś mi wyskakuje i nie mogę się zalogować :kwasny::kwasny::kwasny:

Wujek hasło żle wpisjesz.. moze capsa masz wlączonego?

Opublikowano

gdzie znajduje się czujnik temperatury wody g2 ?

Opublikowano

wyczuli, że cos śmierdzącego chcesz przesłać :P

Opublikowano

chcesz to moge zrobic taki kabelek z pinami

tak bardzo chce zebyś mi zrobił tą wiązke... Ty juz wiesz do czego :P

92iJWkG.jpg

taki coś mi wyskakuje i nie mogę się zalogować :kwasny::kwasny::kwasny:

Wujek hasło żle wpisjesz.. moze capsa masz wlączonego?

Miałeś rację, dzięki :banan:

Opublikowano

Panowie spece , pytanko czy koła z Q5 235/65/17 wejdą do mnie ? bo ta środkowa liczba coś mi sie taka duża wydaje ?

Opublikowano

Panowie spece , pytanko czy koła z Q5 235/65/17 wejdą do mnie ? bo ta środkowa liczba coś mi sie taka duża wydaje ?

Balony.
Opublikowano

jak w ciągniku to będzie wyglądać, u Ciebie musi być max 45 zeby to jakoś wyglądało a nie 65

Opublikowano

chcesz to moge zrobic taki kabelek z pinami

tak bardzo chce zebyś mi zrobił tą wiązke... Ty juz wiesz do czego :P

92iJWkG.jpg

taki coś mi wyskakuje i nie mogę się zalogować :kwasny::kwasny::kwasny:

Wujek hasło żle wpisjesz.. moze capsa masz wlączonego?
do czego wiązka? bo coś mi doniu kazał zrobić na przehandlowanie :ph34r:

Edytowane przez kaju

Opublikowano

chcesz to moge zrobic taki kabelek z pinami

tak bardzo chce zebyś mi zrobił tą wiązke... Ty juz wiesz do czego :P

92iJWkG.jpg

taki coś mi wyskakuje i nie mogę się zalogować :kwasny::kwasny::kwasny:

Wujek hasło żle wpisjesz.. moze capsa masz wlączonego?
do czego wiązka? bo coś mi doniu kazał zrobić na przehandlowanie :ph34r:

ja Fam dam handel... Doniek juz dobrze wie co miał ukręcic... a Ty Kajak sie nie fpietalaj miedzy wódke za zakąske "bo liścia dostaniesz" :D :D :D :D :D :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.