Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie proszę dajcie linka rezania sufitu z opcją światło bo mnie holera bierze już :( nic nie mogę znaleźć a nie chcę sam zbytnio kombinować tnąc wiązki :/ .

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, ile może być wart tuner TMC z lit. B na konću ( o ile ma ona jakieś znaczenie )?

Patrząc na allegro, to ceny są od ok. 80 do nawet 250 zł..... :facepalm:

Opublikowano

holera

co to znaczy?

tnąc

i to?

:decayed:

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano

Ten co będzie chciał pomódz będzie wiedział :P .

Opublikowano

w końcu ten bix jakoś zaczął świecić :kox: od czasu przejscia z xenona na bixy nie miałem jeszcze okazji byc zadowolony

ZSrBAV0.jpg

Opublikowano

Ten co będzie chciał pomódz będzie wiedział :P .

:wink:

w końcu ten bix jakoś zaczął świecić :kox: od czasu przejscia z xenona na bixy nie miałem jeszcze okazji byc zadowolony

ZSrBAV0.jpg

jaką masz moc żarników ?

Opublikowano

To akurat specjalnie było ;) sarkastycznie ;)

Opublikowano

Ten co będzie chciał pomódz będzie wiedział :P .

:wink:

w końcu ten bix jakoś zaczął świecić :kox: od czasu przejscia z xenona na bixy nie miałem jeszcze okazji byc zadowolony

ZSrBAV0.jpg

jaką masz moc żarników ?

35W :wink:

Opublikowano

I meant temperature ;)


To akurat specjalnie było ;) sarkastycznie ;)

d805dee9426f6a51d57ebba9d79357cb_by_kome

:polew::grin:

Opublikowano

[emoji42]

Opublikowano

Ten co będzie chciał pomódz będzie wiedział :P .

:wink:

w końcu ten bix jakoś zaczął świecić :kox: od czasu przejscia z xenona na bixy nie miałem jeszcze okazji byc zadowolony

ZSrBAV0.jpg

jaką masz moc żarników ?

35W :wink:

ok , ale bardziej mi chodzi o temperature pracy :wink:

Opublikowano

Panowie po odkręceniu tych wszystkich wkrętów od sufitu i kurtyn już wiem skąd ta wysoka waga a4 :D . Następny zakup to wkrętarka ;) .

Opublikowano

Miszka 4800K

Opublikowano

Co to za żarniki?

Opublikowano

Co to za żarniki?

Pewnie Osram CBI

Opublikowano

A czemu dopiero teraz "zaczely swiecic", co bylo nie teges, ze byles nie zadowolony?

Opublikowano

Miszka 4800K

:hi: dobrze dają , myslałem że to 6K

A czemu dopiero teraz "zaczely swiecic", co bylo nie teges, ze byles nie zadowolony?

musiały się pewnie pożądnie dogrzać

Opublikowano

Co to za żarniki?

Philips x-treme vision +50%, wykosztowałem się ale warto. Osram CBI w podobnej kasie,ale dla mnie troche za bardzo w niebieski wpada

http://www.philips.pl/c-p/85415XVS1/x-tremevision-samochodowa-lampa-ksenonowa

A czemu dopiero teraz "zaczely swiecic", co bylo nie teges, ze byles nie zadowolony?

bo standardowa soczewka Valeo to pomyłka konstrukcyjna która nie ma prawa dobrze zaświecić. Potem przeszedłem na soczewki Bosch z B8 lift ale niestety trafiałem co chwila na podrobione żarniki i nie świeciło to jak trzeba.

Opublikowano

Ile??

Opublikowano

Ile??

300/szt

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.