Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a to kiedy quattro i skrzynia wlatuje?


że już przymiarki robisz?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Myślę że góra miesiąc i będzie q na furce . Potem fmic i turbawka lepsza ale z tym to do maja pewnie się zejdzie ;)

Opublikowano

Siema mordeczki. Takie pytanko. Kto z Was ma CLH i dołożony niefabryczny alarm?

Jak przy takim alarmie działa CLH? Pytam, bo w poniedziałek oddaje dziada do elektryka od alarmów, mi CLH jakby nie współpracuje z alarmem, za to z centralnym z kluczyka działa. :wink:

Edytowane przez grzes283

Opublikowano

Siema mordeczki. Takie pytanko. Kto z Was ma CLH i dołożony niefabryczny alarm?

Jak przy takim alarmie działa CLH? Pytam, bo w poniedziałek oddaje dziada do elektryka od alarmów, mi CLH jakby nie współpracuje z alarmem, za to z centralnym z kluczyka działa. :wink:

ja tak mam.

tez mi nie wspolpracuje.

na codzien uzywam tylko pilota od alarmu.

jak chce zapalic clh to oprawiam pilotem od auta.

nie chcialem laczyc pilotow stad ten problem.

Opublikowano

A co Grzes chcesz wiedzieć, bo u mnie chyba wszystko działa ;)

Opublikowano

A masz niefabryczny alarm,tak?

U mnie jakby nie szedł sygnał do komputera,że drzwi zostały otwarte i tym samym nie zapala CLH. W drugą stronę działa po wyjęciu kluczyka ze stacyjki i gaśnie po zamknięciu alarmem auta, więc ok.

Wydaje mi się, że powinno działać w obie strony. Alarm nie powinien być przyczyną. W prawdzie alarm mi bzikuje,po wyłączeniu go pilotem po kilkunastu sekundach znowu się uzbraja bez względu czy otworze drzwi czy nie. Ale jeśli otworzę maskę to pójdzie sygnał do centralki i nie uzbroi już się. Tak się zachowuje jakby czyjniki w drzwiach i klapie bagażnika nie działały i podejrzewam stąd taka sytuacja z CLH

Opublikowano

U mnie jest tak, że jak zamykam lub otwieram auto po raz pierwszy, to CLH się zapala, ale jeśli po chwili zamknę auto i ponownie otworzę, to CLH już się nie aktywuje ponownie. Z kolei, jak jeździe zgaszę samochód, to wyjęcie kluczyków także aktywuje mi CLH.

Opublikowano

Pany, kiedyś pytałem i już nie pamiętam,

mam oryginalne lampy xenon ,

chce zamienić klosze lampy na bixy zostawiając osprzęt z lamp xenonowych ,

czy poza wierceniem dziurek w błotniku i kodowaniu wszystko da się przełożyć plug and play?

mowa o przetwornicach i żarnikach

od razu chciałbym wymienić żarniki xenonowe , jakie są żarniki w lampie xenon d1S czy d2S

zeby nie robic sobie kuku , przy demontazu lamp trzeba odpinac akumulator?

ile czasu od odpięcia prądu musi minąć aby wyciągnąć przetwornice i nie zostać porażonym prądem?

czemu te lamy maja rożne kolory kierunkowskazów?

jedna pomarańczowy

9a1b07375285.jpg

drug\a przezroczysty/biały

f2372dfe037c.jpg

w jednej jest żarówka pomarańczowa a w 2 nie?

na tej lamie widać jak by osad farby z żarówki kierunkowskazu ?

czy da się to jakoś wyczyścić ?

3fc45c8a7263.jpg

Edytowane przez rav85

Opublikowano

Tak przy alarmie chyba działa. Musi mieć ok. 30sek. żeby się uzbroić po zamknięciu. Po tym czasie jak otworzysz to pewnie znowu się zapala halo.

Zobaczę co mi elektryk powie. W każdym razie powinien działać pod niefabrycznym alarmem...

Opublikowano

Mysle nad kupnem - ile to moze byc warte aby nie utopic - 245x40 R18

37830394.jpeg

Opublikowano

Panowie gałka z mieszkiem b8 p & p podchodzi do b6 ?

I czy ten szerszy pierścień to chrom czy alu :).

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Pany, kiedyś pytałem i już nie pamiętam,

mam oryginalne lampy xenon ,

chce zamienić klosze lampy na bixy zostawiając osprzęt z lamp xenonowych ,

czy poza wierceniem dziurek w błotniku i kodowaniu wszystko da się przełożyć plug and play?

mowa o przetwornicach i żarnikach

od razu chciałbym wymienić żarniki xenonowe , jakie są żarniki w lampie xenon d1S czy d2S

zeby nie robic sobie kuku , przy demontazu lamp trzeba odpinac akumulator?

ile czasu od odpięcia prądu musi minąć aby wyciągnąć przetwornice i nie zostać porażonym prądem?

czemu te lamy maja rożne kolory kierunkowskazów?

w jednej jest żarówka pomarańczowa a w 2 nie?

w bixach masz d1s, w ksenonie chyba d2s a co za tym idzie to i przetwornice też raczej inne

przy wyjmowaniu nic nie czekam, nie kombinuję, aku nie ruszam,

prościej nie będzie kupić gole lampy bi? do tego soczewkę od b8 i możesz pójść w inne żarniki typu d4s i przetwornice kioto

a za stare lampy jakiś $ też dostaniesz

Wysłane z mojego LG-D802

Opublikowano

Pany, kiedyś pytałem i już nie pamiętam,

mam oryginalne lampy xenon ,

chce zamienić klosze lampy na bixy zostawiając osprzęt z lamp xenonowych ,

czy poza wierceniem dziurek w błotniku i kodowaniu wszystko da się przełożyć plug and play?

mowa o przetwornicach i żarnikach

od razu chciałbym wymienić żarniki xenonowe , jakie są żarniki w lampie xenon d1S czy d2S

zeby nie robic sobie kuku , przy demontazu lamp trzeba odpinac akumulator?

ile czasu od odpięcia prądu musi minąć aby wyciągnąć przetwornice i nie zostać porażonym prądem?

czemu te lamy maja rożne kolory kierunkowskazów?

w jednej jest żarówka pomarańczowa a w 2 nie?

w bixach masz d1s, w ksenonie chyba d2s a co za tym idzie to i przetwornice też raczej inne

przy wyjmowaniu nic nie czekam, nie kombinuję, aku nie ruszam,

prościej nie będzie kupić gole lampy bi? do tego soczewkę od b8 i możesz pójść w inne żarniki typu d4s i przetwornice kioto

a za stare lampy jakiś $ też dostaniesz

Wysłane z mojego LG-D802

Jak masz zwykły xenon a chcesz bi-xenon wkładasz wszystko p&p dokładnie tak samo przerabialem

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Pany, kiedyś pytałem i już nie pamiętam,

mam oryginalne lampy xenon ,

chce zamienić klosze lampy na bixy zostawiając osprzęt z lamp xenonowych ,

czy poza wierceniem dziurek w błotniku i kodowaniu wszystko da się przełożyć plug and play?

mowa o przetwornicach i żarnikach

od razu chciałbym wymienić żarniki xenonowe , jakie są żarniki w lampie xenon d1S czy d2S

zeby nie robic sobie kuku , przy demontazu lamp trzeba odpinac akumulator?

ile czasu od odpięcia prądu musi minąć aby wyciągnąć przetwornice i nie zostać porażonym prądem?

czemu te lamy maja rożne kolory kierunkowskazów?

w jednej jest żarówka pomarańczowa a w 2 nie?

w bixach masz d1s, w ksenonie chyba d2s a co za tym idzie to i przetwornice też raczej inne

przy wyjmowaniu nic nie czekam, nie kombinuję, aku nie ruszam,

prościej nie będzie kupić gole lampy bi? do tego soczewkę od b8 i możesz pójść w inne żarniki typu d4s i przetwornice kioto

a za stare lampy jakiś $ też dostaniesz

Wysłane z mojego LG-D802

mam gole bixy chce osprzęt przełożyć z lamy xenon z auta , tylko nie wiem jaki kupić nowe żarniki rozumiem ze d2S

Edytowane przez rav85

Opublikowano

Do tego soczewki b8 z adapterami od qwertego w wszystko pasi

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Pany, kiedyś pytałem i już nie pamiętam,

mam oryginalne lampy xenon ,

chce zamienić klosze lampy na bixy zostawiając osprzęt z lamp xenonowych ,

czy poza wierceniem dziurek w błotniku i kodowaniu wszystko da się przełożyć plug and play?

mowa o przetwornicach i żarnikach

od razu chciałbym wymienić żarniki xenonowe , jakie są żarniki w lampie xenon d1S czy d2S

zeby nie robic sobie kuku , przy demontazu lamp trzeba odpinac akumulator?

ile czasu od odpięcia prądu musi minąć aby wyciągnąć przetwornice i nie zostać porażonym prądem?

czemu te lamy maja rożne kolory kierunkowskazów?

w jednej jest żarówka pomarańczowa a w 2 nie?

w bixach masz d1s, w ksenonie chyba d2s a co za tym idzie to i przetwornice też raczej inne

przy wyjmowaniu nic nie czekam, nie kombinuję, aku nie ruszam,

prościej nie będzie kupić gole lampy bi? do tego soczewkę od b8 i możesz pójść w inne żarniki typu d4s i przetwornice kioto

a za stare lampy jakiś $ też dostaniesz

Wysłane z mojego LG-D802

mam gole bixy chce osprzęt przełożyć z lamy xenon z auta , tylko nie wiem jaki kupić nowe żarniki rozumiem ze d2S
Masz gole w sesie bez odblysnika itp

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Pany, kiedyś pytałem i już nie pamiętam,

mam oryginalne lampy xenon ,

chce zamienić klosze lampy na bixy zostawiając osprzęt z lamp xenonowych ,

czy poza wierceniem dziurek w błotniku i kodowaniu wszystko da się przełożyć plug and play?

mowa o przetwornicach i żarnikach

od razu chciałbym wymienić żarniki xenonowe , jakie są żarniki w lampie xenon d1S czy d2S

zeby nie robic sobie kuku , przy demontazu lamp trzeba odpinac akumulator?

ile czasu od odpięcia prądu musi minąć aby wyciągnąć przetwornice i nie zostać porażonym prądem?

czemu te lamy maja rożne kolory kierunkowskazów?

w jednej jest żarówka pomarańczowa a w 2 nie?

w bixach masz d1s, w ksenonie chyba d2s a co za tym idzie to i przetwornice też raczej inne

przy wyjmowaniu nic nie czekam, nie kombinuję, aku nie ruszam,

prościej nie będzie kupić gole lampy bi? do tego soczewkę od b8 i możesz pójść w inne żarniki typu d4s i przetwornice kioto

a za stare lampy jakiś $ też dostaniesz

Wysłane z mojego LG-D802

mam gole bixy chce osprzęt przełożyć z lamy xenon z auta , tylko nie wiem jaki kupić nowe żarniki rozumiem ze d2S
Masz gole w sesie bez odblysnika itp

naciepane z GT-I9195

mam takie jak na zdjeciu

http://naforum.zapodaj.net/3fc45c8a7263.jpg.html

Opublikowano

Pany, kiedyś pytałem i już nie pamiętam,

mam oryginalne lampy xenon ,

chce zamienić klosze lampy na bixy zostawiając osprzęt z lamp xenonowych ,

czy poza wierceniem dziurek w błotniku i kodowaniu wszystko da się przełożyć plug and play?

mowa o przetwornicach i żarnikach

od razu chciałbym wymienić żarniki xenonowe , jakie są żarniki w lampie xenon d1S czy d2S

zeby nie robic sobie kuku , przy demontazu lamp trzeba odpinac akumulator?

ile czasu od odpięcia prądu musi minąć aby wyciągnąć przetwornice i nie zostać porażonym prądem?

czemu te lamy maja rożne kolory kierunkowskazów?

w jednej jest żarówka pomarańczowa a w 2 nie?

w bixach masz d1s, w ksenonie chyba d2s a co za tym idzie to i przetwornice też raczej inne

przy wyjmowaniu nic nie czekam, nie kombinuję, aku nie ruszam,

prościej nie będzie kupić gole lampy bi? do tego soczewkę od b8 i możesz pójść w inne żarniki typu d4s i przetwornice kioto

a za stare lampy jakiś $ też dostaniesz

Wysłane z mojego LG-D802

mam gole bixy chce osprzęt przełożyć z lamy xenon z auta , tylko nie wiem jaki kupić nowe żarniki rozumiem ze d2S
Masz gole w sesie bez odblysnika itp

naciepane z GT-I9195

mam takie jak na zdjeciu

http://naforum.zapodaj.net/3fc45c8a7263.jpg.html

Jeśli wszystkie wnętrzności lampy masz to przekładasz zarnik przetwornice i wkładasz do auta. Przetwornice montuje się do klapki zamykająej lampę. A nie tak jak w przypadku zwykłych od dołu lampy

naciepane z GT-I9195

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.