Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

chłopaki do jak wysokiego rocznego przelotu zostawić sobie sprawdzoną benzyne 1.8T?a przy jakim rocznym zacząć sie rozgladac za dieslem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Według mnie powyżej 10k km rocznie diesel

Tapnięte z SGS5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee mi sie wydaje, ze lekko ponad dycha to troche za malo na klekota, tym bardziej przy obecnych cenach paliw, bardziej bym powiedzial przedzial ~18 - 20 tysiecy i w gore.

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee mi sie wydaje, ze lekko ponad dycha to troche za malo na klekota, tym bardziej przy obecnych cenach paliw, bardziej bym powiedzial przedzial ~18 - 20 tysiecy i w gore.

Też tak sądzę ;) ale robię 30 na lpg :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory robiłem po 30-35kkm rocznie i niebawem ma się to zmienić na ok 20-25kkm i zaczynam się zastanawiać czy diesel będzie się dalej opłacał, czy może już szukać silnika na SWAP :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się dzieje z silnikiem że go zmieniać chcesz? Sito? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie, nic się nie dzieje a odkąd wymieniłem szklanki i pompki to chodzi jak szwajcarski zegarek ;) ale kusi mnie mocna benzyna i tak się zastanawiam czy diesel przy takich przebiegach jak moje będzie się opłacał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też pojawia się w głowie taki plan ale jakoś specjalnie nie lubię dźwięku 4 cylindrowego diesla a i kłęby dymu za autem mnie nie rajcują :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20-25 to bym nie kombinowal ze zmiana, tym bardziej, ze masz "szwajcarski zegarek" ;) Plusem ONa jest to, ze mimo podobnej ceny na stacji do Pb, to i tak zawsze mozna go miec jeszcze taniej (oczywiscie jesli zrodla sa pewne). A jak mocy brakuje to se zarzuc jakies GTB i bedzie git. :D choc nie powiem, bo jednak dzwiek fajnej Pb potrafi postawic wlosy na rekach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas pokaże co będzie bo są w życiu jeszcze inne priorytety jak np. budowa domu czy założenie własnej firmy więc na razie nie kombinuje z motorownią ;) ale kto wie co będzie za jakiś czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas pokaże co będzie bo są w życiu jeszcze inne priorytety jak np. budowa domu czy założenie własnej firmy więc na razie nie kombinuje z motorownią ;) ale kto wie co będzie za jakiś czas ;)

Ciesz się że budujesz a nie remontujesz 120 letniego strucla :/ .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie buduję ale już powoli oswajam się z tą myślą a przygotowania do startu zostały poczynione. Budowa czy remont to i tak przeje... sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...