Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

A czemu nigdy więcej motula ? :D

Dla mnie to przereklamowany shit. Tutaj panuje jakaś propaganda na to i nabijanie sobie popytu. U mnie i nie tylko u mnie na Motulu silnik głośniej pracował. Nie wmówicie mi, że to tłoki, bo na Valvo jest cisza.

Pewnie kupiłeś podróbkę.

Motul, Valvo, LM to bardzo dobre oleje, można powiedzieć jedna półka jeśli chodzi o markę. Tylko, że Motul jest częściej podrabiany.

Edytowane przez Armi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Wziąłem Motula od dzika myśle że będzie dobrze w razie czego na następny raz pójdzie LM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nigdy więcej motula ? :D

Dla mnie to przereklamowany shit. Tutaj panuje jakaś propaganda na to i nabijanie sobie popytu. U mnie i nie tylko u mnie na Motulu silnik głośniej pracował. Nie wmówicie mi, że to tłoki, bo na Valvo jest cisza.

Pewnie kupiłeś podróbkę.

Motul, Valvo, LM to bardzo dobre oleje, można powiedzieć jedna półka jeśli chodzi o markę. Tylko, że Motul jest częściej podrabiany.

Od Durasa brałem, więc wątpię, aby był podrabiany, bo nie tylko ja miałem ten problem. Wielu znajomych zraziło się do Motula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ile mozna wolac za takie rzeczy: kurtyny powietrzne, antenka na dach z gps/navi, podlokietnik w skorze z mocowaniem na telefon (uszkodzona klapka) ?

male_73067d33229dbdeb5f626874a0081.jpgmale_7370fcae8f2c15bd48946a079d907.jpgmale_0eb056b2720bd85464e2fd65a29.jpg

male_6728d6d922705ef91687197e663d925.jpgmale_8227274c6bdf9b7d7ec65a3a8e4c720.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, gdzie powinna być antenka. Dziś ją wygrzebałem i się zdziwiłem, że sobie tak leży koło akumulatora...11854060_996096177096590_195273137_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, gdzie powinna być antenka. Dziś ją wygrzebałem i się zdziwiłem, że sobie tak leży koło akumulatora...11854060_996096177096590_195273137_n.jpg

A co to w ogóle jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem. Leży sobie i nie wiem czy tego nie wywalę. Wygląda na antenę, tylko czemu takie coś...

Edytowane przez KarolH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie Wy macie problemy z olejami :facepalm: jak kupujecie olej wystarczy zapytać dostawce kto jest dystrybutorem. W necie każda firma ma wpisaną dystrybucję w poszczególnych hutrowniach. A po za tym kto by teraz kombinował z olejem? W internecie to jedna wpadka i można zwijać żagle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie Wy macie problemy z olejami :facepalm: jak kupujecie olej wystarczy zapytać dostawce kto jest dystrybutorem. W necie każda firma ma wpisaną dystrybucję w poszczególnych hutrowniach. A po za tym kto by teraz kombinował z olejem? W internecie to jedna wpadka i można zwijać żagle

Jak chcecie mieć dobry olej to Wandej ogarnie temat:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt na forum podróbek nie sprzedaje :wink: Dla mnie ostatnio Valvo i Liqui Moly to oleje z których klienci są najbardziej zadowoleni. Synpower i synthoil wymiatają :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4x4 automatyczny ? Wtryski gazowe to luźno sobie leżą? :) . Napewno jak z klubu to i na klubowej giełdzie jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4x4 automatyczny ? Wtryski gazowe to luźno sobie leżą? :) . Napewno jak z klubu to i na klubowej giełdzie jest .

automatyczny bo nie dolaczany :)

leza bo to nie listwa

juz pogadane ziomek z forum :thumbup1:

15 minut na telefonie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Po co pojedyncze jak leżą itak :) . Ale może autko zdrowe :).

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańszy filtr fazy lotnej Filgaz

Obroty i plus po stacyjce wzięte z cewki...jak można podłączyć z czujnika wałka. Mniejsze prawdopodobieństwo, że jakaś cewka padnie. A w vagach lubią.

Przewody niczym nie zaizolowane i wiszą sobie ot tak..tak nad cewkami widać dokładnie

emulacja wtrysków zrobiona na wtyczki gdzie normalnie sie to robi lutując

ogólnie wrzut pod maskę....może auto godne uwagi ale trzeba być czujnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańszy filtr fazy lotnej Filgaz

Obroty i plus po stacyjce wzięte z cewki...jak można podłączyć z czujnika wałka. Mniejsze prawdopodobieństwo, że jakaś cewka padnie. A w vagach lubią.

Przewody niczym nie zaizolowane i wiszą sobie ot tak..tak nad cewkami widać dokładnie

emulacja wtrysków zrobiona na wtyczki gdzie normalnie sie to robi lutując

ogólnie wrzut pod maskę....może auto godne uwagi ale trzeba być czujnym

gdzie widac te wtyczki od emulacji gdzie patrzec na foto? wtryski jak powinny byc zamontowane?

Edytowane przez mrogal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pozytywów fajnie że bfb w quattro , fajne przełożenia ma ta skrzynka .

Ale 2003 i dokładki nie w kolorze ?

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...