Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli jak wrzuce sam tunel 2 din to juz concert 2 nie spasuje ?

samego tunelu nie wrzucisz :facepalm: poczytaj troche

Czytam i trudno mi znalesc temat gdzie ktos o tym mowi, wszedzie jest o przcyinaniu tulenu 1 din/ wymianie kosza itp. A moje pytanie brzmi czy wrzucajac tunel http://allegro.pl/tunel-srodkowy-konsola-audi-a4-b6-b7-01-08-2din-i4935505037.html bede mogl dalej zamontowac standardowe radyjko concert 2 i klime. Czy to już nie bedzie pasowac :decayed:

jezeli masz tunel 1 din i chcesz wrzucic 2 din to musisz miec kosz 2 din i panel klimy pod 2 di bo z 1 din nie pasuje

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i o to chodzilo, kawa na ławe :) dzieki..

Opublikowano

Panowie jest problem . Zakładam sobie na spokojnie czarny sufit z pakietem światło , patrze a tu w wiązce nie ma wogóle przewodów do oświetlenia bagara :( . To normalne? Jakaś inna wiązka jest?

Dodam że avant .

Opublikowano

Panowie jest problem . Zakładam sobie na spokojnie czarny sufit z pakietem światło , patrze a tu w wiązce nie ma wogóle przewodów do oświetlenia bagara :( . To normalne? Jakaś inna wiązka jest?

Dodam że avant .

A wiązka do oświetlenie nie idzie czasem z tylnego słupka a nie po suficie niedawno to robiłem ale do końca nie pamiętam

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Z przedniego lewego .

Opublikowano

Z przedniego lewego .

No to nie wiem mi się wydawało ze akurat do bagażnika idzie z tyłu no to nie problem i tak przełoż z twojej podsufitki

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Czyli wyciąć ze starej poprostu oświetlenie bagara i wlutować w nową?

Edytowane przez bongod

Opublikowano

No dokładnie najprostszy sposób. Może ktoś odciął może będzie gdzieś ślad.

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

No dokładnie najprostszy sposób. Może ktoś odciął może będzie gdzieś ślad.

naciepane z GT-I9195

Ok zobacze jutro :) . A tak wogóle to trzeba mieć specjalny moduł do takiego pakietu oświetlenia , czy się wpina kostki i wszystko powinno hulać?
Opublikowano

No dokładnie najprostszy sposób. Może ktoś odciął może będzie gdzieś ślad.

naciepane z GT-I9195

Ok zobacze jutro :) . A tak wogóle to trzeba mieć specjalny moduł do takiego pakietu oświetlenia , czy się wpina kostki i wszystko powinno hulać?
Oj nie wiem ja mam pakiet oświetlenie w całym aucie. Ale obstawiam ze tylko podpisznasz bo włącznik świateł w sloneczkach jest w tej klapce co przesowasz

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

:hi:

takie pod marketem :kox:

uoKKPCF.jpg?1

Opublikowano

No dokładnie najprostszy sposób. Może ktoś odciął może będzie gdzieś ślad.

naciepane z GT-I9195

Ok zobacze jutro :) . A tak wogóle to trzeba mieć specjalny moduł do takiego pakietu oświetlenia , czy się wpina kostki i wszystko powinno hulać?
Oj nie wiem ja mam pakiet oświetlenie w całym aucie. Ale obstawiam ze tylko podpisznasz bo włącznik świateł w sloneczkach jest w tej klapce co przesowasz

naciepane z GT-I9195

Dzięx .
Opublikowano

Pany pompki w zbiorniczku od spryskiwaczy przedniej szyby i lamp są obydwie takie same? Czy się różnią?

Opublikowano

Pany pompki w zbiorniczku od spryskiwaczy przedniej szyby i lamp są obydwie takie same? Czy się różnią?

Ciśnieniem się różnią .
Opublikowano

:hi:

takie pod marketem :kox:

uoKKPCF.jpg?1

B6 ładniejsza :jerk:

Opublikowano

To jak je rozróżnić na allegro? Bo szukam tej od sprysków lamp. A nie podają w aukcjach wartości ciśnienia i rzadko koedy jest numer nawet.

Opublikowano

Nooo, a kierowca po łapie widać że 110kg na karku ma i mimo tego auto podrzuciło :decayed:

Opublikowano

:hi:

takie pod marketem :kox:

uoKKPCF.jpg?1

B6 ładniejsza :jerk:
Nie tylko Ty jeden podzielasz ta opinie :D

wysłane z Galaktycznej S5

To jak je rozróżnić na allegro? Bo szukam tej od sprysków lamp. A nie podają w aukcjach wartości ciśnienia i rzadko koedy jest numer nawet.

Pompkę kup ze Skody wychodzi znacznie taniej a to samo tylko cholerę nie znam już numeru tej pompki

wysłane z Galaktycznej S5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.