Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i nareszcie letnie koła w B6 :banan: :banan: :banan:

Ja tez :)

ale w A5 czekam do Bukowiny, dopiero po powrocie zmienię :)

Opublikowano

Ja zmienilem bo musze zime pomalowac. A przed BT sie wyjaśni na ktorych bede jechal ;)

Opublikowano

Panowie, czy technicznie jest możliwe, aby silniczki szyb były zamienne stronami?

Nie

:hi: dzięki

Opublikowano

:hi:

przekładał ktoś fotele z C6 do B6 ? szukam po forum ale żadnych konkretów nie ma :kwasny:

Opublikowano

Tył też kiedyś ktoś pisał tylko w kanapie cos trzeba robić nie pamietam co

Opublikowano

Pany, oryginalny bagnet + rurka od bagnetu ma jakiś oring w środku albo coś? Bo planuje wymienić obydwa.

Jaki to ma numer, ktoś coś wie?

I nie ma ktoś fotochromów z podgrzewaniem sprzedać?

Edytowane przez Fr0styyy.

Opublikowano

Panowie z komisji B6D - czy ktoś z Was myślał nad kandydaturą hiszpana? Nie wiem, czy zgłaszał, jeśli nie - to ja je zgłaszam. Widziałem auto na żywo nie pierwszy raz, macałem, upalałem te 300 koni na powietrzu i z git spasem - proponuję odszukać jego temat i się zastanowić, czasami są auta, które powinniśmy same wyłaniać z tłumu - jak dla mnie to nadaje się w 103% - reszta należy do Was... :hi: link do tematu auta:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/217234-a4-b6-27-v6-biturbo-air-ride-str14/

Opublikowano

Ile wypiłeś? :grin:

Opublikowano

Ile wypiłeś? :grin:

nic. dawno u mnie nie byłeś, więc pomału zapominam, co oznacza odcinka... :grin:

Opublikowano

Mam do Was zapytanie drodzy Panowie...

Mam nadzieję, że ktoś pomoże...

Dołożenie dokładki s-line do zwykłego zderzaka ze stelażem...w oryginale jest nitowane...też nitować czy bawić się w inny sposób?

Opublikowano

To robimy głosowanko? :naughty:

reszta w odpowiednim miejscu :wink:

Opublikowano

bylo glosowanie i nie przeszlo wiec w czym problem? ;)

Opublikowano

:siema:

panowie i panie zapraszam do głosowania :wink:

http://a4-klub.pl/in...ie-a4-na-forum/

... i żeby nikt zaraz nie pomyślał że to nie jest reklama, bo moja furka bierze udział w tym głosowaniu. Po prostu oddanych jest tylko 95 głosów gdzie na forum podczas pisania tego posta jest ponad 1300 aktywnych użytkowników. Ludzie nie głosują a potem płaczą że słabe zdjęcia są w kalendarzu . Dlatego gorąco zachęcam do głosowania jak i do wysyłania zdjęć na następne miesiące :hi:.

...pamiętajcie że to my tworzymy ten kalendarz :drinks:


....trochę poleciałem Tuskiem :polew: :polew:

Opublikowano

hej :hi:

mam pytanko pomóglby mi ktos znaleść na allegro szybe lewy tył do audi a4 b6 sline przyciemniana oryginalnie?
z jednej schodzi mi folia a szkoda mi kompletu robic
za pomoc stawiam browarka

Opublikowano

hej :hi:

mam pytanko pomóglby mi ktos znaleść na allegro szybe lewy tył do audi a4 b6 sline przyciemniana oryginalnie?

z jednej schodzi mi folia a szkoda mi kompletu robic

za pomoc stawiam browarka

masz pojęcie, że sobie przeczysz?
Opublikowano

hej :hi:

mam pytanko pomóglby mi ktos znaleść na allegro szybe lewy tył do audi a4 b6 sline przyciemniana oryginalnie?

z jednej schodzi mi folia a szkoda mi kompletu robic

za pomoc stawiam browarka

panie szyby oryginalnie ściemniane są zrobione piecowo i na pewno nie jest to folia :kox:

więc nie mam pojęcia co ci tam odchodzi :grin:

Opublikowano

Panowie, czy ktoś z Was ogarnia temat komputerowy?

Potrzebuje redukcję z dysku SATA na usb, żeby do laptopa podłączyć dysk z kompa stacjonarnego. Coś możecie polecić? :D

Edytowane przez grzes283

Opublikowano

audi a4 b6 z wyposazeniem sline
czyli fabrycznie przyciemniana szyba tak? tak
schodzi ta folia kawalek oderwałem nawet z logo audi
dla niedowiarków jutro moge fotke zrobic

Opublikowano

wersja s-line czy jakaś inna to nie ma różnicy. wszystkie szyby są fabrycznie lekko ściemniane i patrząc pod słońce mają lekko zielonkawy ocień. kurcze pierwszy raz słyszę zęby coś takiego sie działo i nie uwiężę jak nie zobaczę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.