Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć Suli :kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Panowie sprawa jest, związana z banalną rzeczą - wymianą tylnej wycieraczki (Avant) na tą z Q5. O ile ramię zeszło za pomocą ściągacza, tak tulejka z ramienia została na tej śrubie :facepalm: Po prostu ramię z niej wyskoczyło... Od rana szarpałem się z tą tulejką - pryskanie WD i obijanie młotkiem nic nie dało. Jak to teraz zdjąć? Jakiś pomysł?

Edytowane przez kokonekus

Opublikowano

A jakby spróbować ją podgrzać?

Opublikowano

Zrób coś takiego

349e7c0ee0f6ea2e7bb8da66156a24f9.jpg93079053eec0c00b9eac723a7c029811.jpg1527a662728408b7e93777962942e575.jpg223be4325fb0055534967f4b31e8ca2e.jpg

Opublikowano

:hi:

Panowie sprawa jest, związana z banalną rzeczą - wymianą tylnej wycieraczki (Avant) na tą z Q5. O ile ramię zeszło za pomocą ściągacza, tak tulejka z ramienia została na tej śrubie :facepalm: Po prostu ramię z niej wyskoczyło... Od rana szarpałem się z tą tulejką - pryskanie WD i obijanie młotkiem nic nie dało. Jak to teraz zdjąć? Jakiś pomysł?

również ściągaczem

Opublikowano

W tym z ostatniego foto od razu na dzień dobry zmień tą śrubę na jakąś na klucz, bo jak masz więcej pary w łapie to ukręcisz ten okrąg :decayed:

Opublikowano

:hi:

Panowie sprawa jest, związana z banalną rzeczą - wymianą tylnej wycieraczki (Avant) na tą z Q5. O ile ramię zeszło za pomocą ściągacza, tak tulejka z ramienia została na tej śrubie :facepalm: Po prostu ramię z niej wyskoczyło... Od rana szarpałem się z tą tulejką - pryskanie WD i obijanie młotkiem nic nie dało. Jak to teraz zdjąć? Jakiś pomysł?

również ściągaczem

Sęk w tym, że ściągacz wypchnął ramię wycieraczki, a tulejka została :grin:

No nic, spróbuję jutro ogarnąć trochę mniejszy ściągacz, mam nadzieję że uda mi się z tym uporać bo nie będę jeździć przez święta bez wycieraczki :facepalm: Dzięki za propozycje :hi:

Opublikowano

:hi:

Panowie sprawa jest, związana z banalną rzeczą - wymianą tylnej wycieraczki (Avant) na tą z Q5. O ile ramię zeszło za pomocą ściągacza, tak tulejka z ramienia została na tej śrubie :facepalm: Po prostu ramię z niej wyskoczyło... Od rana szarpałem się z tą tulejką - pryskanie WD i obijanie młotkiem nic nie dało. Jak to teraz zdjąć? Jakiś pomysł?

również ściągaczem

Sęk w tym, że ściągacz wypchnął ramię wycieraczki, a tulejka została :grin:

No nic, spróbuję jutro ogarnąć trochę mniejszy ściągacz, mam nadzieję że uda mi się z tym uporać bo nie będę jeździć przez święta bez wycieraczki :facepalm: Dzięki za propozycje :hi:

Weź to polej płynem hamulcowym i zostaw na noc...jutro zlezie bez problemu...

Opublikowano

widzę pan poziek i slawek + cała banda uwzieli się na Wladiego, ale żadnego powodu nie podano. wasze życie stało się bardziej urozmaicone czy jak? bo nie wiem jaki mieliście w tym cel? jeśli tak prześwietliliście Wladiego to i wszystkich potraktujcie równo a przede wszystkim spójrzcie na siebie i trzymajcie się tego swojego j**anego regulaminu! a nie najlepiej się kogoś pozbyć bo był dla was nie wygodny!

życzę c**jowych świąt dla zk!

Opublikowano

widzę pan poziek i slawek + cała banda uwzieli się na Wladiego, ale żadnego powodu nie podano. wasze życie stało się bardziej urozmaicone czy jak? bo nie wiem jaki mieliście w tym cel? jeśli tak prześwietliliście Wladiego to i wszystkich potraktujcie równo a przede wszystkim spójrzcie na siebie i trzymajcie się tego swojego j**anego regulaminu! a nie najlepiej się kogoś pozbyć bo był dla was nie wygodny!

życzę c**jowych świąt dla zk!

Tygrys nie warto..!!!

Opublikowano

Ma ktoś z was może jakieś fotki jak upchal przetwornice koito d2s w deklach bix w b6?

Opublikowano

Suli uwielbiam Twój szlafrok :kox::giveheart:

Cześć Suli :kox:

Tak... sobie do Waszego wątku zaszedłem :wstydliwy::cicho::kox: :kox:

Opublikowano

Suli uwielbiam Twój szlafrok :kox::giveheart:

Cześć Suli :kox:

Tak... sobie do Waszego wątku zaszedłem :wstydliwy::cicho::kox: :kox:

i jak wrazenia..? :decayed:

Opublikowano

zakochał się :grin:

Opublikowano

zakochał się :grin:

:wub: mówisz...

Opublikowano

zakochał się :grin:

:wub: mówisz...

Opublikowano

Suli uwielbiam Twój szlafrok :kox::giveheart:

Cześć Suli :kox:

Tak... sobie do Waszego wątku zaszedłem :wstydliwy::cicho::kox: :kox:

i jak wrazenia..? :decayed:

Bielun miałem Ci blaszki zrobić chyba co? :decayed: Bo chyba nie zrobiłem jeszcze :decayed:

Opublikowano

a517b40baed94b89f9a4803885867229.jpg

macie chłopy nie wiem po co na forum o to pytać wystarczy drzwi otworzyć

naciepane z GT-I9195

Sprawdziłem - na mojej wlepce dla rozmiaru 215/55/16 i dla 235/45/17 dla trzech osób jest wskazane ciśnienie 2,3 :decayed:

Może dlatego, że na pusto waży 1755 kg :kox:

Motyla noga - nie mam jak wrzucić zdjęcia :unknown: , konto na imagehacku zdechło :kwasny:

Opublikowano

Suli uwielbiam Twój szlafrok :kox::giveheart:

Cześć Suli :kox:

Tak... sobie do Waszego wątku zaszedłem :wstydliwy::cicho::kox: :kox:

i jak wrazenia..? :decayed:

Bielun miałem Ci blaszki zrobić chyba co? :decayed: Bo chyba nie zrobiłem jeszcze :decayed:

a fpiertol chcesz? Koło 15ego chce miec je na chacie!!!

Opublikowano

Suli uwielbiam Twój szlafrok :kox::giveheart:

Cześć Suli :kox:

Tak... sobie do Waszego wątku zaszedłem :wstydliwy::cicho::kox: :kox:

i jak wrazenia..? :decayed:

Bielun miałem Ci blaszki zrobić chyba co? :decayed: Bo chyba nie zrobiłem jeszcze :decayed:

a fpiertol chcesz? Koło 15ego chce miec je na chacie!!!

O kurde :bag:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.