Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I tak za późno , zamawiaj ekipę kopaczy lepiej :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powiedzcie mi, czy klimatronik ma jakieś kodowania?

U was też przy wyższej predkości (powyżej 120-140km/h) wieje po prostu słabiej z nawiewu mimo, że jest ustawione np. 4 kreski?

Mając te 4 kreski i stojąc dmucha dobrze, ale gdy jadę te 140 i mam 4 kreski to słabo dmucha po prostu.

Da się to jakoś wyregulować?

miałem coś takiego ,po wyczyszczeniu silniczka(tylko niepamiętam którego)problem ustąpił ,teraz nie ważne ile jadę siła nadmuchu nie zmienia się,dodam że vag pokazywał błąd silniczka

Opublikowano

I tak za późno , zamawiaj ekipę kopaczy lepiej :grin:

Jeszcze Cie troche powkórwiam :decayed:

Opublikowano

:facepalm:

Opublikowano

Ryje taka sytuacja. B6 nie moje otwierasz drzwi lampa się zapała i za moment gaśnie. Otwieram drzwi to samo. Pacjent anglik:decayed:

Tapnięte z SGS5

Spotkalem sie z taka sytuacja, usuniecie bledow z MK pomoglo

Opublikowano

Panowie, gdyby ktoś spotkał gdzieś na necie czy gdziekolwiek ori Avanta US, to proszę o kontakt na PW - poluję na tylne lampy, żeby tym razem zewnętrznie zrobić 100% USa :wink: a tylko tego mi tak na prawdę brakuje :whistling:

Opublikowano

Ryje taka sytuacja. B6 nie moje otwierasz drzwi lampa się zapała i za moment gaśnie. Otwieram drzwi to samo. Pacjent anglik:decayed:

Tapnięte z SGS5

Spotkalem sie z taka sytuacja, usuniecie bledow z MK pomoglo

Są błedy ale nie można ich usunąć :kwasny: Ktoś go kurfa umiejętnie przełożył :facepalm:

Jozek :kwiatek:

Opublikowano

:decayed:


przeprosiny przyjęte :decayed:

Opublikowano

Panowie moze ktos mial taka sytuacje i zdiagnozował problem. A mianowicie. Radio gra ale jak sie włączy grzanie tylnej szyby to zaczyna strasznie trzeszczeć i giną stacje. Dodam ze wszystko jest podłączone. Wzmacniacz antenowy wykluczony. A pomysłów juz brak

Sent from my Iphone 6

mialem tak w oplu i problemem byla antena a raczej jej brak

sprawdz kable i polaczenia

Opublikowano

Sieeeeema

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:siema:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Panowie jak zdemontować dżojstik od lusterek aby wyciągnąć go z obudowy ? w której jest zamocowany razem z przełącznikami szyb?

Opublikowano

Panowie jak zdemontować dżojstik od lusterek aby wyciągnąć go z obudowy ? w której jest zamocowany razem z przełącznikami szyb?

zrzucasz tapicerkę i odkręcasz cały uchwyt (jest na kilkunastu śrubach torx 20). Od spodu wyciągasz joya i po sprawie

Opublikowano

ale ta główka nie chce przejść przez plastik

207665456e7b.jpg

Edytowane przez rav85

Opublikowano

Panowie jak zdemontować dżojstik od lusterek aby wyciągnąć go z obudowy ? w której jest zamocowany razem z przełącznikami szyb?

zrzucasz tapicerkę i odkręcasz cały uchwyt (jest na kilkunastu śrubach torx 20). Od spodu wyciągasz joya i po sprawie

Nie trzeba odkręcić śrub od rączki :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.