Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aa co myslicie o Stanleyach?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

również posiadam tą zieloną walizeczkę i jestem zadowolony :)

Panowie taka sytuacja, to już 3 zima z moją OOOO i pierwszy raz coś takiego się porobiło - auto od godzin południowych stało na dworze, teraz poszedłem zaparkować do garażu a wszystkie szyby zamarznięte od środka tak, że świata nie widać. Na zewnątrz szyby idealnie czyste :jerk:

Opublikowano

A na wycieraczkach/ dywanikach nie miales sniegu wody? Wilgoc w aucie i poszlo na szyby, ja stosuje te woreczki z kuleczkami oraz przed kazdym zaparmowaniem puszczam klime na full i wylaczam ogrzewanie.

Opublikowano

kupiłeś krawata? :decayed:

nieładnie odpowiadać pytaniem na pytanie :decayed:
Nie ładnie się przypier... do jozka:decayed:

Tapnięte z SGS5

ja moge :banan: ile razy sprawdzałeś dzisiaj poziom oleju? :decayed:

Pewnie tyle samo razy ile Tobie wałek przytarł w dwaipół i pewnie wiecej razy niz ja zatrzasnąłem kluczyki w bagaju

Zlinczowałeś nas trzech tym jednym zdaniem :decayed::kox:

Opublikowano

A na wycieraczkach/ dywanikach nie miales sniegu wody? Wilgoc w aucie i poszlo na szyby, ja stosuje te woreczki z kuleczkami oraz przed kazdym zaparmowaniem puszczam klime na full i wylaczam ogrzewanie.

tyle co z kapci śniegu naniosłem i to wszystko :)

u mnie cały rok ECON wyłączony i temp. na 22 czyli co mam jeszcze pokombinować? :)

Opublikowano

kupiłeś krawata? :decayed:

nieładnie odpowiadać pytaniem na pytanie :decayed:
Nie ładnie się przypier... do jozka:decayed:

Tapnięte z SGS5

ja moge :banan: ile razy sprawdzałeś dzisiaj poziom oleju? :decayed:

Pewnie tyle samo razy ile Tobie wałek przytarł w dwaipół i pewnie wiecej razy niz ja zatrzasnąłem kluczyki w bagaju

Zlinczowałeś nas trzech tym jednym zdaniem :decayed::kox:

To sie nazywa samochłosta :grin:

Opublikowano

raz a konkretnie, to mi się podoba :kox:

Opublikowano

raz a konkretnie, to mi się podoba :kox:

Józek nie przyzwyczajaj sie ..

Opublikowano

Panowie potwierdzi mi ktoś w etce czy 06B121119B to numer oringu jaki siedzi między obudową termostatu a blokiem sinika w audi a4 b6 1.8T o kodzie BFB?

Opublikowano

wyskakuje mi na fisie ze nie działa mi prawe światło mijania...wychodze sprawdzam wszystko ok.... czyżby żarnik sie kończył? mam hidy

Opublikowano

wyskakuje mi na fisie ze nie działa mi prawe światło mijania...wychodze sprawdzam wszystko ok.... czyżby żarnik sie kończył? mam hidy

Zepchnij do wisły jak będziesz w pobliżu :bag:

Opublikowano

Panie i Panowie to normalna kolej rzeczy?

22 litry ropy = 300 km(140 w trasie i 160 w mieście) nie butuję go. Po mieście jak jeżdżę to według wyliczeń wychodzi 10l/100km

Opublikowano

Panie i Panowie to normalna kolej rzeczy?

22 litry ropy = 300 km(140 w trasie i 160 w mieście) nie butuję go. Po mieście jak jeżdżę to według wyliczeń wychodzi 10l/100km

mi nawet 2,5 w multi tyle nie pali :grin:
Opublikowano

Panie i Panowie to normalna kolej rzeczy?

22 litry ropy = 300 km(140 w trasie i 160 w mieście) nie butuję go. Po mieście jak jeżdżę to według wyliczeń wychodzi 10l/100km

mi nawet 2,5 w multi tyle nie pali :grin:
A ja mam 1.9tdi avf niby po chip-ie ale przed paliła tyle samo. Jak mogę sprawdzić co jej dolega w takim razie? Dziwne bo spadków mocy nie ma, ładnie jedzie. Trochę przy bucie zakopci ale to chyba norma w ropniaku.
Opublikowano

Panowie potwierdzi mi ktoś w etce czy 06B121119B to numer oringu jaki siedzi między obudową termostatu a blokiem sinika w audi a4 b6 1.8T o kodzie BFB?

zgadza się

Opublikowano

Panie i Panowie to normalna kolej rzeczy?

22 litry ropy = 300 km(140 w trasie i 160 w mieście) nie butuję go. Po mieście jak jeżdżę to według wyliczeń wychodzi 10l/100km

mi nawet 2,5 w multi tyle nie pali :grin:

Dolicz amortyzację wałków wyjdzie beczka na 100km :decayed:

Opublikowano

Panie i Panowie to normalna kolej rzeczy?

22 litry ropy = 300 km(140 w trasie i 160 w mieście) nie butuję go. Po mieście jak jeżdżę to według wyliczeń wychodzi 10l/100km

sprawdź na vagu spalanie chwilowe na postoju, zdrowy AVF powinien pokazywać 0.4-0.6l/100km, oraz korekcje na pompkach zlookaj czy przypadkiem nie podlewa któraś

Opublikowano

Panowie, podpowiedzcie :hi: Może ktoś miał podobny problem... Po zamontowaniu PDC z tyłu początkowo sądziłem, że tak ma być, ale np. u Kaja tam nie ma, więc coś u mnie jest nie tak. Otóż po wrzuceniu wstecznego słychać załączenie modułu, ale czujniki zaczynają pikać, jakby miały z tyłu przeszkodę, chociaż stoję sam na parkingu. Któryś czujnik uwalony? Jak je sprawdzić VAG? Żadnych błędów nie ma.

Opublikowano

Panie i Panowie to normalna kolej rzeczy?

22 litry ropy = 300 km(140 w trasie i 160 w mieście) nie butuję go. Po mieście jak jeżdżę to według wyliczeń wychodzi 10l/100km

sprawdź na vagu spalanie chwilowe na postoju, zdrowy AVF powinien pokazywać 0.4-0.6l/100km, oraz korekcje na pompkach zlookaj czy przypadkiem nie podlewa któraś

Wrócę z pracy to looknę i się odezwę:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.