Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak, z tego co porównywałem to to samo.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szczęśliwego Nowego Roku dla Was! Życzę podejmowania samych ałusznych decyzji i optymizmu!

Opublikowano

Sacze drina skromnie bo na 9:00 do roboty :/

Opublikowano

Panowie, bo później się nie dopcham......wszystkiego najlepszego na ten Nowy Rok dla Was i Waszych dupowozów :thumbup1:

Opublikowano

Zajebistej zabawy i chlania do samego rana Panie i Panowie!! Dziękuję, dobranoc:D

Opublikowano
:siema: no to do roboty siuuuup a Wy tam trzeźwiejta [emoji14] Spełnienia Marzeń w Nowym Roku :)
Opublikowano

Najlepszego w nowym roku Pany.

Opublikowano

Dokładnie jak wyzej :)

Opublikowano

Witam!

Pany wszystkiego najlepszego w Nowym Roku , jak najmniej usterek w Naszych wozidelkach i jak najwiecej krecenia bezpiecznych kilometrow.

Jakby ktos byl zaiteresowany to mam na sprzedaz komplet sprzegla od AWXa po przebiegu okolo 30 tys.km. + ori rozrusznik od AWXa Naprawde w super stanie, jest na sprzedaz gdyz jestem po swapie skrzyni na HCF. Jak cos to pisac na pw , moge podeslac zdjecia.

Jeszcze raz wszystkiego dobrego dla wszystkich Audi maniakow ;-)

Edytowane przez marcin9680

Opublikowano
:siema: z Nowym Rokiem
Opublikowano

Witam!

Pany wszystkiego najlepszego w Nowym Roku , jak najmniej usterek w Naszych wozidelkach i jak najwiecej krecenia bezpiecznych kilometrow.

Jakby ktos byl zaiteresowany to mam na sprzedaz komplet sprzegla od AWXa po przebiegu okolo 30 tys.km. + ori rozrusznik od AWXa Naprawde w super stanie, jest na sprzedaz gdyz jestem po swapie skrzyni na HCF. Jak cos to pisac na pw , moge podeslac zdjecia.

Jeszcze raz wszystkiego dobrego dla wszystkich Audi maniakow ;-)

Dopiero Nowy Rok się zaczął a ten już handluje:D
Opublikowano

DO :bry:Najlepszego Panowie

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

Witam!

Pany wszystkiego najlepszego w Nowym Roku , jak najmniej usterek w Naszych wozidelkach i jak najwiecej krecenia bezpiecznych kilometrow.

Jakby ktos byl zaiteresowany to mam na sprzedaz komplet sprzegla od AWXa po przebiegu okolo 30 tys.km. + ori rozrusznik od AWXa Naprawde w super stanie, jest na sprzedaz gdyz jestem po swapie skrzyni na HCF. Jak cos to pisac na pw , moge podeslac zdjecia.

Jeszcze raz wszystkiego dobrego dla wszystkich Audi maniakow ;-)

Dopiero Nowy Rok się zaczął a ten już handluje:D

:naughty: tak odrazu na goraco to najlepiej :wink:

W sobote wracam do UK i jak sie znajdzie ktos chetny to jutro pakuje i wysylam a jak nie to zabieram i puszcze to na Ebayu , dlatego tak odrazu w Nowy Rok pytam bo dopiero wczoraj odebralem autko po swapie skrzyni biegow.

Skrzynia od AWXa tez by byla na sprzedaz ale nie mam gdzie tego trzymac tak wiec wioze to jutro na zlom.

Opublikowano

Siema wszystkim w tym nowym roku :decayed:


kurfa dopiero wstałem :decayed:

Opublikowano

A ja bez szału w tym roku sylwester. Chlanie jak każdego weekendu i tyle:wink:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

A ja bez szału w tym roku sylwester. Chlanie jak każdego weekendu i tyle:wink:

Tapnięte z SGS5

ja nie celebruje, dla mnie to normalna sobota i poszedłem spać o 22 :wink: poleciało tam do Ciebie, jutro powinieneś mieć :hi:
Opublikowano

A ja bez szału w tym roku sylwester. Chlanie jak każdego weekendu i tyle:wink:

Tapnięte z SGS5

ja nie celebruje, dla mnie to normalna sobota i poszedłem spać o 22 :wink: poleciało tam do Ciebie, jutro powinieneś mieć :hi:
Trzeba było postrzelac z folii babelkowej:decayed:

Tapnięte z SGS5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.