Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko :hi:

Jak tam niedzielne reznako ? Ja korzystając z wiosny za oknem w końcu normalnie umyłem i ogarnąłem autko, teraz aż chce się jeździć :D

Ja dzisiaj odpoczywam po wczorajszym całodniowym rezanku :wink:

Melduje sie w czwartek we Wrocku Panie:wink:

Edytowane przez matibati2

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemanko :hi:

Jak tam niedzielne reznako ? Ja korzystając z wiosny za oknem w końcu normalnie umyłem i ogarnąłem autko, teraz aż chce się jeździć :D

Niedzielna praca w gówno się obraca :grin:

Dlatego nic nie robie :decayed: w sumie i tak głowa mi pęka :decayed:

Opublikowano

Siemanko :hi:

Jak tam niedzielne reznako ? Ja korzystając z wiosny za oknem w końcu normalnie umyłem i ogarnąłem autko, teraz aż chce się jeździć :D

Ja dzisiaj odpoczywam po wczorajszym całodniowym rezanku :wink:

Melduje sie w czwartek we Wrocku Panie:wink:

No to pięknie :D idziemy do spiża :D

Opublikowano

Siemanko :hi:

Jak tam niedzielne reznako ? Ja korzystając z wiosny za oknem w końcu normalnie umyłem i ogarnąłem autko, teraz aż chce się jeździć :D

Niedzielna praca w gówno się obraca :grin:
To prawda. Dlatego zawsze leze skacowany:decayed:

Artur tak myślałem ze jakimś chudym golebiem pusciles:decayed:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Siemanko :hi:

Jak tam niedzielne reznako ? Ja korzystając z wiosny za oknem w końcu normalnie umyłem i ogarnąłem autko, teraz aż chce się jeździć :D

Ja dzisiaj odpoczywam po wczorajszym całodniowym rezanku :wink:
Melduje sie w czwartek we Wrocku Panie:wink:

No to pięknie :D idziemy do spiża :D

Bedziesz chcial w poatek wpasc na meczyk?
Opublikowano

Siemanko :hi:

Jak tam niedzielne reznako ? Ja korzystając z wiosny za oknem w końcu normalnie umyłem i ogarnąłem autko, teraz aż chce się jeździć :D

Ja dzisiaj odpoczywam po wczorajszym całodniowym rezanku :wink:
Melduje sie w czwartek we Wrocku Panie:wink:

No to pięknie :D idziemy do spiża :D

Bedziesz chcial w poatek wpasc na meczyk?

Jak po 18 to pewnie :)

Opublikowano

Siemanko :hi:

Jak tam niedzielne reznako ? Ja korzystając z wiosny za oknem w końcu normalnie umyłem i ogarnąłem autko, teraz aż chce się jeździć :D

Ja dzisiaj odpoczywam po wczorajszym całodniowym rezanku :wink:
Melduje sie w czwartek we Wrocku Panie:wink:
No to pięknie :D idziemy do spiża :D
Bedziesz chcial w poatek wpasc na meczyk?
Jak po 18 to pewnie :)
Chyba o 18 gramy, na orbicie. Sam bys byl czy z towarzyszka :wink:?
Opublikowano

Sam :)

Opublikowano

In tacz :)

Opublikowano

Siema. Ori lotka na klape do avanta montowana jest na klej czy jakis inny sposob??

Opublikowano

A ta gore klapy sie demontuje?

Opublikowano

No tez sie zdziwilem ale kumpel mi pokazywal lotke przez skype i ma jakies sruby od spodu...

Opublikowano

I wszystko jasne :-)

Opublikowano

czy tłumik z 2,5 sedan podejdzie do avanta ?

Opublikowano

Pany kto u nas mial ori rs4 z b5 do b6 bo nie pamietam?

Opublikowano

czy tłumik z 2,5 sedan podejdzie do avanta ?

Tak. q i fwd tylko inne

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

:grin::grin::grin: jeszcze zima przyjdzie bez obaw :decayed:

u mnie to nie jest tak źle.. w A5 zmienię po Bukowinie, ale w A4 już mogę.. a jak spadnie śnieg to będzie stało w garażu :decayed:

Opublikowano

W a4 w cale bym nie zakładał zimowek ;)

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.