Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OK, mam nadzieję, że tak będzie :thumbup1:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak coś, to pisz do mnie, bo montowałem u siebie od zera :)

Opublikowano

Ja muszę tylko przełożyć :wink:

Ale jak coś, to będę pisał :)

Opublikowano

aaaa no to działaj, ja skończyłem kąpać tunel - cała struktura gumowa która była brzydka brudna i c**jowa poszła w kanał - teraz tunel jest czyściutki i jaśniutki :)

Jak go wymyje to zejdzie ta gumowa powloka?
ja wymyłem ale miejscami jeszcze została - atakujesz to druciakiem kuchennym i wrzątkiem - schodzi aż miło :) z licznikiem przejebane miałem, dopiero wylazł jak zdjąłem półkę pod kierownicą i go wypchałem... :facepalm: mefju Ty i tak do buzi weźmiesz :decayed: tak btw skończone:

019e147a67467b7205fb1a9a523c2959.jpg

4cb2e04c473c5c4ee87f5d3df480e392.jpg

301dd335260c0c41f8179cbf785389a2.jpg

i wpadł climatron pod grzane d*py:

f0b4065631980640eb14c54dea4a5890.jpg

jaram się jak dziecko bateryjką :banan2:

Ogółem menu na FISie wskoczyło mi bez kodowania :huh: Domin mówi, że nie jest to normalne... Ktoś też tak miał?

Opublikowano

Pany gdzie can bus w obd? Bo do radia chcę pociągnąć.

Opublikowano

ni ma, uciekł i go nie znaleźli :whistling::whistling::whistling:

Opublikowano

Pany gdzie can bus w obd? Bo do radia chcę pociągnąć.

W gnieździe obd nie znajdziesz go.

Opublikowano

Czy k line :) . A gdzie tego szukać? Cany z licznika juz mam i wyświetla na fisie ale vag radia nie widzi .

Opublikowano

Czy k line :) . A gdzie tego szukać? Cany z licznika juz mam i wyświetla na fisie ale vag radia nie widzi .

wtyk diagnostyczny pin15

Opublikowano

Dzięki wielkie jutro się nim zajmę :). Concert 3 nie dość że lepiej gra od 2 to i stacje lepiej zbiera :D . O wyglądzie nie wspomnę :) . Jak miałem adapter aux w zmieniare w concert 2 to i w 3 zabangla?

Opublikowano

Dzięki wielkie jutro się nim zajmę :). Concert 3 nie dość że lepiej gra od 2 to i stacje lepiej zbiera :D . O wyglądzie nie wspomnę :) . Jak miałem adapter aux w zmieniare w concert 2 to i w 3 zabangla?

w cIII podłączasz 3 kable ,nie potrzebny emulator,na wlepce radia jest wyszczególnione aux

http://elsegra.com/Car%20pinouts/Audi.htm AUDI CONCERT EU B7 SOLO

Opublikowano

Dzięki wielkie jutro się nim zajmę :). Concert 3 nie dość że lepiej gra od 2 to i stacje lepiej zbiera :D . O wyglądzie nie wspomnę :) . Jak miałem adapter aux w zmieniare w concert 2 to i w 3 zabangla?

rns-e miałby lepszy wygląd :decayed:

Opublikowano

Panowie, rzuci któryś pinoutem włącznika świateł? :whistling:

Opublikowano

Mam tylko to

b20e21da72eb6beb73580f485631b45d.jpg

c4030096a7e878f02f80c0ecd9ac076b.jpg

11c8ed0351a5d55ab6e1f60156cacac2.jpg

fee77bd28e0e1e032fe25db1ba7b8066.jpg

Opublikowano

Mam tylko to

b20e21da72eb6beb73580f485631b45d.jpg

c4030096a7e878f02f80c0ecd9ac076b.jpg

11c8ed0351a5d55ab6e1f60156cacac2.jpg

fee77bd28e0e1e032fe25db1ba7b8066.jpg

dzięki!
Opublikowano

Potwierdzam co mówi biggman przy dekorach 1NK nie widać w ogóle światełka sam to przerabiałem :kwasny: znalazłem na to lekarstwo... wywaliłem je i włożyłem soul :decayed: ale na lato coś się pomyśli :hi:

Wiec potwierdza sie ze to wina dobrze dopasowanych dekorów, trzeba bedzie pokombinowac ;)

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Kajak to kiedy auto odpali? :decayed::decayed:

Opublikowano

Kajak to kiedy auto odpali? :decayed::decayed:

tasz jaździ ciągle :wink: a Tobie żółtki już przesłali tą palete? :decayed:
Opublikowano

Kajak to kiedy auto odpali? :decayed::decayed:

tasz jaździ ciągle :wink: a Tobie żółtki już przesłali tą palete? :decayed:

Od chińczyków tylko wałki do 2.5tdi :decayed:

Pany a kubecznik ma ktos sprawny dla mnie? Podswietlany no chrom :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.