Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No nie ma chłopak lekko :huh:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Ale tutaj są strażnicy texasu aż szkoda gadać :facepalm:

[emoji14]olew: [emoji14]olew: Nie wytrzeźwiałeś jeszcze że nie wiesz? :decayed: Brać Ci tarcze bo coś czuje w moczu że zaciski będą na dniach :naughty: Szkoda że swinta bo byśmy zamontowali :kwasny:
Widziałem co się dzieje ale za słowo zaje ****** dostać ostrzeżenie to już patologia :facepalm: narazie nie zamawiaj, ogarniemy wszystko po świętach :wink:
Opublikowano

Pany nie ma ktoś na handel dokładki na dwa wydechy, lotki do sedana w wersji s-line?

Mam zwykła dokładkę jak chcesz?
Opublikowano

Sto lat Ćwiartka. Najlepszego!

Opublikowano

Dzieki :)

Opublikowano

Pany nie ma ktoś na handel dokładki na dwa wydechy, lotki do sedana w wersji s-line?

Mam zwykła dokładkę jak chcesz?
Dzięki, jestem wybredny :decayed: szukam s-line:D
Opublikowano

Spoko :-) mam też s line ale montuje u siebie:-P

Opublikowano

Pany nie ma ktoś na handel dokładki na dwa wydechy, lotki do sedana w wersji s-line?

Mam zwykła dokładkę jak chcesz?
Dzięki, jestem wybredny :decayed: szukam s-line:D
chyba mam pod sedana na dwie lufy, wrócę ze szpitala to zobaczę.
Opublikowano

Pany nie ma ktoś na handel dokładki na dwa wydechy, lotki do sedana w wersji s-line?

Mam zwykła dokładkę jak chcesz?
Dzięki, jestem wybredny :decayed: szukam s-line:D
chyba mam pod sedana na dwie lufy, wrócę ze szpitala to zobaczę.
Oks to czekam na info :) szybkiego powrotu do domu:D
Opublikowano

Szukam dokładki na dwa wydechy do sedana jak ktos cos to pw;) pzdr

Opublikowano

:siema: Cwiara Najlepszego :drinks:

Opublikowano

Niech ktoś pomoże. Dzisiaj ulewa/słońce a moje wycieraczki w b6 nie chcą przestać chodzić. Gdzie jest jakiś przekaźnik od wycieraczek? Ew. co posprawdzać?

Opublikowano

Listwa dolna Sline drzwi kierowcy

Jak ktoś coś ma pw

:hi:

Opublikowano

A tylnej lewej czarnej perły nie masz? :)

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Niech ktoś pomoże. Dzisiaj ulewa/słońce a moje wycieraczki w b6 nie chcą przestać chodzić. Gdzie jest jakiś przekaźnik od wycieraczek? Ew. co posprawdzać?

może trzpienie od mechanizmu sie zatarły

Opublikowano

Niech ktoś pomoże. Dzisiaj ulewa/słońce a moje wycieraczki w b6 nie chcą przestać chodzić. Gdzie jest jakiś przekaźnik od wycieraczek? Ew. co posprawdzać?

może trzpienie od mechanizmu sie zatarły

Jeden trzpień ma luz to może być przyczyna?

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Niech ktoś pomoże. Dzisiaj ulewa/słońce a moje wycieraczki w b6 nie chcą przestać chodzić. Gdzie jest jakiś przekaźnik od wycieraczek? Ew. co posprawdzać?

może trzpienie od mechanizmu sie zatarły

Jeden trzpień ma luz to może być przyczyna?

raczej nie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.