Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Wandej, VCDS Ci pokaże który padł... w moim lewy środkowy :facepalm:

Nie zawsze.

Metoda Kaja się sprawdza. Tylko musi w tym momencie piszczeć po włączeniu wstecznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

no chyba, że tak..

u mnie po wbiciu wstecznego jest jedno normalne piknięcie i dalej awaria..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawid7737 - a tempomat probowales zalaczyc na postoju czy podczas jazdy? Bo jak na postoju, to wez sie przejedz i sprobuj go wlaczyc w trakcie jazdy. :)

Haha oczywiście że podczas jazdy , próbowałem przy prędkości 80km/h a potem jeszcze przy 120 km/h i nadal nic ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odepnij wtyczkę od czujnika pedału sprzęgła. I we wtyczce zrób mostek z kawałka przewodu i wtedy sprawdź czy Ci działa tempomat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawid7737 - a tempomat probowales zalaczyc na postoju czy podczas jazdy? Bo jak na postoju, to wez sie przejedz i sprobuj go wlaczyc w trakcie jazdy. :)

Haha oczywiście że podczas jazdy , próbowałem przy prędkości 80km/h a potem jeszcze przy 120 km/h i nadal nic ;p

sprawdziłeś to co Ci napisałem? masz najprawdopodobniej walnięty czujnik sprzęgła dlatego nie działa tempomat. Często się to zdarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki jade za godzine do Wawy i sprawdziłem płyny w swojej audi 1.8T. okazało się, że zbiorniczek płynu chłodzącego jest praktycznie pusty. jezdzilem autem tylko po miescie i to krotkie odcinki typu 3km. Powiedzcie co mogę dolać aby nie zaszkodzić? to co na dnie zbiorniczka jest jest koloru różowego. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G12 febi, swag bo to samo jedna firma. Pozatym Preston, jest na każdej stacji.

http://www.prestone.pl/produkty/uklad-chlodzenia/plyn-do-chlodnic.html

Edytowane przez POWER-KRIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlej wodę destylowaną i nic nie kombinuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki jade za godzine do Wawy i sprawdziłem płyny w swojej audi 1.8T. okazało się, że zbiorniczek płynu chłodzącego jest praktycznie pusty. jezdzilem autem tylko po miescie i to krotkie odcinki typu 3km. Powiedzcie co mogę dolać aby nie zaszkodzić? to co na dnie zbiorniczka jest jest koloru różowego. :/

Jak na szybko dolej wody destylowanej. pewnie króciec za silnikiem ma dosyć. Różowego g12 możesz też zalać tylko nie koncentratu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem w skodzie na szybko sprawdzil mi to co na dnie jest i powiedzial ze jakosc dobra do -30 stopni powoedzial aby dolac wody destylowanej. Ale jak juz mialem rozgrzany silnik to w zbiorniczku podskoczylo do minimum na kresce takze jest ok. Dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawid7737 - pytam dlatego, bo w golfie nawet jak na postoju zalacze tempomat to na desce od razu wyswietla mi sie kontrolka od niego, a w b6 z tego co kojarze to kontrolka tempomatu zaswiecala sie dopiero wtedy, gdy uruchamialem tempomat podczas jazdy. ;)

Panowie jest taka sprawa, u Tescia w sedanie od jakiegos czasu nie dziala w bagazniku oswietlenie (zarowki dobre), ~2 latat temu robilem silniczek klapy w sensie wymienialem w nim ta blaszke i hulal. Ostatnio z dnia na dzien slychac bylo, ze otwieranie bagaznika dziala coraz slabiej, az wkoncu nie dziala wcale i otwiera sie jedynie z kluczyka. Od razu mowie, ze gumowej przelotki jeszcze nie sprawdzilem.

Czy moze ktos konkretnie ustalic co dokladnie jest odpowiedzialne za oswietlenie bagaznika, a co za otwieranie/zamykanie sie zamka? Czy moze jest to jakis jeden mikro odpowiadajacy za obie te rzeczy? Czy w zamku, ktory jest w klapie (ten ktory zatrzaskuje sie i zasuwa po zamknieciu auta) tez jest jakis mikrowlacznik?

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Pany przerabia tutaj ktos lampy zwykle na xenon badz bixenon? Wiem ze qwerty przerabial swego czasu b5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka . B6 też ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Pany przerabia tutaj ktos lampy zwykle na xenon badz bixenon? Wiem ze qwerty przerabial swego czasu b5.

I nadal to robi też do b6:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ma ktos do niego jakis numer? Przerabial komus w b6 ? jakie koszta. Moge ew dac swoje lampy i przetwornice. Lampy zwykle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ma ktos do niego jakis numer? Przerabial komus w b6 ? jakie koszta. Moge ew dac swoje lampy i przetwornice. Lampy zwykle :)

Podeślę Ci sms-em :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Pany przerabia tutaj ktos lampy zwykle na xenon badz bixenon? Wiem ze qwerty przerabial swego czasu b5.

Polecam kolege Bidzio1 .

Bardzo fajnie robi i tanio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie w 1.8t jest osuszacz klimy i jak go wymienić ? Nic nie znalazłem szukajką . W 1.9 podobno wystarczy lampę wyjąć prawą i już ma się dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...