Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie już takiej nie będzie nigdy. Czasami nawet żałuję że sprzedałem bo brakuje mi strasznie jej.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie już takiej nie będzie nigdy. Czasami nawet żałuję że sprzedałem bo brakuje mi strasznie jej.

Z czasem ci to minie, jak coś kupisz to szybko zapomnisz , chociaż gdzieś w pamięci zawsze zostanie.

Tak to jest jak człowiek przywiązuje się za bardzo do samochodu, ale jak tu sie nie przywiązywać jak sie spędziło tyle dni i nocy na dłubaniu.

Wysłane z Ipka

Opublikowano

każdy się dziwi że sprzedałem, sam się czasem sobie dziwie. Nie chciał bym też inwestować dużo kasy w auto bo mam sporo wydatków a auto to nie wszystko ;)

Opublikowano

każdy się dziwi że sprzedałem, sam się czasem sobie dziwie. Nie chciał bym też inwestować dużo kasy w auto bo mam sporo wydatków a auto to nie wszystko ;)

100% poparcia :)

Wysłane z Ipka

Opublikowano

:drinks:

Opublikowano

Ożeń się , uwij jakieś gniazdko , pyknij z dwójkę pisklaków a później wróć do B6 ;)

Wysłane z Ipka

:drinks:

...nooooo może trochę przesadziłem ;)

Opublikowano

Do b6 raczej już nie wrócę , pewnie coś innego ;) ale gniazdko jakieś bym chciał ogarnąć ;) może wesele wtedy, jakieś "porządne" auto po weselu :wink:

Opublikowano

Zaprosisz na wesele kolegów z UK to po weselu na "RS-a" bedzie cie stać :wink::drinks:

Opublikowano

KoJ@K to Ty pytałeś kiedyś o skup wysyłkowy katalizatorów??

Ogolnie sie pytalem, gdzie miales kogos co skupuje, ale odzewu nie bylo. Sprzedalem nie dawno, zeby do podsufitki dolozyc. :D

Też kilka dni temu pogoniłem kata... Całe 140 zeta :grin:

A Tobie ile dali jeśli można spytać? :P

Opublikowano

Zaprosisz na wesele kolegów z UK to po weselu na "RS-a" bedzie cie stać :wink::drinks:

oj zaproszę :naughty::naughty::kox:

Opublikowano

Józek mojej b6 nie chcecie?

Opublikowano

nie , silnik ma być seryjny ;)

Opublikowano

:hi:

No nie wierzę, że Józek sprzedał swoje auto :huh:

Tak samo jak nie wierzyłem, że ja będę już sprzedawał swoje a chyba zanosi się na to w najbliższym czasie :facepalm:

Opublikowano

KoJ@K to Ty pytałeś kiedyś o skup wysyłkowy katalizatorów??

Ogolnie sie pytalem, gdzie miales kogos co skupuje, ale odzewu nie bylo. Sprzedalem nie dawno, zeby do podsufitki dolozyc. :D
Też kilka dni temu pogoniłem kata... Całe 140 zeta :grin:

A Tobie ile dali jeśli można spytać? :P

Dokladnie tyle samo dal mi gosciu tu u mnie na miejscu. ;)

Opublikowano

nie już takiej nie będzie nigdy. Czasami nawet żałuję że sprzedałem bo brakuje mi strasznie jej.

Są takie samochody, do których się zawsze będzie pamięcią wracać.

B5 wspominam do tej pory, B6 pewnie, nie bo nie związałem się z nią emocjonalnie. Od początku to było kombi, ja nie lubie kombi i mimo, że jeździ się świetnie i dobrze wygląda to nie jest sedanem i koniec.

Teraz kupie sedana A6 C6.

Edytowane przez Armi

Opublikowano

Też mi chodzi po głowie a6 c6, jaki silnik najlepszy?

Opublikowano

Czy ktoś z naszych ma rejestrację zaczynajacą się na wwl...? granatowe kombi a4 b6 z grillem od s4, widziałem dzisiaj w Mrągowie :)

Opublikowano

RicS3, to Ciebie widziałem ostatnio w Giżycku?

Opublikowano

Ups, pomyliłem okna :D

Edytowane przez xsebo1

Opublikowano

RicS3, to Ciebie widziałem ostatnio w Giżycku?

Kiedy to było bo generalnie poruszam się po tych terenach, jestem na urlopie i tak jeżdżę :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.