Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rozmawiałem z nim w Piątek przez telefon...omówiliśmy temat...mojej lampy. Od poniedziałku telefon wyłączony. Wcześniej jak przerabiał mi cały komplet to miałem jeszcze jeden numer telefonu do niego...teraz jak dzwonie to nie odbiera. Dla mnie to śmieszne trochę...albo ktoś coś robi dobrze i jest słowny albo nie robi wcale. Ja z usługi byłem zadowolony i z tego tez powodu uderzam kolejny raz...


Kolega krzykacz dostał paczkę wczoraj po południu. Prosił o usunięcie tematu.

To tak jakby zrobić skok na Bank a jak cię złapią oddać kasę i tak jakby tematu nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Ja czekałem tydzień dłużej niż się umawialiśmy, też nie mogłem się dodzwonić ale nie robiłem z tego powodu afery. Wiem sam po sobie że przy nawale pracy zdarzają się opóźnienia. Nie wysyłałbym mu lamp jakbym nie miał zapasowych i to jest dla mnie naturalne. Co w przypadku gdyby np kurier uszkodził przerobione lampy? kolejne tygodnie auto na kołkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tydzień temu ściąłem sarnę...prawa lampa poszła na wieczny odpoczynek...dogadałem sprawę... dziś przyszła prawa z anglika miała być kompletna i była...ale nic o pękniętym kloszu sprzedawca nie powiedział...i jak tu się nie ********* auto uziemione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto ma u nas na handel nowe mapy z fotoradarami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WN3PoDp.jpg

Ten felunek potrzebuje, numer i jaki to model ? :) wiem ze autko z forum ale nie chce zawracać tyłka na privie, a tu moze szybciej ktos mi ogarnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:


Ten felunek potrzebuje, numer i jaki to model ? wiem ze autko z forum ale nie chce zawracać tyłka na privie, a tu moze szybciej ktos mi ogarnie

http://allegro.pl/felgi-alu-audi-7-5x17-et-28-5x112-w-wa-524-i6181925830.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Ładnie chodzą, myślałem ze troche taniej je wyrwe .. :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądaj często allegro i olx to może uda ci się wyrwać taniej bo okazja na ciebie czekała nie będzie

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Powoli zaczyna mi padać mechanizm wycieraczek , kupował ktoś z Was jakiś i może polecić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciagaj, czyść i smaruj swój zanim padnie - u mnie pomogło :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Powoli zaczyna mi padać mechanizm wycieraczek , kupował ktoś z Was jakiś i może polecić ?

Ja zamówilem sobie najtańszy zamiennik z allegro, chodzić chodzi z tym że głosniej.. ale ja praktycznie nie używam więc nie zwracam uwagi. Najgorsze w calej operacji bylo sciagniecie tapicerki bagażnika... do dzis nie poskladalem tego jak trzeba bo polecialo kilka spinek :decayed: / chyba ze masz na myśli przedni mechanizm to nie ma nic do powiedzenia :)

Edytowane przez forman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyścić za bardzo nie mam czasu chcę kupić założyć i zapomnieć :decayed:

chodzi o przód :wink:


zastanawiam się nad zamiennikiem ale nie wiem który sprawdzony, używki wg mnie nie warto

Edytowane przez Miszka82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyścić za bardzo nie mam czasu chcę kupić założyć i zapomnieć :decayed:

chodzi o przód :wink:

zastanawiam się nad zamiennikiem ale nie wiem który sprawdzony, używki wg mnie nie warto

A nie lepiej ori z ASO ? Ja placilem wprzeliczeniu na zlotowki jakies 350zl i od 5 lat mam spokoj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany pytanko, od momentu instalacji RNS-e, po każdym włączeniu zapłobu fis pokazuje mi dane z nawigacji (ulicę i kierunek), da się to gówno wyłączyć żeby komputer pokładowy się normalnie pokazywał? W a3 było tak, że na jakiej pozycji fis zostawiałem, na tej się włączał następnym razem.. i tak też tu bym chciał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wciąż aktywną nawigację z wbitym jakimś adresem. W navi musisz dać 'zatrzymaj prowadzenie'.


Ewentualnie w ustawieniach navi masz włączony kompas ale wtedy na fisie pokazuje tylko kierunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierunek i drogę/ulicę na jakiej się aktualnie znajdujesz.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz wciąż aktywną nawigację z wbitym jakimś adresem. W navi musisz dać 'zatrzymaj prowadzenie'.

taki głupi nie jestem ;) navi nie mam włączonego po co :decayed: muszę zobaczyć z tym kompasem, może rzeczywiście to to..

jeszcze mam coś takiego, że jak wcisnę tel to pokazuje mi "włóż kartę sim" - pomimo, że telefon jest połączony po bluetooth.. w związku z tym nie ściąga książki etc. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie masz przekodowanego erenesa na full blutka :wink: trzecia cyfra od końca daj na 7 i będzie :good:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi

A to nie jest kompas uruchomiony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...