Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gadaj z Nosbem, on jest specem od swapów ;)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

V6 tez fajnie mruczy choć faktycznie V8 ciężko przebić

Opublikowano

:hi: panowie robił ktoś swapa do be6 silnika 4.2 beznynke? mam parę pytań :)

zapytaj Bienka jemu robili na 2.7 zdecydowanie lepszy pomysł niż 4.2 może coś Ci pomoże :kox:
Podpytam ale nie chce 2.7 chce kota który na postoju będzie mruczal :-) aż tak na przyspieszenie mi nie zależy wolę dźwięk :kox:

Są zaciski :naughty: Przyjeżdżaj je poskładać bo mi się nie chce :decayed:

Opublikowano

:hi: panowie robił ktoś swapa do be6 silnika 4.2 beznynke? mam parę pytań :)

zapytaj Bienka jemu robili na 2.7 zdecydowanie lepszy pomysł niż 4.2 może coś Ci pomoże :kox:
Podpytam ale nie chce 2.7 chce kota który na postoju będzie mruczal :-) aż tak na przyspieszenie mi nie zależy wolę dźwięk :kox:

Są zaciski :naughty: Przyjeżdżaj je poskładać bo mi się nie chce :decayed:
To super git majonez :-) a gumki nowe masz? Jak będziesz miał wszystko razem z gumki i tarczami to wpadnę ;-) ale dziś napewno nie bo się wczoraj nachalem, a dziś powtórka więc jestem nie osiągalny :-D :-P

V6 tez fajnie mruczy choć faktycznie V8 ciężko przebić

Moim zdaniem v6 jest dobre jak komuś zależy na naprawdę szybkim pomykaniu i ostrymi startami ze świateł lecz ja wolę stać pod remiza i napawać się dźwiękiem pięknej v8 w kolorze yellow imola :slina::kox:
Opublikowano

:hi: panowie robił ktoś swapa do be6 silnika 4.2 beznynke? mam parę pytań :)

zapytaj Bienka jemu robili na 2.7 zdecydowanie lepszy pomysł niż 4.2 może coś Ci pomoże :kox:
Podpytam ale nie chce 2.7 chce kota który na postoju będzie mruczal :-) aż tak na przyspieszenie mi nie zależy wolę dźwięk :kox:

Są zaciski :naughty: Przyjeżdżaj je poskładać bo mi się nie chce :decayed:
To super git majonez :-) a gumki nowe masz? Jak będziesz miał wszystko razem z gumki i tarczami to wpadnę ;-) ale dziś napewno nie bo się wczoraj nachalem, a dziś powtórka więc jestem nie osiągalny :-D :-P

V6 tez fajnie mruczy choć faktycznie V8 ciężko przebić

Moim zdaniem v6 jest dobre jak komuś zależy na naprawdę szybkim pomykaniu i ostrymi startami ze świateł lecz ja wolę stać pod remiza i napawać się dźwiękiem pięknej v8 w kolorze yellow imola :slina::kox:

Gumki to sam sobie kup w aptece :decayed:

Opublikowano

To kup R8 tez fajnie mruczy ;)

Sent from my Iphone 6

Jak już to tylko a5 coupe a nie jakieś zabawki :-D [emoji14]olew:

:hi: panowie robił ktoś swapa do be6 silnika 4.2 beznynke? mam parę pytań :)

zapytaj Bienka jemu robili na 2.7 zdecydowanie lepszy pomysł niż 4.2 może coś Ci pomoże :kox:
Podpytam ale nie chce 2.7 chce kota który na postoju będzie mruczal :-) aż tak na przyspieszenie mi nie zależy wolę dźwięk :kox:

Są zaciski :naughty: Przyjeżdżaj je poskładać bo mi się nie chce :decayed:
To super git majonez :-) a gumki nowe masz? Jak będziesz miał wszystko razem z gumki i tarczami to wpadnę ;-) ale dziś napewno nie bo się wczoraj nachalem, a dziś powtórka więc jestem nie osiągalny :-D :-P

V6 tez fajnie mruczy choć faktycznie V8 ciężko przebić

Moim zdaniem v6 jest dobre jak komuś zależy na naprawdę szybkim pomykaniu i ostrymi startami ze świateł lecz ja wolę stać pod remiza i napawać się dźwiękiem pięknej v8 w kolorze yellow imola :slina::kox:

Gumki to sam sobie kup w aptece :decayed:
Nie wiem czy będzie na Ciebie rozmiar... W aptece nie sprzedają gumek w rozmiarze xxxxxs [emoji14]olew: :grin:
Opublikowano

V6 tez fajnie mruczy choć faktycznie V8 ciężko przebić

Animalu pw
Opublikowano

Siema. Przedstawiam Wam moje dwie pociechy :D191ad90e8c0f387b519228c6c22f461a.jpg[emoji12] [emoji12] [emoji12] [emoji12] [emoji12] [emoji12] [emoji12] [emoji12]

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Dariuszqw - to może opchaj swoje auto, wymontuj to co tam Cie w niej cieszy i kup S4B6? ten swap na 4.2 bedzie Cie kosztował tyle ile byś własnie musiał dołożyć do kasy za sprzedanie swojego dotychczasowego kota i kupno S4 :). Albo i drożej, a wiadomo że po swapach jeszcze coś się zawsze pochrzanić musi.

A wtedy masz już kompletna S, nie będzie trzeba polować na grile, zderzaki, lotki, listwy itd :P Takie moje zdanie ;)

Jak się jednak zdecydujesz to polecam Bartka z Żyrardowa :) Kocha V8 i wsadzał je do b5-ek i b6-ek już. Nosb bardziej działa przy 2,7BiT

Bongod - :siema:

Edytowane przez s3ns

Opublikowano

Może ktoś szuka kabla do diagnostyki ? Priv inf

Opublikowano

dzisiaj się wziąłem w końcu za samopoziom u siebie. podłączyłem i polutowałem wszystko, myślę sobie tylnà wtyczkę zostawie na koniec (a jakiś czas temu przy montażu czujników przepuściłem od razu wtyczki do kabiny) i co? gdzieś się franca zapodziała :disgust: jutro nadkole na dół i przepilotowanie jej bezpośrednio pod siedzisko... :facepalm:

Opublikowano

Ile musze liczyć za wgranie języka Polskiego (jeśli się da) i aktualnych map polski do RNS-D??

Opublikowano

dzisiaj się wziąłem w końcu za samopoziom u siebie. podłączyłem i polutowałem wszystko, myślę sobie tylnà wtyczkę zostawie na koniec (a jakiś czas temu przy montażu czujników przepuściłem od razu wtyczki do kabiny) i co? gdzieś się franca zapodziała :disgust: jutro nadkole na dół i przepilotowanie jej bezpośrednio pod siedzisko... :facepalm:

Na co Ci to? tylko będzie błędami sypało jak u mnie :decayed:

Opublikowano

Michał - młody wygląda na małego audi-maniaka :) zdrowo!

Rodzinnna fotka :)

Opublikowano

dzisiaj się wziąłem w końcu za samopoziom u siebie. podłączyłem i polutowałem wszystko, myślę sobie tylnà wtyczkę zostawie na koniec (a jakiś czas temu przy montażu czujników przepuściłem od razu wtyczki do kabiny) i co? gdzieś się franca zapodziała :disgust: jutro nadkole na dół i przepilotowanie jej bezpośrednio pod siedzisko... :facepalm:

Na co Ci to? tylko będzie błędami sypało jak u mnie :decayed:
uparty osioł jestem. bangla :good:https://vimeo.com/124061340
Opublikowano

Michał - młody wygląda na małego audi-maniaka :) zdrowo!

Rodzinnna fotka :)

No dokładnie :) czasem jak jedziemy to liczy audi mijane :)
Opublikowano

E to już dobre oko ma :)

Mój synalek jest młodszy, na razie jest na etapie wyłapywania wszystkich białych i zółtych fur, niezałeżnie od marki ;)

Kaju - ładnie podziałałeś

Opublikowano

dzisiaj się wziąłem w końcu za samopoziom u siebie. podłączyłem i polutowałem wszystko, myślę sobie tylnà wtyczkę zostawie na koniec (a jakiś czas temu przy montażu czujników przepuściłem od razu wtyczki do kabiny) i co? gdzieś się franca zapodziała :disgust: jutro nadkole na dół i przepilotowanie jej bezpośrednio pod siedzisko... :facepalm:

Na co Ci to? tylko będzie błędami sypało jak u mnie :decayed:
uparty osioł jestem. bangla :good:https://vimeo.com/124061340

po co Ci to jak sprzedajesz tego parcha... :huh: mam do Ciebie dwa nr tel. daj mi trzy ostatnie cyfry własciwego

Edytowane przez Bielun22

Opublikowano

276. sprzedawać sprzedaje ale robiłem porządek z wiązkami na ścianie w garażu bo szykuje się na remont i zamontowałem - święta wczoraj ogłosiłem więc tego :wink:

Opublikowano

A moze masz coś co by mnie interere? :wink: czytaj sygnature

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.