Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany krawat ( :facepalm: ) LY7Q, jakaś koncepcja na dodatki? Czerń czy chrom?

moje zdanie znasz na ten temat...

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kupiłeś krawata? :decayed:

Opublikowano

kupiłeś krawata? :decayed:

nieładnie odpowiadać pytaniem na pytanie :decayed:

Opublikowano

kupiłeś krawata? :decayed:

nieładnie odpowiadać pytaniem na pytanie :decayed:
Nie ładnie się przypier... do jozka:decayed:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

kupiłeś krawata? :decayed:

nieładnie odpowiadać pytaniem na pytanie :decayed:
Nie ładnie się przypier... do jozka:decayed:

Tapnięte z SGS5

ja moge :banan: ile razy sprawdzałeś dzisiaj poziom oleju? :decayed:

Opublikowano

kupiłeś krawata? :decayed:

nieładnie odpowiadać pytaniem na pytanie :decayed:
Nie ładnie się przypier... do jozka:decayed:

Tapnięte z SGS5

Masz piwo :naughty:

Opublikowano

Mefju kupiłeś B6 w GNOJU ? :grin: :grin: :grin:

Edytowane przez chopin

Opublikowano

Sąsiad kupił i prosił abym spytał was :) Aż tak mnie nie pojebało :polew:

SYNEK UWAŻAJ BO ZARAZ OSTRZEŻENIE WYŁAPIESZ :ph34r: :police:

Edytowane przez jozek726

Opublikowano

kupiłeś krawata? :decayed:

nieładnie odpowiadać pytaniem na pytanie :decayed:
Nie ładnie się przypier... do jozka:decayed:

Tapnięte z SGS5

ja moge :banan: ile razy sprawdzałeś dzisiaj poziom oleju? :decayed:

Pewnie tyle samo razy ile Tobie wałek przytarł w dwaipół i pewnie wiecej razy niz ja zatrzasnąłem kluczyki w bagaju

Opublikowano

Sąsiad kupił i prosił abym spytał was :) Aż tak mnie nie pojebało :polew:

SYNEK UWAŻAJ BO ZARAZ OSTRZEŻENIE WYŁAPIESZ :ph34r: :police:

Ciebie nie, ale mamcie :grin:
Opublikowano

Józek jak mogłeś :cry:


A za w czasu pytanie, ile warte RNSD z mapą i ori xenon?

Opublikowano

Panowie juz ktora lampa z kolei mi padaw podswietleniu tablic.

Wladi cos wspomniał o listwie plastikowej...ma ktos jakis numer czesci albo cos podobnego.

Opublikowano

mam całą blende moge Ci numer strzelić zaraz jak chcesz, lampki też mam na wierzchu w garażu

a nie wróć ja mam listwe z b6 tą ameliniową, plastik w b7

Opublikowano

mam całą blende moge Ci numer strzelić zaraz jak chcesz, lampki też mam na wierzchu w garażu

a nie wróć ja mam listwe z b6 tą ameliniową, plastik w b7

no właśnie mi chodzi o plastikową

Opublikowano

Panowie dokonałem takiego zakupu http://allegro.pl/show_item.php?item=4958550655 kolega mi mówi że mogłem cały komplet yato a ja z kolei słyszałem że grzechotki siadają . Mogę jeszcze zmienić zamówienie u tego gostka :) .co radzicie?

Edytowane przez bongod

Opublikowano

wszystko na jedno kopyto teraz robione

klucze pł-oczk YATO na wzrokową ocenę nie różnią sie niczym poza logiem od Neo

ja bym zostawił

bo te grzechotki z zestawu YT-1268 nie są za mocne

Opublikowano

Ok dziex :)

Opublikowano

Ja mam ten sam zestaw juz z 5 lat i wszystko git... nie robie nimi wielkiej mechaniki ale jeszcze nic sie nie zebało, ukręciło, wykruszyło... Polecam

Opublikowano

Ja również mam tą walizkę Honitona i tą mniejszą z Yato i dla mojego kręcenia dają elegancko rade. Na walizkę Honitona mam gwarancję na każdy element, że jak się zyebie, coś obrobi itd to wymianka na nowy - grzechotką dociągałem śruby, kiedyś wahacze odkręcałem na rurze i nie chce się zyebac. :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.