Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mordy możę ktos wrzucic foto spojlerka nadkola z osłoną silnika? Bo Mefju nie wie jak to wygląda :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mef włosy zapuścił ? :grin::grin::grin:

Opublikowano

Mordy możę ktos wrzucic foto spojlerka nadkola z osłoną silnika? Bo Mefju nie wie jak to wygląda :decayed:

Ccos takieo

a7aa2edcacf1fb56265d1bb571411941.jpg

[emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

O ku.....twa :)
Opublikowano

Ma ktoś sposób na bezinwazyjny demontaż wizytownika i kubka?

Opublikowano

Tak zrobiłem. ...I nie chcesz efektów widzieć. ..;-)

Opublikowano

a wcisnąłeś z góry zatrzaski w kubku i szufladce

Opublikowano

Nie mogłem do nich się dostać. Są po zewnętrznych stronach, wiem gdzie, ale zasłania je taki rancik.....nie ma dojścia, ale pewnie czegoś nie zauważyłem. Nie chce mi się wierzyć, że to taki problem :kwasny:

Opublikowano

są po brzegach ,z góry masz otwory w koszu do nich

Opublikowano

Za nerwowo podszedłem, tak sądziłem że musi być łatwy sposób......trudno. A zawsze sobie mówię, żeby po pracy nie brać się za takie rzeczy :facepalm:

Na przyszłość będę wiedział.....dzięki :wink:

Opublikowano

jedno piwko na rozluźnienie i pójdzie bezinwazyjnie :grin:

Opublikowano

:grin: aj...można było, można było. Teraz po frytach, ale zawsze można piwko jeszcze kopsnąć :grin:

Opublikowano

Panowie przy jakiej temperatrze załacza się wiatrak w 1.8t bfb?

Opublikowano

:grin: aj...można było, można było. Teraz po frytach, ale zawsze można piwko jeszcze kopsnąć :grin:

teraz to kilka piwek żeby nie mieć do siebie pretensji że po frytach i graty porysowane :grin:

i jeden dzień na rządzanie w robocie :decayed:

Opublikowano

Porysowane..............toć one się do niczego nie nadają, połamane w piz*ziec.....Został ESP, i fronty wizytownika i kubka :grin:

Wylane, bo i tak to było guzik warte, pytam na przyszłość jak wyjąć, bo nowych szkoda by było :wink:

Opublikowano

Grzesiek tyle razy mówiłem walnij flaszke przed rezaniem...My tak zawsze robimy z Dominem i wszystko wychodzi....o dziwo :grin::grin:

No ta, mniej łapy się trzęsą......mogłem spróbować :grin:

Opublikowano

To fronty też porysowałeś?

Opublikowano

Mordy możę ktos wrzucic foto spojlerka nadkola z osłoną silnika? Bo Mefju nie wie jak to wygląda :decayed:

Człowieku piszesz tak kwadratowo że ja cię czasem nie ogarniam :grin: Jak to dzisiaj mi napisał "skolko" jak zapytałem co to znaczy to stwierdził że to zapytanie "jaka cena" :polew:

Opublikowano

Grzesiek tyle razy mówiłem walnij flaszke przed rezaniem...My tak zawsze robimy z Dominem i wszystko wychodzi....o dziwo :grin::grin:

I like it :D

Opublikowano

Już my mieliśmy u Wlodka automatycznie składane lustra robić. 4 dni picia w końcu zostawiłem moduły i pojechałem do domu :polew:

Opublikowano

siema

czy ktoś z was kupował coś na chińskim alledro
chodzi mi o to czy długo idzie ta darmowa wysyłka??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.