Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

numer zbiorniczka to 8E0 121 403 A pamietaj ze trzeba zaslepic jedne otwor ja dolozylem jeden waz i zaslepilem na dole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy widział ktoś gdzieś może ledowe kierunkowskazy do naszych audi? w wersji black?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie cos?

http://skottuning.com/a3-8l-lampy-tylne/803658-kierunkowskazy-boczne-led-audi-a3-01-04-a4-99-a6-98-01-dymione.html

tylko pytanie czy od B5 pasuja do b6? jak tak patrze to wydaja sie takie same, ale moze wymiary inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer zbiorniczka to 8E0 121 403 A pamietaj ze trzeba zaslepic jedne otwor ja dolozylem jeden waz i zaslepilem na dole

Na 99% nie musi bo ma bene V6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany potrzebuje czarny górny grill od S4, lewa i prawa kratka halogenów do SLine, dolna kratka SLine i halogeny do SLine, miałby to ktoś na stanie do sprzedania albo chociaż część?

Byłem dziś w ASO i "lewa kratka jest na miejscu, prawa za dwa trzy dni, a grilla nie m w Polsce dostępnego" nosz karwa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie łaska poczekać tych paru dni? fakt faktem za te graty w aso wyjdzie koło 1000 zł...

halo pasują ze zwykłego zderzaka

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez C4NC3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frostyyy górny grill do S4 ale zwykły mogę ci oddać za 320. W tym roku zakładałem ale nie pasuje mi do koncepcji auta.

Panowie tak na szybko bo dzisiaj zgłupiałem. Czy pokrętło do otwierania szyberdachu jest podświetlane czy pali się tylko tarcza ze skala otwarcia. Nie chciałbym kupować nowego pokrętła za 150 zeta jeżeli stare mam dobre.

Edytowane przez Rederyk78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile może być warta popielniczka tył w kolorze soul?? Na alledrogo jest parę sztuk, ale dosyć drogie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrny znaczek na przodzie chyba bardziej, by tu lezal. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Pany jest problem albo i nie sam nie wiem otóż dzisiaj jak podjechałem do kumpla auto zostawiłem na chodzi i zauważyłem że leci delikatny ledwo co widzialny dymek z okolicy lewego przedniego koła a że było to nie możliwe że z hamulców bo nie upalałem akurat to otworzyłem maske i dostrzegłem że leci ten dymek centralnie na środku silnika gdzieś od strony ściany grodziowej .. jakieś pomysły co to może byc?

Edytowane przez dawid7737
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...