Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jaka jest długość wydechu od turbiny do początku końcowego wydechu w 1.8t

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wcale bym się nie zdziwił jak młody zamiast klocków lego bawi się w domu wałkami :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::wink: :wink:

on woli klucze z garażu niż zabawki...
Opublikowano

wcale bym się nie zdziwił jak młody zamiast klocków lego bawi się w domu wałkami :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::wink: :wink:

on woli klucze z garażu niż zabawki...

mój pare lat temu też tak miał, w skrzynkach miałem poukładane jak w sklepie :wink:

Wysłane z Ipka

Opublikowano

Ma ktoś numery spinek do tapicerki drzwi? Kupi to tylko w aso? Czy może allegro....

Naciapane z Zetki

Opublikowano

allegro również ja kilka miechów temu zamawiałem

Opublikowano

mam wywalony przegub z prawej strony, to to mam zamówić?

http://allegro.pl/polos-prawy-przod-8e0407272ah-audi-a4-b6-1-8-t-i5082865006.html

:decayed:

a skąd wiesz, że masz uwalony?
Pytam bo u mnie na pełnym skręcie w lewo, jak jadę to coś mi robi tyr tyr tyr. Zastanawiam się czy to nie przegub czasami.
Opublikowano

mam wywalony przegub z prawej strony, to to mam zamówić?

http://allegro.pl/polos-prawy-przod-8e0407272ah-audi-a4-b6-1-8-t-i5082865006.html

:decayed:

a skąd wiesz, że masz uwalony?
Pytam bo u mnie na pełnym skręcie w lewo, jak jadę to coś mi robi tyr tyr tyr. Zastanawiam się czy to nie przegub czasami.
Jak przy ruszania strzela to na 100% przegub a jak się tutlasz to sprawdź czy jak w prawo skręcisz jest cisza jak tak to wymieniaj

naciepane z GT-I9195

No i w uzywke bym się nie bawił. Kup sobie metelli koszt 130 zł i masz problem z glowy

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

-spinki do tapicerki drzwi 8E0 868 243 duże, 8E0 867 276 małe

Podziękował wladi :hi:

Naciapane z Zetki

Opublikowano

mam wywalony przegub z prawej strony, to to mam zamówić?

http://allegro.pl/polos-prawy-przod-8e0407272ah-audi-a4-b6-1-8-t-i5082865006.html

:decayed:

a skąd wiesz, że masz uwalony?
Pytam bo u mnie na pełnym skręcie w lewo, jak jadę to coś mi robi tyr tyr tyr. Zastanawiam się czy to nie przegub czasami.
Jak przy ruszania strzela to na 100% przegub a jak się tutlasz to sprawdź czy jak w prawo skręcisz jest cisza jak tak to wymieniaj

naciepane z GT-I9195

No i w uzywke bym się nie bawił. Kup sobie metelli koszt 130 zł i masz problem z glowy

naciepane z GT-I9195

A w moim przypadku to który przegub do wymiany?
Opublikowano

Jeśli na pełnym skręcić w lewo tyrkota tak jak by trybo o trybo się źle zazebialo to do wymiany masz prawy przegub.

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Jeśli na pełnym skręcić w lewo tyrkota tak jak by trybo o trybo się źle zazebialo to do wymiany masz prawy przegub.

naciepane z GT-I9195

A który trzeba bo widzę jakieś małe, średnie, duże na allegro. Nie znam się na tym ale na półosi są dwa przeguby? Który do wymiany w takim razie jak tyrka?
Opublikowano

Jeśli na pełnym skręcić w lewo tyrkota tak jak by trybo o trybo się źle zazebialo to do wymiany masz prawy przegub.

naciepane z GT-I9195

A który trzeba bo widzę jakieś małe, średnie, duże na allegro. Nie znam się na tym ale na półosi są dwa przeguby? Który do wymiany w takim razie jak tyrka?
Zewnętrzny schyl się pod auto i pewnie jest osłona strzelona wtedy będziesz wiedział. Ale tak jak pisałem. przegub od strony koła prawy. A jaki masz mieć to nie wiem. Wszystko zależy od silnika i rocznika

naciepane z GT-I9195

A najlepiej sprawdzić w katalogu albo pi VIN-E

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

mam wywalony przegub z prawej strony, to to mam zamówić?

http://allegro.pl/polos-prawy-przod-8e0407272ah-audi-a4-b6-1-8-t-i5082865006.html

:decayed:

To dobrze jej dajesz jak już przegub załatwiłeś :grin: :grin: :wink:

tak już kupiłem auto, teraz pora je powoli zrobić..

mam wywalony przegub z prawej strony, to to mam zamówić?

http://allegro.pl/polos-prawy-przod-8e0407272ah-audi-a4-b6-1-8-t-i5082865006.html

:decayed:

a skąd wiesz, że masz uwalony?

bo telepie budą jak nienormalny, mechanik już sprawdzał - przegub wewnętrzny

Opublikowano

:kox::hi:

Opublikowano

:siema: śpiochy

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

:bry:

Wysłane z Ipka

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Siedzi Włodek na fotelu

I ogląda laski na helu

Chciałby z nimi pofiglować

Lecz do roboty musi drałować :D :D :D:P :P :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.