Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

mam zjechane tarcze 345mm ok 27-28mm. Chce ktoś to za flache ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Pany! Weźmiecie mnie do b6 Divison?

Może do vaga się zgłosisz...u nich podstawa to koło i gleba...u nas są niestety inne priorytety :whistling:

gleba, kolo, ladne a4 i 300 koni pod maska czy mozna lepiej reprezentowac klub? :D

Pomału idziesz do przodu ale niestety do Dywizjonu to za mało...ale wszystko przed Tobą :wink:

no nic to walka trwa, pzd!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poddawaj sie - pukajcie a bedzie wam otworzone - powiedzial ... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też o tym myślałem ,ale chciałem od b7 poszukać bo nowsza , ale taka jak potrzebuje była w b6 bo z b7 jest kawałeczek krótsza i mniejsza o kilka mm średnica.jak bym miał pewną z b6 to bym kupił

wewnętrznego szukasz? został mi jak mi się ukręciła półośka w moim grzechotniku, to mogę Ci wysłać, bo ja całą półośkę wymieniałem.

Kup całą półoś, taniej wyjdzie a będzie ori

Co Ty Tomek. Chińskie przeguby są po 120zl a polos dobra kolo 500zl

Tapnięte z SGS5

Czy ja mam Ci za***ać w ten poniemiecki kask? Jeszcze raz nie odbierzesz ode mnie telefonu, to stracisz odbiorce [emoji14]unish:
Daj tej tokarce odpocząć ile można robić walki do 2.5tdi:bag: Hammer felunek pokaż na 2015

Tapnięte z SGS5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poddawaj sie - pukajcie a bedzie wam otworzone - powiedzial ... :kox:

ja plan mam i go realizuje jak sie wpasuje to dobrze jak nie trudno :P auto robie dla siebie a ze podoba sie tez innym to chyba kwestia dobrego wspólnego gustu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest specyficzne grono i ze tak ujme to nie to samo co pod remiza ze jak sie swieci to ktos poleci tu trzeba dzialac :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc po ulicach to mam wrażenie, że odchodzi się od schematu "nisko i szeroko" jakby coraz mniej takich aut jeździło. Teraz jest trend bardziej w stronę ori stylu i max wyposażenia. Oczywiście dobre koło i lekka gleba dodaje uroku. Gdzie te czasy, że co drugi na światłach to MK3 na glebie i sonarach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc po ulicach to mam wrażenie, że odchodzi się od schematu "nisko i szeroko" jakby coraz mniej takich aut jeździło. Teraz jest trend bardziej w stronę ori stylu i max wyposażenia. Oczywiście dobre koło i lekka gleba dodaje uroku.

3 lata temu już się tak jeździlo, OEM+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie te czasy, że co drugi na światłach to MK3 na glebie i sonarach....

Całe szczęście, że już mineły. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff też nie moglem na to patrzeć. U mnie tylko buda sedan/limusine ewent kombi/avant hatchbacki nigdy mi nie podchodzily fuuu. A gwint to jak kto lubi. Mialem honde civic coupe wstawilem cuda i gwint tez ale bylo mi za twardo rzucalo wnetrznosciami na trasach i odpuscilem. Zawiecha 1 BE jest dla mnie optymalna :D

wysłane z Galaktycznej S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, panowie i panie jest potrzebuje porady... Co kupić na prezent siostrze na ślub? Chciałbym żeby to było coś fajnego i mało spotykane, moja wyobraźnia wymyśliła coś takiego ale nie stety nigdzie tego nie robią :-/ macie jakieś pomysły?

Naciapane z Zetki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A4 B9 - powinno byc fajne i malo spotykane :kox:

A tak nawiasem to nie myslales aby dac jakis voucher i niech sobie kupi sama i wtedy bedziesz mial pewnosc ze dostanie to co bedzie chciala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup jej wypad do jakiegoś fajnego hotelu na weekend ;) chociaż ja osobiście dał bym kasę , z tego się by pewnie najbardziej cieszyła. Chyba ze ma siana jak lodu to co innego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...