Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Secio chodzi o te płaskie listwy przyklejone do progu widoczne po otwarciu drzwi ;)

Secio chodzi o te płaskie listwy przyklejone do progu widoczne po otwarciu drzwi ;)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Te dwie żółte kostki od airbagu pod fotelem kierowcy są takie same ? To ich numer 8D0971969 Chodzi o placki najzwyklejsze

Opublikowano

Rezacze kto mi powie czy w B5 też był zawias 1be?

Jeśli tak,to jakby komu zaległy w garage takie springi niepotrzebne do 1,8 to bym przygarnoł :wink:


Potrzebuje przód

Opublikowano

Hi

Był be ,ba i bd

Opublikowano

Dzięki Arturku

Wiec jakby komuś coś takiego leżało to na pv

Opublikowano

Secio chodzi o te płaskie listwy przyklejone do progu widoczne po otwarciu drzwi ;)

Secio chodzi o te płaskie listwy przyklejone do progu widoczne po otwarciu drzwi ;)

Te listwy się wysówa kolego

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Secio chyba nie,koledze chodzi o te z progów

Opublikowano

Wiem te szare jak drzwi otworzysz które idą przez całą długość progu

naciepane z GT-I9195

Je się wysowa

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Jak go dobrze rozumiem

Kolego jak o "takie ci chodzi" to trzyma się na kołkach i taśmie

346162073_2_644x461_-audi-a4-b6-b7-listw

Opublikowano

Panowie pytanie do tych co zmieniali u siebie listwy progowe.... macie jakiś sposób na ich w miarę bezbolesne odklejenie? można je jakoś podciąć czy coś?......

Które listwy boczne dolne czy te co są w połowie drzwi

naciepane z GT-I9195

Panowie rozglądam sie za b6 w pełnym s-line i 1.9 130 najelpiej, do 20 tysi idzie kupić coś ładnego?

Jeśli chcesz kupić coś takiego to raczej dołożyć będziesz musiał z 7 tyś

naciepane z GT-I9195

No coś w tych granicach

Mojej nie chcesz? [emoji3] po remoncie

Naczaskane prawie pół miliona

Opublikowano

Jak go dobrze rozumiem

Kolego jak o "takie ci chodzi" to trzyma się na kołkach i taśmie

346162073_2_644x461_-audi-a4-b6-b7-listw

Jeśli o te mu chodzi to tylko nożyk i rwac

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Przedwczoraj przestała mi działać klimatyzacja. Jechałem usłyszałem że coś zawyło / zagwizdało i po chwili zorientowałem się że klima przestała działać.

Myślałem że padło, zerwało się sprzegiełko kompresora klimatyzacji. Po dobraniu się do kompresora okazało się że wszystko jest na swoim miejscu, sprzegiełko jest OK ale są starte zęby na wieloklinie od tarczki sprzęgiełka klimatyzacji. Poniżej foto.

CAM03335.jpg

Dodam, że wirnik sprężarki obraca się lekko, bez oporów.

Czy ktoś ma jakiś pomysł co mogło być przyczyną wytarcia zębów???

Czy macie sprawdzonego sprzedawce u którego można kupić nową tarczę sprzęgła sprężarki klimatyzacji?

I jeszcze czy ma ktoś schemat jak powinna być złożona ta tarczka ze sprzegiełkiem. Konkretnie chodzi mi o to że u mnie ta tarczka była przykręcona śrubą do wirnika a pod tą śrubą były 2 podkładki i nie wiem czy te podkładki powinny tam być czy ktoś grzebał coś i dołożył je tam w jakimś celu?

ta śruba co trzyma tarczę lubi się odkręcać ,mi spadła ta tarczka ,przykręciłem ją ,ale żadnej podkładki nie dawałem i jest ok

https://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fwww.auto-czesci.kylos.pl%2FAudi%2520A4%2520B6%25201.9%2520130KM%2FIMG_1607.JPG&imgrefurl=http%3A%2F%2Farchiwum.allegro.pl%2Foferta%2Faudi-a4-b6-a6-1-9-00-05-sprezarka-klim-8e0260805d-i5171356653.html&docid=CILfw0trxjVbHM&tbnid=5vkIouoS_8P6iM%3A&w=640&h=480&bih=639&biw=1366&ved=0ahUKEwjzm5bD04LNAhUHGhQKHeUPAr8QxiAIBygF&iact=c&ictx=1#h=480&w=640

Opublikowano

Pany tunel środkowy w Anglii jest taki sam jak na eu?

Opublikowano

Jak go dobrze rozumiem

Kolego jak o "takie ci chodzi" to trzyma się na kołkach i taśmie 346162073_2_644x461_-audi-a4-b6-b7-listw

Jeśli o te mu chodzi to tylko nożyk i rwac

naciepane z GT-I9195

Tak bingo ;) to właśnie te listwy muszę odkleic jakoś i totalnie nie wiem jak się za nie zabrać żeby nie porwać lakieru.

Pany tunel środkowy w Anglii jest taki sam jak na eu?

Marcin miałem kiedyś tunel z Anglika 2DIN i niczym się nie różnił od tego Eu z tego co pamiętam, w a4 konsola jest centralnie umieszczona nie patrzy ani w lewo ani w prawo tak że powinien podejść taki tunel...

Edytowane przez MichałA4

Opublikowano

Przedwczoraj przestała mi działać klimatyzacja. Jechałem usłyszałem że coś zawyło / zagwizdało i po chwili zorientowałem się że klima przestała działać.

Myślałem że padło, zerwało się sprzegiełko kompresora klimatyzacji. Po dobraniu się do kompresora okazało się że wszystko jest na swoim miejscu, sprzegiełko jest OK ale są starte zęby na wieloklinie od tarczki sprzęgiełka klimatyzacji. Poniżej foto.

CAM03335.jpg

Dodam, że wirnik sprężarki obraca się lekko, bez oporów.

Czy ktoś ma jakiś pomysł co mogło być przyczyną wytarcia zębów???

Czy macie sprawdzonego sprzedawce u którego można kupić nową tarczę sprzęgła sprężarki klimatyzacji?

I jeszcze czy ma ktoś schemat jak powinna być złożona ta tarczka ze sprzegiełkiem. Konkretnie chodzi mi o to że u mnie ta tarczka była przykręcona śrubą do wirnika a pod tą śrubą były 2 podkładki i nie wiem czy te podkładki powinny tam być czy ktoś grzebał coś i dołożył je tam w jakimś celu?

ta śruba co trzyma tarczę lubi się odkręcać ,mi spadła ta tarczka ,przykręciłem ją ,ale żadnej podkładki nie dawałem i jest ok

https://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fwww.auto-czesci.kylos.pl%2FAudi%2520A4%2520B6%25201.9%2520130KM%2FIMG_1607.JPG&imgrefurl=http%3A%2F%2Farchiwum.allegro.pl%2Foferta%2Faudi-a4-b6-a6-1-9-00-05-sprezarka-klim-8e0260805d-i5171356653.html&docid=CILfw0trxjVbHM&tbnid=5vkIouoS_8P6iM%3A&w=640&h=480&bih=639&biw=1366&ved=0ahUKEwjzm5bD04LNAhUHGhQKHeUPAr8QxiAIBygF&iact=c&ictx=1#h=480&w=640

OK dzięki za pomoc

Dziś odbieram nową tarczkę przykręcę ja i zobaczymy

Opublikowano

Pany tunel środkowy w Anglii jest taki sam jak na eu?

to samo, chyba, że z telefonem to dziury z drugiej strony będą :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Poratuje ktoś nr części do b5? Podkładki sprężyn przód?

Ile ich jest? Po jednej czy po dwie na sprężynę?

I ewentualnie do b6 te same części.

Na telefonie nie mogę odpalić internetowej etki...

Natapane z P8

Edytowane przez Maciek0502

Opublikowano

Pany tunel środkowy w Anglii jest taki sam jak na eu?

to samo, chyba, że z telefonem to dziury z drugiej strony będą :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

spasiba :- ))
Opublikowano

Poratuje ktoś nr części do b5?

8D0412103B

Opublikowano

Dziękuje ;-)

Natapane z P8

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.