Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawia mnie tylko fakt czy mogą mnie zmusic do zerwania foli pod pretekstem odholowania auta bo jest niesprawne,zagraża itp itd

raczej nie mogą cię zmusić ,zadzwonię popołudniu do kolegi "psa" :D:wink:

:thumbup1:

NIE MA CO PODSKAKIWAĆ,głowa w dół i oby jak najmniejszy mandat,mnie ZAWSZĘ zatrzymują za prędkość :kox: i może dla tego nigdy nie miałem problemu z szybkami :decayed:

Edytowane przez rrrudy25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Ja zrywałem :) minuta roboty :) ale ten klej co został....... Ale ziomek raz dwa mi to zmył :) nie wiem czy żartował ale powiedział że szamponem dla dzieci hehehe.

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chcialbym widziec skory Jego dzieci, pewnie jak u krokodyluf. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahah dobre :) po tym szamponie wszystko się zwałkowało i zeszło a jak ja próbowałem rozpuszczalnikiem to był kosmos :). Gość w tym siedzi z 10 lat wie co robi :) okleja takie fury po całości ze mi szczęka opada ;)

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na szybko samochód mogą nam odhoować z powodu: ukladu kierowniczego,hamulcowego i opon. Odholowuja auto tylko i jak stwarza zagrozenie dla ruchu lądowego :wink:

Inna strona to jak będziemy cwaniakować to racja jest po stronie władzy,ale to prawo jest od zawsze :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, pytanie :D Zakupiłem Audi A4 B6 ale nie ma tempomatu, ani obsługi fis z manetki ;/

Posiadam przełączniki zespolone z byłej A4 B8 oraz taśmę z A4 B6 która obsługuje fis, tempomat oraz multi, będzie to działało jak poskładam do qupy ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,gorączka mnie dopadła.

Co to sciemy szybek w Rybniku 2 auta robilem po 7szyb.

Przez ten czas bez kontroli i mandatu ok 8lat a folia jak nowa !

Natomiast w moim kolejnym aucie po kupnie ściemnialem w opolu i juz po miesiacu mnie drapli kazali zrywac,obeszło sie na upomnieniu (rzekomo za przednie szyby jest 5 stówek)

Nadal jeżdżę :-)

d0398bd615935df4b3d192e5fd050852.jpg47d977e9011c418b66c57eab4e3aee0f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest temat vfiza to zapytam :,, alarmy można ustawić na wszystkie czujniki? :D

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wrażenia ? Jaka masz wersje i jaki koszt ? Co potrzebuje żeby boost i by mierzyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam u siebie, prawdę powiedziawszy korzystam tylko z temperatury oleju, reszta jakoś mnie nie jara :)

54ddcf08496079cfbb981b465346e233.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakie wrażenia ? Jaka masz wersje i jaki koszt ? Co potrzebuje żeby boost i by mierzyć ?
ogólnie dobra sprawa , szczególnie dla dokoksowanych fur gdzie mozna na blacie mieć wszystkie potrzebne parametry do obserwowania , mam juz pare lat ale wersje podstawowa i zawsze jak jade b6 to używam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje jaka cena błotników przód w ocynku w ASO ?

Ruda się wdała, nie wiem czy to naprawiać czy kupić ori i mieć spokój na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...