Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko chlopaki, bylem pare dni temu u Kaja... na małym reżanku okazalo się, że tylny czujnik pod samopoziomowanie lamp, który założyłem, był walnięty. Pytanko mam czy miałby 9ktoś z Was taki czujnik sprawny oczywiście. Szukam też zbiornika pod spryski lamp. Najlepiej caly ten duży z małym bo miałem tylko ten mały i okazało się, że do mojego nie da się go przyczepić.

Mała fotka z reżanka

c2650b19a24a0507958d9b55d588d08d.jpg

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemanko chlopaki, bylem pare dni temu u Kaja... na małym reżanku okazalo się, że tylny czujnik pod samopoziomowanie lamp, który założyłem, był walnięty. Pytanko mam czy miałby 9ktoś z Was taki czujnik sprawny oczywiście. Szukam też zbiornika pod spryski lamp. Najlepiej caly ten duży z małym bo miałem tylko ten mały i okazało się, że do mojego nie da się go przyczepić.

Mała fotka z reżanka

c2650b19a24a0507958d9b55d588d08d.jpg

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

A co tam rezaliście ciekawego? :)
Opublikowano

Ogolnie miało być BOSE, fotochrom wew i zewn, PDC przód tyl i samopoziom. Przy robocie wyszlo jeszcze to i tamto dalismy rade w jeden dzień i kawałek nocy. Kobita mn8e do domu nie chciała wpuścić jak wróciłem.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kobita mn8e do domu nie chciała wpuścić jak wróciłem.

Takie są rezania u Kaja :grin:

Znam to... :D

Edytowane przez TOM3K

Opublikowano

Jeszcze nigdy nie jechalem w takim strachu do domu[emoji33] [emoji12]

Opublikowano

Kobita mn8e do domu nie chciała wpuścić jak wróciłem.

Takie są rezania u Kaja :grin:

Znam to...

cisne lajka sto razy :grin: na pocieszenie Wam powiem: na jutro mam 2x BOSE, el szyby tył, 2x BT i dekory w LEDach...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kaju

Opublikowano

No i jest pieknie... Karol w zywiole. Ale jutro masz pogode mega[emoji1] te parenascie godzin w -5 stopniach ostatnio do dzisiaj mi wychodzi[emoji14]

Opublikowano

Ty mi MK koluj bo pakiet światło mi leży :P

Opublikowano

No i jest pieknie... Karol w zywiole. Ale jutro masz pogode mega[emoji1] te parenascie godzin w -5 stopniach ostatnio do dzisiaj mi wychodzi[emoji14]

na dworze było -12 :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Kaju, przód pod wzmacniacz bose też podpinasz? ;)

Opublikowano

na dworze było -12

to masz garaż ogrzewany i się nie chwalisz ? :grin:
Opublikowano

Panowie da sie jakos przerobic dekor wokol galki zmiany biegow z automatu na manuala ?? Chodzi mi o to czy da sie zalozyc galke ktora mam obecnie w manualu do ramki z automata ??

Opublikowano

Panowie da sie jakos przerobic dekor wokol galki zmiany biegow z automatu na manuala ?? Chodzi mi o to czy da sie zalozyc galke ktora mam obecnie w manualu do ramki z automata ??

Ucho ostatnio przerabia dekor automat na manuala wiec się da cos z tym zrobić
Opublikowano

:hi:

Panowie da sie jakos przerobic dekor wokol galki zmiany biegow z automatu na manuala ?? Chodzi mi o to czy da sie zalozyc galke ktora mam obecnie w manualu do ramki z automata ??

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/279924-swap-ramki-biegow-z-automata-do-manuala/?hl=ramka

Opublikowano

Pany ma ktoś takie wkręty? Przykrecane sa nimi spryski lamp do zderzaka a takze halogeny. Potrzebuje 4szt

62597_x800.jpg

62596_x800.jpg

Opublikowano

Kaju, przód pod wzmacniacz bose też podpinasz? ;)

oczywiście :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Kaju, przód pod wzmacniacz bose też podpinasz? ;)

oczywiście :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wiązkę musiałbym zdobyć ori, czy sam byś zrobił jakąś customową? Zrobi się lepsza pogoda to odezwę się do Ciebie na PW w tej sprawie :decayed:

Opublikowano

Kaju, przód pod wzmacniacz bose też podpinasz? ;)

oczywiście :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wiązkę musiałbym zdobyć ori, czy sam byś zrobił jakąś customową? Zrobi się lepsza pogoda to odezwę się do Ciebie na PW w tej sprawie :decayed:

robię, wiązka z wtyką 32pin dwiesta, kabel oczywiście ekranowane, a z montażem się dogadamy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie ma ktoś numer rurki do lodówki i zaslepek na spryski do zderzaka? Pilna sprawa

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie ma ktoś numer rurki do lodówki i zaslepek na spryski do zderzaka? Pilna sprawa

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Lewa zaślepka: 8E0955275D

Prawa zaślepka: 8E0955276D

a co do klimy schowka to kopa powinieneś dostać, bo wszystko jest na forum.

wężyk: 8E1816311

regulator nawiewu: 8E0820701

niezamaco :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.